Sizi Hemen Arayalım!

Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.

Türkiye'nin
1 numaralı
ilaçlama firması!

90 TL'den başlayan fiyatlarla!

Restaurant ilaçlama

Muhakkak herkesin korkulu rüyalarından bir tanesi, işletmekte oldukları restaurantın böcek kapması olacaktır fakat, firmamız ile, kişiler korkulu rüyalarından uyanabilirler çünkü restaurant ilaçlama işlemi sonrası, kişilerin işletmeleri, önceden olduğundan daha hijyenik olacaktır. Bir restaurantın böcekler, haşereler ya da fareler ile kaplanması, her zaman hijyen eksikliği ile alakalı olmayacaktır. Böceklerin bölgeye gelmesi oldukça kolaydır çünkü restoranlar, içerisinde sürekli yemek sirkülasyonu olmaktadır.

Restoran ilaçlama da İlaclama.com.tr’ yi tercih edin!

Müşterilerden arta kalan yemekler, çöpler, yerlere dökülen gözden kaçan yemek parçaları ve birçok etken, bölgenin böceklenmesi için altyapı hazırlar. Bu durumdan kurtulmak artık hiç zor değildir. Belli bir süreliğine restoran ilaçlanması, var olan bütün haşereleri ve böcekleri öldürecektir. Restoran, lokanta ilaçlama işlemlerinde, firmamızı seçtiğiniz takdirde firmamız garanti belgesini de sizlere teslim edecektir.

Restaurant İlaçlama Neden Gereklidir?

Bu işlem öncelikle söz konusu olan, halk sağlığı olduğundan gerekli olacaktır. Bölgede böceklenme olduğu fark edilirse ve restaurant ilaçlama yapılmazsa, böceklenme artacaktır ve problem daha da büyüyecektir. Böceklenmenin artması demek, böcek ve haşere çeşidinin de artması demektir. Böyle bir durumda da, sağlık bakanlığı denetimlerinde, restaurantın kapatılma ihtimali söz konusudur. Elbette, ilaçlanma yapılması ve mekanın tekrar hijyenik halini alması durumunda, restaurantların kapanması gibi bir durum söz konusu olamaz. Restaurant böcek ilaçlama işlemlerinde firmamızı tercih ederek bizleri de hassasiyetinize ortak edebilirsiniz.

Lokanta ilaçlama da Kullanılabilen İlaçlama Yöntemleri

ilaçlama yöntemleri arasında;

  • Kokulu ilaçlama,
  • Kokusuz ilaçlama,
  • Jel ilaçlama

Yöntemleri bulunur. Bu yöntemler, ilaçlanması yapılacak olan bölgede hangi haşerenin yaşamakta olduğuna göre değişkenlik gösterecektir. Örneğin, uçan haşereler için, jel ilaçlama yöntemini kullanmak bir anlam ifade etmeyecektir. Aynı şekilde, fareler, tahta kuruları gibi, savunma mekanizmaları daha sağlam olan haşereleri yok etmek, jel ilaçlama ile sonuçsuz kalır. Kokulu ilaçlama yöntemi, sağlık bakanlığı tarafından restaurantlar için uygun bulunmayacaktır. Bu nedenle, lokanta ilaçlaması yapmak için, kokusuz ilaçlama yöntemi kullanılır. Ancak, elbette, söz konusu olan madde, yine de bir kimyasaldır bu nedenle herhangi bir gıda ürünü ile temas edemez. Lokanta ilaçlandığında belli bir süre boyunca, kapalı kalacaktır ve herhangi bir temizlik yapılmayacaktır. Daha sonra havalandırması ve temizliği yapıldığında, bölgenin tekrar kullanıma açılması mümkün olur. Firmamız, böceklerin ve haşerelerin tamamen yok olacağının ve tekrar üremeyeceklerinin garantisini verir ancak, kişilerde, restaurant ilaçlama sonrası, herhangi bir soru işareti kalırsa, bizlere her zaman ulaşıp bilgi alabilirler.

Okuma: 24

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

Haşere Sorununuz Mu Var?

Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Hemen Ara
Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
ilaçlama kampanyası