Sizi Hemen Arayalım!

Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
hamam böceği ilaçlama

5 Adımda Hamam Böceklerinden Nasıl Kurtulurum

Hamam böceği kategori sayfaları, farklı türler hakkında ek bilgi verir. Bu kılavuzları okuyun ve önerilen ürünleri kullanın ve tüm hamam böceği türlerinin % 100 kontrolünü garanti ediyoruz.

Hamam böcekleri, insanların uğraştığı en sık karşılaşılan haşerelerden biridir. Uzun antenleri, oval gövdeleri ve hızlı hareketleriyle ayırt edilen Hamam böcekleri, yapıların içine kolaylıkla girebilirler ve çoğu zaman mutfaklarda ve banyolarda bulunurlar.

Hamam böceği nedir?

Hamam böcekleri, ev sahipleri ve işletmelerin karşılaştığı en yaygın haşere kontrol sorunlarından biridir.

Hamam böceklerinden Nasıl Kurtulunur ?

Hamam böceği ilaçlama, Hamamböceği Jel Yemi, Novacide Aerosol, D-Fense Tozu ve Reclaim IT Insecticide kullanılarak çok yönlü bir yaklaşımı içerir.

Adım 1 – Hamam böceklerine karşı Her yeri derinlemesine temizleyin.

Sanitasyon, hamam böceklerinden kurtulmanın ilk önemli adımıdır. İşlemden önce başlangıçta yapılmazsa, hamamböceği öldürme ürünleri etkisiz hale getirilecek veya minimum düzeyde etkili olacaktır. Özellikle mutfağınızda evinizi derinlemesine temizleyin.

Hamam böceklerinin beslenmek isteyeceği yiyecek parçacıklarını, yağı ve suyu sildiğinizden ve ortadan kaldırdığınızdan emin olun. Aletlerin arkasını ve altını temizleyin. Evinizi olabildiğince düzene sokun. Gece boyunca lavaboda kirli bulaşıkları bırakmayın. Tüm bulaşıkların yıkandığından, kurutulduğundan, kaldırıldığından, lavaboların boş ve tamamen kuru olduğundan emin olun.

Doldurma tabancası ile olabildiğince çok çatlak ve yarık kapatmak için zaman ayırmalısınız. Bu, Hamam böceklerinin gözden uzak durmak için kullandıkları bol miktarda saklanma yerlerini ortadan kaldıracaktır.

Adım 2 – Hamam böceklerini Jel Yemiyle Yemleyin.

Hamam böceği Jel Yemi, hamamböceklerinin yemeye karşı koyamadığı çekici ve öldürücü bir yemdir. Gıda sınıfı çekiciler ve Imidacloprid adı verilen, yavaş öldüren bir aktif bileşen içerir. Hamam böcekleri yemi yiyecek ve yem transferi yoluyla popülasyonu öldürmek için yuvaya geri getirecektir. Doğrudan yemi yemeyen hamamböcekleri, zehirli hamamböceklerinin dışkısını veya yemi yiyen düşmüş hamamböceklerinin cesetlerini yiyecek ve zehirlenecektir.

Dolapların, rafların, çekmecelerin, çatlakların, yarıkların köşelerine ve su tesisatı giriş noktalarına (tuvaletler, lavaboların altına) her 30 cm aralıklarla bezelye büyüklüğünde jel yem damlalarını uygulayın. Mutfakta ısı ve nem üreten cihazların (mikrodalga fırın, kahve makinesi vb.) Altına ve arkasına uygulayın.

Cihazların ve diğer ulaşılması zor noktaların altına kaydırabilmek için bir parça mumlu kağıt, dizin kartı veya karton üzerine damlalar koymanızı öneririz. Yemleri çocukların ve evcil hayvanların içine giremeyeceği bir yere koyduğunuzdan emin olun. Profesyonel böcek ilaçlama hizmeti alın.

Adım 3 – Novacide Aerosol’ü uygulayın

Novacide Aerosol, zemin yüzeylerine ve süpürgeliklere uygulanabilen artık bir spreydir. Bu, yetişkin hamamböceklerini temas halinde öldürür ve ayrıca bir böcek büyüme düzenleyicisi (IGR) içerir. Bir IGR, hamamböceklerinin yaşam döngüsüne ve üreme yeteneklerine müdahale eder. Bu, yetişkin hamamböceklerinin yumurtlamasını rahatsız edecek ve aynı zamanda yumurtadan çıkmayı ve hamamböceklerinin yetişkinlere dönüşmesinin daha genç aşamalarını önleyecektir.

Yem aldıktan sonra, hamamböceklerine saldırmak ve üreme döngülerini engellemek için Novacide’i evinize uygulayın. Tüm zemin yüzeylerine Novacide püskürtmek gerekir.

Püskürtmelerinizi süpürgelik, fayans, döşeme ve halı üzerine odaklayın. Novacide’i mobilyalara bile uygulayabilirsiniz. İlaçlanan alanın havalandırılmasına izin verin ve alan kuruyana ve havalandırılana kadar insanları ve evcil hayvanları ilaçlanan alandan uzak tutun.

Adım 4 – Çatlaklara ve Boşluklara D-Fense Tozu Uygulayın

Jel ve Novacide birlikte hamamböceği istilasının büyük bir bölümünü öldürebilirken, bu böcek ilaçlarının ulaşamayacağı boşluklarda ve yarıklarda saklanabilecek hamamböcekleri vardır. Burası, hamamböceklerinin onları öldürmek için saklandıkları en dar alanlara nüfuz edebileceği için D-Fense Tozunun yararlı olabileceği yerdir.

D-Fense Dust, toz halinde gelen bir pestisit tozudur. Sentetik bir piretroidtir ve hamamböceklerinin sinir sistemini etkiler. Toz püskürtücü kullanarak, toz duvar boşluklarına, elektrik prizlerinin arkasına ve ocak ve buzdolabı gibi cihazların altına püskürtülebilir. Uzun süre kalıcıdır, ürün ıslanmadığı sürece uygulamadan sonra uzun süre etkili kalır.

Adım 5 – Reclaim IT Insecticide ile Dış Mekan İlaçlaması

Bu adımda evinizin dış çevresini koruyacak ve hamamböceklerinin yapıya girmesini engelleyeceksiniz. Çevrenizde sürekli olarak hamam böcekleri olacak ve önleyici tedbirler almazsanız, gelecekte bir noktada gireceklerdir.

Reclaim IT Insecticide püskürtmenizi öneririz. Bu, aktif bileşen Bifenthrin içeren ve mükemmel bir öldürücü ve kovucu ürün olan bir böcek ilacı konsantresidir. Uygulandığında 90 güne kadar etkili kalabilir.

Duvarlara bir metre ve temelden bir metre uzağa ve ayrıca pencerelerin, kapıların, saçakların ve su tesisatı / elektrik geçişlerinin etrafına püskürtmek gerekir.

İnsanları ve evcil hayvanları 2 ila 4 saat geçene kadar püskürtülen alanlardan uzak tutun.

Adım 6 – İlaclama.com.tr ‘nin uzman ilaçlama ekibini arayın.

ilaclama.com.tr ekipleri sizleri her türlü haşerelerden korur. Tüm hamam böceği sorunlarınız için en iyi çözüm ilaclamacomtr ekibini aramak olacak. Siz beklerken hamam böcekleri aramaz hemen hamam böceği ilaçlama nasıl yapılır ? yazımızı ziyaret edin.

İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!

Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!
İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma

Hemen Ara!

İlaçlama Fiyat Modülü