Sizi Hemen Arayalım!

Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
arı-ilaçlama, arı-ilaclama

Arı ılacı Uygulama Yöntemleri

Arılarla mücadele için tercih edebileceğiniz çok az yöntem vardır. Arılar kısa süre içinde kendilerine ait bir kovan oluşturarak yaşam alanlarında sizin için bir tehdit oluşturabilir. Bu tip durumlarda yapabileceğiniz tek şey uzman bir ilaçlama firması ile anlaşmaktır. Arı ilacı fiyatları genellikle üretici firmaların özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Piyasadaki bu ilaçları kullanarak evlerinize yuva yapan arıları ortadan kaldırmanız imkânsızdır. Bu nedenle uzman yardımı almakta gecikmeyin.

Yaban arıları veya eşek arılarının istila ettiği alanlarda kendinizi korumak için söz konusu alanı terk etmeniz tavsiye edilir. Özellikle çocukların bu alanlardan uzaklaştırılması yapılması gereken en önemli işlemdir. Uzman ekiplerimizi çağırmanız halinde kısa sürede yabanıl arılar ortadan kaldırılmaktadır.

Arı ilacı ve Kullanımı

İlaçlama ekiplerimiz tarafından kullanılan arı ilaçlarımız, arıların bulunduğu ortamı terk etmesine ve yeniden bölgeye gelmemelerini sağlar. Arı ilaçlama hizmetlerimiz kapsamında farklı tür uygulamalar ve ilaç kullanımı yapılır. İlaçlaması en zor hayvanlar arasında yer alan arılar, özel teknik ekipmanlar ve ilaçlar kullanılarak yapılan ilaçlamalarda, ilaçlama ekiplerinin normalden en az iki kat dikkat etmesi gerekmektedir.

Arılar sadece sizin için tehdit teşkil etmez. Bulunduğu tüm bina için büyük bir tehdit oluşturan arılardan korunmak adına düzenli ilaçlama hizmetlerinin tercih edilmesi gerekmektedir. Arı ilacı satan firmalar ve ilaçlama ekipleri, sizin için kısa sürede bu sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Arı ilaçlaması Nasıl Yapılır?

Böcek ilaçlama firmaları tarafından arı cinsine ve yoğunluğuna göre farklı yöntemler kullanılarak ilaçlama yapılmaktadır. Bakanlık onaylı çeşitli kimyasalların birleştirilerek ilgili alanlara uygulanmasıyla yapılan ilaçlamalarda, arılar kısa sürede etkisiz hale getirilmektedir. Arılar özellikle bahar ve yaz aylarında:

  • Balkonlar,
  • Teras,
  • Benzere kenarları vb.

Evin dış bölümlerine kümelenmektedir. Bu alanlardan yayılarak tüm binayı saran arılar sağlık açısından ciddi tehdit oluşturmaktadır. Arı ilaçlama fiyatları söz konusu istilacı arıların bulunduğu alanlara ve kullanılan ilaçlama yöntemlerine göre değişiklik göstermektedir.

İlaçlama sırasında özel kıyafetler kullanılmaktadır. Yabani arıların zehirli iğnelerinden korunmak adına özel kıyafet ve tekniklerle yapılan ilaçlama, arılardan kurtulmak adına en kesin çözümdür.

Ev ilaçlama ve böcek ilaçlama hizmeti almadan tüm sorularınızın cevapları yazılarımızda ;
Fare ilaçlama,
Pire ilaçlama,
ilaçlama,
Ev ilaçlama,
Hamam böceği ilaçlama,
istanbul ilaçlama,

Soru ve Görüşleriniz

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!

Haşere Sorununuz Mu Var?

Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Hemen Ara
Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
ilaçlama kampanyası