Sizi Hemen Arayalım!

Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
haşere-ilaçlama-istanbul, haşere-ilaclama-fiyat

Haşere ilaçlama

Haşere ilaçlama evinizdeki zararlı böcek ve kemirgenlerden kurtulmanızı sağlar. Böcek ilaçlaması için ilk olarak dikkat edilmesi gereken haşere ilaçlaması firması  seçimi olacaktır. Doğru firmalar ile çalışmamak, sorunun daha da büyümesine ve zaman kaybedilmesine yol açabilir. Haşere ilaclama firması  seçerken dikkat edilmesi gerekenler:

  • Firmanın ne kadar zamandır hizmet verdiği ve referansları,
  • Hangi ilaçların kullanıldığı ve Sağlık Bakanlığı onayı olup olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

En iyi haşere ilaçlaması Nasıl Yapılır?

Haşere ilaçlaması Sağlık Bakanlığı Onaylı şekilde yapılmalıdır. En iyi ilaçlama yöntemleri ise iç mekandaki böcek türüne göre değişmektedir.

  • Sıvı ilaçlama yöntemi ile haşerelerin temizlenmesi sağlanmaktadır. İç alanlarda belirlenen yöntemler için sıvı ilaçlama yapılır. Bu yöntem ile karıncalar, çıyanlar, akrep, örümcek, gümüşçün böceği ve uçan haşerelerin temizlenmesi sağlanır. haşere ilaçlama firması
  • Jel ilaç uygulama yöntemi ise özellikle hamam böcekleri için kullanılmaktadır. İstila edilmiş alanlara jel uygulaması yapılmaktadır. Medikal açıdan da daha sağlıklı bir yöntemdir.
  • Pire ve tahta kurusu için yapılan ilaçlama diğer yöntemlerden farklıdır. Pire ve tahta kurusu ilaçlama yapılırken kökten çözümü gerçekleştirmek için doğru firma seçimi yapmak gerekmektedir.
  • İlaçlama yapılırken evin 4 saat boyunca terk edilmesi gerekmektedir. Eve girmeden önceki 2 saat boyunca da evin havalandırılması gerekmektedir.

İstanbul’da haşere ilaçlama fiyatları Ne Kadar?

Haşerelerden bizimle kurtulun ! Böcek ilaçlama fiyatları tercih edilen firmaya göre değişmektedir. Aynı zamanda en iyi haşere ilaçlama firması için fiyatları belirleyen yöntemler:

  • Firmanın başarısı ve ilaçlama yöntemindeki deneyimi fiyatları konusunda belirleyici olmaktadır.
  • Tercih edilen ilaçlama yöntemi de fiyatları belirlemektedir. Jel ve sıvı gibi ilaçlama yöntemlerinde kullanılan ekipmanlar farklıdır. Bu detaylar fiyatları belirlemektedir.
  • İlaçlama sırasında kullanılan ilaç kalitesi ve markası da fiyatlar için belirleyici olmaktadır. Ancak kullanılan ilaçların yalnızca Sağlık Bakanlığı onaylı olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi durumlarda evde yaşayan insanlar için ciddi sağlık sorunları meydana gelebilir.
  • Haşereler için ilaçlama  sırasında kullanılan yöntemler böceklerin türüne göre değişmektedir. Karınca, karep, gümüşçün, kertenkele, kırkayak, çiyan, tatarcık, tırtıl ya da toz akarları için kullanılan ilaçlar farklıdır.

Haşereler ve Böceklerden Kurtulmak için ilaçlama istanbul

Haşere ilaçlama istanbul

20 yılı aşkın tecrübemizle söylemekteyiz ki ilaçlama hizmeti alırken ilaçlama firmasın yetkinliği , bu işteki tecrübesi, sertifikaları ve referansları çok önemlidir.

Haşere ilaçlama firmaları

İlaclama.com.tr olarak 20 yıldan fazla süredir müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz sayesinde çözemediğimiz ve memnun bırakmadığımız müşterimiz yok. İstanbul’un en iyi haşere ilaçlama firması olarak sizde gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz.

Haşere ilaçlama fiyatları

Haşere ilaçlaması fiyatlarımız 90 tl den başlamaktadır ve ortam büyüklüğü, haşere türüne göre değişkenlik göstemektedir. Maalesef çok fazla ruhsatsız, resmi olmayan ilaçlama firması daha düşük fiyatlarla hizmetler verdiklerini söylemekte fakat hem kullandıkları ilaç kalitesinin çok düşük olması, hem bu alanda bilgi ve donanımlarının olmaması hem de ilaçlama sonrası asla yaptıkları işin arkasında durmamaları böcek problemi yaşayan insanlara büyük sıkıntılar yaşatmaktadır. Sağlığınızı hiçe sayarak yaptıkları uygulamalar ise sizden aldıkları paralar ile yanlarına kar kalmaktadır.

Haşere ilaçlama perdiyodu

Haşere ilaçlaması periyotları özellikle böcek türü ve mekan büyüklüğüne göre değişmektedir. Ev ortamlarında çok fazla periyodik olarak ilaçlama gereksinimi bulunmamaktadır. Ev ortamlarında en fazla ilaçlama tekrarı gerektiren böcek türü tahtakurusu ve pire olmaktadır.İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!

Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

böcek ilaçlama tavsiyesi : hatice adıgüzel
hatice adıgüzel
1 yıl önce
apartmanımız için yapılan ilaçlamadan çok memnun kaldık. teşekkürler

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : hatice adıgüzel
İlaclama.com.tr
1 yıl önce
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 20 yılı aşkın süredir bu işi yapmanın gururunu yaşıyoruz.

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : emrah dönmez
emrah dönmez
1 yıl önce
gümüşçün böceği ve alman böceği sorunum vardı. firma sayesinde kurtuldum. herkese teşekkürler.

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : leyla
leyla
1 yıl önce
1 seneden beri evimde olan alman böceğinden kurtuldum.Jel uygulaması ile yapılan bir uygulama varmış. ondan yaptılar..bilgilendirmeleri de çok güzel tekrar çok teşekkür etmek istiyorum.

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma

Hemen Ara!

İlaçlama Fiyat Modülü