Sizi Hemen Arayalım!

Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.

Türkiye'nin
1 numaralı
ilaçlama firması!

90 TL'den başlayan fiyatlarla!
haşere-ilaçlama-istanbul, haşere-ilaclama-fiyat

Haşere ilaçlama

Haşere ilaçlama evinizdeki zararlı böcek ve kemirgenlerden kurtulmanızı sağlar. Haşere ilaçlaması için ilk olarak dikkat edilmesi gereken haşere ilaçlama firması  seçimi olacaktır. Doğru firmalar ile çalışmamak, sorunun daha da büyümesine ve zaman kaybedilmesine yol açabilir. Haşere ilaclama firması  seçerken dikkat edilmesi gerekenler:

  • Firmanın ne kadar zamandır hizmet verdiği ve referansları,
  • Hangi ilaçların kullanıldığı ve Sağlık Bakanlığı onayı olup olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

En iyi haşere ilaçlaması Nasıl Yapılır?

Haşere ilaçlaması Sağlık Bakanlığı Onaylı şekilde yapılmalıdır. En iyi ilaçlama yöntemleri ise iç mekandaki böcek türüne göre değişmektedir.

  • Sıvı ilaçlama yöntemi ile haşerelerin temizlenmesi sağlanmaktadır. İç alanlarda belirlenen yöntemler için sıvı ilaçlama yapılır. Bu yöntem ile karıncalar, çıyanlar, akrep, örümcek, gümüşçün böceği ve uçan haşerelerin temizlenmesi sağlanır. haşere ilaçlama firması
  • Jel ilaç uygulama yöntemi ise özellikle hamam böcekleri için kullanılmaktadır. İstila edilmiş alanlara jel uygulaması yapılmaktadır. Medikal açıdan da daha sağlıklı bir yöntemdir.
  • Pire ve tahta kurusu için yapılan ilaçlama diğer yöntemlerden farklıdır. Pire ve tahta kurusu ilaçlama yapılırken kökten çözümü gerçekleştirmek için doğru firma seçimi yapmak gerekmektedir.
  • İlaçlama yapılırken evin 4 saat boyunca terk edilmesi gerekmektedir. Eve girmeden önceki 2 saat boyunca da evin havalandırılması gerekmektedir.

İstanbul’da haşere ilaçlama fiyatları Ne Kadar?

Haşerelerden bizimle kurtulun ! Böcek ilaçlama fiyatları tercih edilen firmaya göre değişmektedir. Aynı zamanda haşere ilaçlama için fiyatları belirleyen yöntemler:

  • Firmanın başarısı ve ilaçlama yöntemindeki deneyimi fiyatları konusunda belirleyici olmaktadır.
  • Tercih edilen ilaçlama yöntemi de fiyatları belirlemektedir. Jel ve sıvı gibi ilaçlama yöntemlerinde kullanılan ekipmanlar farklıdır. Bu detaylar fiyatları belirlemektedir.
  • İlaçlama sırasında kullanılan ilaç kalitesi ve markası da fiyatlar için belirleyici olmaktadır. Ancak kullanılan ilaçların yalnızca Sağlık Bakanlığı onaylı olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi durumlarda evde yaşayan insanlar için ciddi sağlık sorunları meydana gelebilir.
  • Haşereler için ilaçlama  sırasında kullanılan yöntemler böceklerin türüne göre değişmektedir. Karınca, karep, gümüşçün, kertenkele, kırkayak, çiyan, tatarcık, tırtıl ya da toz akarları için kullanılan ilaçlar farklıdır.

Haşereler ve Böceklerden Kurtulmak için ilaçlama istanbulHaşere Sorununuz Mu Var?

Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Hemen Ara
Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
ilaçlama kampanyası