Sizi Hemen Arayalım!

Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
oryantal-hamamböceği-istilası-belirtileri

Oryantal hamam böceği istilası belirtileri

Oryantal hamam böceği istilası belirtileri hakkında tüm merak edilenleri ilaclama.com.tr firması olarak detaylı olarak sizinle paylaşıyoruz. Siz de evinizde oryantal hamam böceği olmasından şüpheleniyorsanız yazımızı detaylıca okuyarak emin olabilirsiniz.

Oryantal hamam böcekleri evinizde nerede gizlenir ?

Hamamböcekleri gece böcekleridir. Karanlıkta yaşamayı ve beslenmeyi tercih ederler, bu nedenle gündüzleri görülen bir hamam böceği istila olasılığının işaretidir. Hamamböcekleri gizlenmek ve üremek için karanlık, nemli yerleri tercih etme eğilimindedir ve buzdolaplarının, evyelerin altlarında, sobaların arkasında, zemin drenajlarının altında, motorların ve büyük aletlerin içinde bulunabilir. Vücutlarını dar alanlara sığdırmak için düzleştirebildiklerinden, hamamböceği ayrıca kauçuk paspasların altına, duvar kağıdının arkasına ve duvar çatlaklarına gizlenmiş olarak bulunabilir.

Oryantal hamam böceği kalıntıları nasıl ayırt edilir ?

Hamamböceği dışkısı istila sırasında görünür olabilir. Küçük hamamböcekleri kahve çekirdeğini veya karabiberi andıran dışkılar üretirken, büyük hamam böceği silindirik dışkıları dışarı atar. Görünür dışkı miktarı, çoğu zaman istila seviyesinin veya süresinin iyi bir göstergesidir. Oryantal hamam böceği istilası belirtileri

Evinizde oryantal hamam böceği olmasından şüpheleniyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek hamam böceği ilaçlama hizmetimizden faydalanabilir evinizi veya ofisinizi oryantal hamam böceklerinden koruyabilirsiniz.

Hoş olmayan Kokular ile ayırt edilebilir

Bazı türler hoş olmayan kokular yayar. Ciddi istila durumunda, güçlü bir yağ veya küflü koku mevcut olabilir. Ölü hamamböceği gövdeleri evin her yerinde bulunabilir.

Hamam böceği Yumurtasından ayırt edebilirsiniz

Oothecae olarak bilinen oval biçimli yumurta kutuları bazen mobilyaların arkasında ve kitaplar arasındaki boşluklar gibi diğer gizli yerlerde görülür.

Oryantal hamam böceği istilası belirtileri ile nasıl baş edebilirim ? Nasıl Kurtulabilirim ?

Evinizde bir hamamböceği istilası tespit ettiğinizi düşünüyorsanız, inceleme ve imha seçeneklerini tartışmak için en iyi ve profesyonel ilaçlama şirketi olan  ilaclama.com.tr haşere kontrol uzmanınızla görüşün. 

En çok aranan böcek ilaçlama hizmetleri şu şekildedir ;
Ev ilaçlama
Böcek ilaçlama
Haşere ilaçlama
ilaçlama firması
istanbul ilaçlama

Soru ve Görüşleriniz

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!

Haşere Sorununuz Mu Var?

Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Hemen Ara
Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
ilaçlama kampanyası