Sizi Hemen Arayalım!

Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
akrep-larvaları

Akrep Larvaları

Akrep Larvaları

Akrep Larvaları Yaşam Döngüsü

Akrepler, yaşam döngüleri boyunca birkaç kez kabuk değiştirir. Böceklerin aksine akrepler yumurta bırakmazlar. Bunun yerine genç akrepleri doğururlar. Akrepler doğduktan sonra, anne bir sonraki başkalaşıma kadar bütün yavrularını sırtında taşır. Bazı insanlar yanlışlıkla bunları akrep yavruları olarak adlandırıyorlar, ancak durum böyle değil.

Larva Terimi

Olgunlaşmamış akrepler yetişkinlere benzediğinden, onlara larva denir. Larva, tamamen metamorfoz geçiren sinek kurtçuklar gibi böcekler için yumurta ve pupa arasındaki olgunlaşmamış böcek aşamaları için kullanılan terimdir.

Pedipalp’ler (veya pençeler), sokan kuyruklar ve tamamen büyümüş bir akrepin diğer dış özellikleri zaten doğduğunda gençlerde bulunur.

Kabuk değiştirene kadar anneleriyle birlikte kalır!

Akrep larvaları ilk kez kabuk değiştirene kadar anneleriyle birlikte kalır. Bir dişi akrep tipik olarak 20 ila 47 larva doğurur. Akrep gençleri annelerini terk ettiklerinde kendi başlarına yaşamaya başlarlar. Genellikle, akrep larvaları tam yetişkinliklerine ulaşmak için beş ila altı defa kabuk değiştirir.

Akrepler Ne Kadar Yaşarlar ?

Akrepler, çevreye ve yiyeceğin bulunup bulunmadığına bağlı olarak genellikle yaklaşık üç ila beş yıllık bir ömre sahiptir. Bununla birlikte, bazı akrep türlerinin 15 yıla kadar yaşayabileceği belgelenmiştir.

Daha fazla bilgi almak için ilaclama.com.tr başvurabilirsiniz.

En çok aranan böcek ilaçlama hizmetleri şu şekildedir ;
Ev ilaçlama
Böcek ilaçlama
Haşere ilaçlama
ilaçlama firması
istanbul ilaçlama

 

Soru ve Görüşleriniz

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!

Haşere Sorununuz Mu Var?

Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Hemen Ara
Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
ilaçlama kampanyası