Anadolu Yakası

İstanbul anadolu yakası böcek ilaçlama

İstanbul’da 20 yılı aşkın süredir Anadolu yakası böcek ilaçlama faaliyetlerimize devam ediyoruz. Günden güne çağın getirdiği bilgi ve teknolojiye ayak uydurarak değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedef edinmekteyiz. Firmamız TSE ve ISO Sertifikalı kaliteli hizmet anlayışı ile aynı zamanda Sağlık bakanlığından ruhsatlı güvenilir bir firmadır. Sizleri uygulamasını yaptığımız haşere ilaçlama ve Dezenfeksiyon hizmetleri ile mikroplardan ve böceklerden kurtatırırken bu esnada Sağlığınızı korumanın da bizim görevimiz olduğunun sonuna kadar farkındayız

Anadolu yakası böcek ve haşere ilaçlama firmaları

İstanbul’un Avrupa yakası ilaçlama hizmeti veren ve bu hizmetleri Sağlık bakanlığı oanylı, TSE ve ISO Belgeli veren Anadolu yakasının ilk ve tek firmasıyız. Halkımızın güvenini kazanmış ve tanınan sektöründe lider bir çok kurumun ve büyük kamu kurum ve hava alanlarının pest kontrol hizmetlerinide biz gerçekleştiriyoruz. Güvenilirlik ve kaliteli hizmet anlayışı üzerine kurduğumuz hizmet politikamız en büyük kurum ilaçlamalarından ev ilaçlamalarına kadar aynı prensip ve disiplinle kaliteli bir şekilde en uygun metodlar kullanılarak yürtilmektedir. Anadolu yakasının tüm ilçelerinde ;

ilçelerinin hepsinde ilaçlama servislerimizher gün bulunmaktadır.

Anadolu yakası haşere ilaçlama şirketleri fiyatları

Anadolu yakasının tüm ilçelerine standart fiyat tarifesi uygulanmaktadır, ilaçlama fiyatlarımız ortam büyüklüğü ve haşere türüne göre ücretlendirilmektedir. İşyerleri ve daha büyük ortamlar için doğru fiyatlandırma yapabilmek açısından ücretsiz keşif hizmeti bulunmaktadır. İstanbul anadolu yakasında En kaliteli ilaçlama hizmetlerini En uygun fiyatlara sizlere ulaştırmak için daima hazırız.

İlaçlama Fiyat Modülü
Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!

Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

böcek ilaçlama tavsiyesi : saban danabas
saban danabas
9 ay önce
Anadolu yakası böcek ilaçlama yazınca en üst sırada siz çıktınız, kadıköy'deki evimizi ilaçlatmak istiyoruz, ne zaman gelebilirsiniz? bıraktığım telefondan beni arayın lütfen.

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : inci selman
inci selman
11 ay önce
iş yerimizde fare gördük ilaclama.com.tr yi çağırdık ve fare sıkıntımızdan bizi kurtardılar.. servise gelen arkadasların bilgi ve tecrübeleri de çok fazlaydı..kısa sürede olay çözüme kavuştu. teşekkürler.

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Harun Solak
Harun Solak
11 ay önce
Kadıköy'de gümüş böceğine karşı evimizi ilaçladınız. kokusuz ve temizlik gerektirmeyen ilaçlamadan sonra 3 ay geçti ve hala gümüş böceği görmüyoruz. Buradan da bir teşekkür yazısı yazmak istedim. iş yerime de sizi çağırmayı düşünüyorum.

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma

Hemen Ara!

İlaçlama Fiyat Modülü