Sizi Hemen Arayalım!

Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
alman-hamamböceği-hastalıkları

Alman Hamamböceği Hastalıkları

 Alman Hamamböceği Hastalıkları

Alman Hamam böcekleri Hastalıkları Nasıl Bulaştırır?

Ev sahipleri, hamamböceklerini genellikle dışardan eve getirdikleri poşet ve kutular ile evlerine taşırlar. İçeri girdiğinde, bu haşereler, gıda kaynaklarına yakın olan,  barınma ortamı ve nem sunan koruyucu yerlere yerleşirler. Genellikle Alman hamamböceği habitatları, yiyeceklerimizin yakınındaki alanları, yiyecek hazırlama kaplarını ve yüzeylerini, dolapların içini ve yiyecek saklama kilerlerini içerir. Hamamböceklerinin bir yerde bulunması halinde, gittikleri her yere  hastalıklara neden olan patojenleri  bulaştırdıkları anlamına gelebilir.

Alman Hamam böcekleri Hangi Hastalıkları Yaymaktadır?

Bir Alman hamamböceğinin hemen hemen her vücut parçası zararlı bakteri taşıyabilir. Örneğin, hamamböceğinin vücutlarındaki Salmonella ve E. Coli gibi bakteriler, gıda zehirlenmesine ve dizanteriye neden olabilir. Tek bir dokunuş bile, hastalığa neden olan organizmaların yiyecek ve yüzeylere aktarılması için yeterli olabilir.

Hamam böceği çok ciddi bir risktir !

Hamamböceği dışkı atıkları, kabuk parçaları ve tükürüğü alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Belirtileri döküntü ve solunum sorunlarıdır. Bu alerjik reaksiyonlar,  genellikle astımı olan insanlar ve bebekli aileler için çok ciddi bir risktir. Hamam böceği ilaçlama hizmeti almak için hemen bizi arayın.

Alman Hamamböceği Hastalıklarını Önleme

Alman hamamböceği geceleri aktiftir. Sonuç olarak, ev sakinleri hamamböceği  istilasının  farkında olmayabilir. Evi temiz tutmak ve yiyecekleri hava geçirmez kaplarda saklamak, bu haşerelere karşı iyi bir ilk savunmadır. Hamamböceklerinin neden olabileceği hastalık tehlikesini önlemek veya en aza indirmek için ilaclama.com.tr ‘deki uzmanlarla görüşün.

En çok aranan böcek ilaçlama hizmetleri şu şekildedir ;
Ev ilaçlama
Böcek ilaçlama
Haşere ilaçlama
ilaçlama firması
istanbul ilaçlama

Soru ve Görüşleriniz

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!

Haşere Sorununuz Mu Var?

Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Hemen Ara
Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
ilaçlama kampanyası