İstanbul İlaçlama Firması
istanbul-ilaçlama, istanbul-ilaçlama-fiyat

İstanbul İlaçlama Firması

İstanbul İlaçlama Firması

İstanbul ilaçlama firması konusunda öncü olan Altun İlaçlama her türlü haşerenin ilaçlanması konusunda kaliteli hizmet sunar. Hamam böceği, pire, bit, kelebek, mite toz akarı, gümüş böceği gibi pek çok alanda uygulamalar yapan firma 17 yıldır sektörde var olmaya devam ediyor. Çeşitli alanlarda müşterisi olan firma apartman, site, bahçe, ofis gibi pek çok alanda ilaçlama yapıyor. Dünya Sağlık Örgütü yolundan ilerleyen ve Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı uygulamaları baz alan firma birçok yöntemi yeni teknolojilerle entegre eder.

Altun İlaçlama İstanbul İlaçlama Firmaları Arasında Öncü

Anadolu ve Avrupa Yakası’nda ayrı ayrı şubeleri bulunan firmanın bahçe, yazlık, ev, site, apartman gibi alanlarda hizmet vermesi, özellikle yaz aylarında yoğunluğunu artırır. İlaçlama yöntemleri ilaçlanacak alana ve türe göre değişir. Ev ilaçlama için, jel ile ilaçlama, çevre ilaçlama için, kokulu ilaçlama yöntemleri kullanılır fakat apartmanlarda kokusuz yöntemler idealdir. Haşerenin çokluğuna göre karar verilir… Kokusuz ilaçlamalar daha çok dairelerin içlerinde meydana gelen, az miktarda böceklenmeler için kullanılır. Böylece uzun süre dairelerin boş bırakılma durumu ortadan kalkar… Site, apartman gibi büyük alanlarda ise farklı ürünlerde yoğun ve kalıcı çözümler kullanılır. Hiçbir yöntem insan sağlığını tehdit etmez… İstanbul ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı onaylı aşağıdaki yöntemleri ilaçlama konusunda kullanır;

  • Sıvı Uygulama
  • Kemirgen ilaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel Uygulama

İstanbul İlaçlama Firmaları Uygulamaları Nasıl Yapar?

20 dakikalık bir ilaçlama işleminden önce evdeki bütün eşyaların üstleri bir örtü yardımıyla örtülmelidir. Açık gıda bırakılmamalı, evcil hayvan varsa alandan uzaklaştırılmalıdır. İlaçlama işleminden sonra ev en az 2 saat havalandırılmalıdır.  İlaçlanan 4 saat gibi kısa bir sürede böceklerden arınmış ve kullanılabilir bir hale getiren gelir. En iyi İstanbul İlaçlama firması arasında yer alan Altun İlaçlama müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarken çevre dostu uygulamalarla varlığını sürdürür. Siz de 7/24 hizmet veren firma ile hemen iletişime geçip bilgi alabilirsiniz… Uzman ve alanında deneyimli ekip ile evinizdeki haşerelerden hemen kurtulmanız mümkündür.

 

 

 

Okuma: 21

Haşere Sorununuz Mu Var?

Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Hemen Ara
Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
ilaçlama kampanyası