Sizi Hemen Arayalım!

Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
1

Mekan Tipi

2

Detaylar

3

İndirimler

4

Fiyat

Mekan Tipi Seçiniz

Detaylar

Konut İlaçlaması

Ofis İlaçlaması

Apartman İlaçlaması

Site İlaçlaması

Bahçe - Arazi İlaçlaması

Depo - Sığınak - Otopark İlaçlaması

Kafe ve Restoran İlaçlaması

İndirim Fırsatlarından Faydalanın!

Sonuç

İletişim bilgilerinizi girdikten sonra fiyat teklifimizi görüntüleyebileceksiniz. Lütfen iletişim bilgilerinizi eksiksiz ve doğru giriniz.

İletişim Bilgileriniz KVKK gereğince korunmakta ve 3. şahıs/kurumlarla paylaşılmamaktadır.

İlaçlama Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

 • 1-) Sağlık Bakanlığı ruhsatlı ve izinli olmaları
 • 2-) Kullandıkları ilaçlar Sağlık Bakanlığı izinli ve haşereler üzerinden aldıkları deneyimlerle kaliteli ürün tercih etmeleri
 • 3-) İlaçlama hizmetini sunan personellerini itina ile yetiştirmeleri ve bu personellerin Halk Sağlığı tarafından verilen biosidal ürün uygulama sertifikasına sahip olması
 • 4-) TSE standartlarında hizmet sunmaları ve bunu TSE BELGESİ ile sertifikalandırmış olmaları
 • 5-) Evinizde ilaçlama hizmeti sunarken 3 firmanın da evinizi sigortalayarak hasar, zarar, kayıp vb gibi konularda yaşam alanlarınızda size güvence sağlamaları
 • 6-) Memnuniyet garantisi kapsamında çözüm üretmeleri, istediğiniz anda karşınızda muhatap bulabileceğiniz bir iş disiplini ve anlayışına sahip olmaları
 • 7-) İstanbul da tüm ilçelerde olmaları ve size hızlı servis, iş yoğunluğunuza göre ilaçlama randevusu planlayabilme yeteneğine sahip olmaları
Tümünü Göster

İlaçlama Sonrası Ortam Terki ve Temizlik

 • 1-) Özel ilaçlama yapılan pire,tahta kurusu, kene ve bit türleri; İlaçlama sonrası mekan 4 saat terk edilir ve tekrar kullanılmadan önce 2 saat havalandırılır. Gerek görüldüğünde teknisyen zamanı uzatabilir.
 • 2-) Özel ilaçlama yapılan bölge ıslak bir bez yardımıyla herhangi bir temizlik deterjanı kullanmadan silinir. koltuk ve sandalye yüzeyleri nemli bez ile silinir.
 • 3-) Genel ilaçlama yapılan hamam böceği çeşitleri, sinek, karınca, akrep, gümüşçün, kertenkele, kırkayak, çiyan, güve, tatarcık, tırtıl, örümcek, salyangoz, toz akarı gibi haşerelerdir.
  Genel ilaçlama esnasında kokusuz ve biosidal ilaçlar kullanılmaktadır. Bu ilaçlama esnasında ortam terkine gerek yoktur. Fakat firmamız prensip olarak astım , alerjik astım , solunum rahatsızlıkları sahibi bireyler ,bebekler ve evcil hayvanların ilaçlama esnasında 30 dk süreyle ortamı terk etmeleri ve ortam havalandıktan sonra kullanıma başlamarı konusunda müşterilerini yönlendirmektedir.
Tümünü Göster

Kullanılan İlaçlar

 • Averkil Alfa SC Genel ilaçlama
 • Draker 10.2 Pire ilacı
 • Maxforce Prime Jel Hamam böceği ilacı(alman -amerikan hamam böceği)
 • Fibron jel
 • Nanoxia
 • Procyper 12.5 ec
 • Ratex Fare Yemi
 • Huawasan Dezenfektan
 • Bioxi Dezenfektan
 • Rodifen Fare Yemi
 • Rodilon Bayer Fare Yemi
Tümünü Göster

Uygulama Şekli

 • Genel sıvı ilaçlama
 • Pire , tahta kurusu, bit sıvı ilaçlama
 • Jel ilaçlama
 • Dezenfeksiyon (Virüs bakteri ilaçalama)

Garanti

Firmamız %100 Memnuniyet Garantisi prensibi sahibidir.Bu husular şu şekilde uygulanmaktadır;
Genel ilaçlama hizmeti alındıktan sonra 3 ay içerisinde haşere şikayeti azalır fakat şikayet devam ederse ilaçlama ücreti alınmaksızın sadece 40 tl servis ücreti karşılığında kapsamlı ilaçlama hizmeti tekrar uygulanacaktır.
Pire, tahtakurusu ve Bit ilaçlama sonrası şikayet devam etmesi durumunda Memnuniyet garantisi çerçevesinde 2. ilaçlama uygulaması yarı fiyatına tekrar uygulanacaktır. Bu haşerelerin ilk ilaçlama da bitmemesi biyojik özellikleri sebebiyle olmaktadır. daha fazla bilgi için Pire ilaçlama sayfasını okuyabilirsiniz.
Fare ilaçlama hizmetleri satın alındıktan sonra mutlaka 1 kontrol yapılmalıdır. Firmamız bu konuda olan ihtiyaca binanen memnuniyet garantisi çerçevesinde ilaçlama hizmet bedeli almaksızın sadece servis ücreti 40 tl karşılığında fare yemlerinin durumu, istasyon durumu ve kontol-yenileme işlemlerini ilaçlama bedeli almaksızın yapacaktır.
Bu ilaçlama Garanti kapsamları ve fiyatları bireysel konut ilaçlamaları için geçerlidir. işyerleri ve 1000 metrekare üzeri alanlarda özel teklif fiyatları ve uygulama usulleri belirlenmektedir.

Tümünü Göster
böcek-ilaçlama-istanbul, böcek-ilaçlama-fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları

Böcek ilaçlama  fiyatlarımız 90 TL den başlamaktadır. İlaçlama firmalarının son yıllarda hizmet kapsamının artması, ilaçlama fiyatlarının da aynı oranda artmasına neden olmuştur. Firmamız tarafından kurumsal hizmet anlayışı ile verilen bu hizmetler en basit ilaçlama işlemi için bile yüksek ücretler ödemenize gerek kalmadan ilaçlama hizmeti almanızı sağlamaktadır. Uygun fiyatlarla Böcek ilaçlama fiyatları firma tavsiyesi arayan herkes için en iyi alternatifi sağlayan ekiplerimiz yaşam alanlarınızın zararlı haşerelerden temizlenerek, uzun süreli bir koruma sağlamaktadır.

Birey ve toplum sağlığı açısından adeta kamu hizmeti veren böcek ve haşere ilaçlama firmaları, hayatımızı çekilmez bir hale getiren böceklere karşı kesin çözümler sunmaktadır. Zaman zaman ölümlere bile neden olan hastalıkların taşınmasında en büyük etken olan böceklere karşı uzman ve sertifikalı böcek ilaçlama firmalarından destek almanız gerekmektedir. Böcek ilaçlama firması iletişim adresleri üzerinden olası böcek istilalarına karşı hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz. Böcek ilaçlama Firması ve Fiyatları.

Profesyonel firmamız tarafından her türlü haşere ve böceğe karşı:

 • Ev ilaçlama,
 • İşyeri ilaçlama,
 • Bireysel ilaçlama,
 • Bina, site ve apartman ilaçlama,
 • Otel ilaçlama,
 • Bahçe ilaçlama vb.

Birçok farklı alanda tam destek sağlanmaktadır. Haşere ve böceklere karşı ilaçlama eğitimi almış uzman ekiplerimizden uygun fiyatlarla profesyonel destek alabilirsiniz.

Böcek ilaçlama fiyatları ne kadar ?

Fiyatlarımız 90 tl den başlayıp ortam büyüklüğü ve mekan türüne değişkenlik göstermektedir. Hayat boyu karşınıza çıkabilecek tüm haşerelere karşı daima uygun fiyat politikası ve kolay ödeme seçenekleri ile firmamız tarafından kurumsal hizmet sunulmaktadır. Karşılaştığınız tüm böcek türleri için en hızlı çözümleri sunan ekiplerimiz, farklı tür böcek türlerinde uzmandır. Böcek cinsine ve sınıfına göre:

 • Uçan haşereler,
 • Fare, çıyan, akrep, yılan vb. kemirgen ve sürüngenler,
 • Küçük böcekler vb.

Olmak üzere farklı tür alanlarda hizmet sağlanmaktadır. Her bir alan için farklı uzmanlıklara sahip ekiplerimiz tarafından garantili hizmet sağlanır. böcek ilaçlama fiyat, böcek ilaçlama fiyat listesi,

Böcek ilaçlama ücretleri ve ödeme Seçenekleri

Böcek ilaçlama firmaları tarafından sunulan tüm hizmetler farklı unsurlara göre belirlenmektedir. Bu unsurlar arasında:

 • İlaçlama alanı,
 • Böcek ve haşere türü,
 • İlaçlama yöntemi,
 • Kullanılan ilaç cinsi vb.

Yer almaktadır. Tüm bu unsurlar kurumsal firmalar tarafından ücretlerin belirlemesini etkileyen en temel faktörlerdir. Böcek ilaçlama ücreti belirlenirken bu standartların dışında firmamız tarafından müşteri beklentileri ve hizmet talebi değerlendirilmektedir. Bu sayede en avantajlı fiyatlar ve her bütçeye uygun ödeme seçenekleri ile profesyonel ilaçlama hizmeti almanız mümkün hale getirilmiştir.

Periyodik Böcek ilaçlama Hizmeti ve Ev ilaçlama Fiyatları

Evler başta olmak üzere diğer tüm alanların düzenli olarak ilaçlanması böceklerle asla karşılaşmamanız için tercih edeceğiniz en iyi yöntemdir. Fakat çoğu zaman ülkemizde böcek istilalarının ortaya çıkmasının ardından ilaçlama firmaları tercih edildiği için sorunlara karşı birçok firma yetersiz kalmaktadır. İlaçlama servisimizden ister periyodik isterseniz de anlık çözüm önerileri alarak yılın tüm zamanlarında haşerelere karşı tam koruma sağlayabilirsiniz.

Ev ilaçlama fiyatları ne kadar ?

Böcek ilaçlama konusunda yıllarca süren bir deneyime sahip olan ilaçlama.com.tr firması haşrelerle mücadele konusunda sizlere kalıcı çözümler sunuyor… Böcek sorunu ev, ofis, site, apartman, bahçe gibi pek çok alanda sizi zorlayabilir… Hızla çoğalan böcekler hayatınızı bir anda kabusa çevirebilir. Böcek ilaçlama fiyatları Bu yüzden ilaçlama şarttır. Böceklerin çoğaldığı bir yerde uyku uyumak da oldukça zordur… Özellikle gece ortaya çıkan böcek türleri uykuda kişilerle temas ederek ciddi sağlık sorunları ortaya çıkarabilir… Böcekler genellikle banyo, mutfak tezgah araları, yatak altları, kanepe araları gibi karanlık ve nemli olan bölgelerde barınır ve çoğunlukla geceleri ortaya çıkar. Hemen ilaçlama yapılmazsa ise hızla çoğalarak sağlığı tehdit edecek seviyeye ulaşır…

 

ilaçlama-fiyatları, böcek ilaçlama fiyatları,

Böcek ilaçlama fiyatları | istanbul için en uygun fiyat garantisi ilaclama.com.tr ile ayağınıza geldi ! Hemen arayın !

Düzenli ilaçlama paketleri kapsamında hizmet özelliklerine göre farklı fiyatlandırma seçenekleri uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama firması olarak sağlık koşulları önceliğiyle müşteriler için ideal ilaçlama fiyatları belirlenmektedir. böcek ilaçlama fiyatları istanbul

İlgili yazımız ; Pire

İlgili yazımız ; Hamam böceği

İlgili yazımız ; Tahta kurusu

İlgili yazımız ; Fare

 

Kokulu ve Kokusuz Böcek ilaçlama Fiyatları 

İlaçlama konusunda pek çok yöntem kullanan ilaçlama.com.tr firması jel uygulama, püskürtme, tuzak kurma, kokulu, kokusuz pek çok yöntem ile böcek türüne ve sizin tercihinize göre sizlere çeşitli yöntemler sunar… Kokusuz uygulamalar genellikle konutlar için idealdir. Kimyasal kokuya maruz kalınmadan ev kısa sürede haşerelerden temizlenerek kullanıma hazır hale gelir. Kokulu işlemler de böcek türüne göre kullanılması gereken durumlar olabilir. Kokulu işlemlerden sonra ilaçlanan kısımlar mutlaka dezenfekte edilmelidir. Çocuk oyuncakları, mutfak ürünlerinin üzeri kapatılmalıdır. İlaçlanan alan en az 2 saat havalandırılmalıdır. Açıkta gıda bırakılmamalıdır. Evcil hayvan varsa ortamdan mutlaka uzaklaştırılmalıdır. Böcek ilaçlama firmaları konusunda uzman bir ekiple çalışmak alınan önlemler ve uygulamalar açısından önemlidir.

Kokulu böcek ilaçlama fiyatı en düşük 90 TL’dir. Kokusuz böcek ilaçlama fiyatı da aynı şekilde 90 TL’den başlar.

2020 Böcek ilaçlama fiyatları ne kadar ? 

İlaçlama.com.tr kullandığı ilaç ve yöntemlerle Sağlık Bakanlığı onayını almış aynı zamanda Dünya Sağlık Örgütü gelişmelerini de yakından takip eden bir firmadır… Böcek İlaçlama İstanbul 7/24 İstanbul’un her ilçesinde hizmet veren firma çevre dostu ve sağlığı tehdit etmeyen doğal ürünler kullanır… İnsan sağlığını tehdit etmeyen kimyasallar kullanan firma haşereleri kökünden yok ederek tekrar oluşumunu engelleyecek yollar sunar… 20 dakika gibi kısa bir sürede biten ilaçlama işlemiyle ilaçlanan mekanın uzun süreli kullanılamama durumu yoktur. Uygun fiyatlar sunan ilaçlama.com.tr bütçenizi de zorlamayan paketleri size sunar… Her ilçeye hizmet veren böcek ilaçlama Beylikdüzü gibi uzak sayılan ilçelerde de hizmet verir.

Böcek ilaçlama firmaları tarafından günümüzde birçok farklı sorun için kalıcı çözüm önerileri sunulmaktadır. Yaşam alanlarımıza davetsiz bir şekilde yerleşen zararlı unsurların tümü için firmamız tarafından farklı tür çözüm önerileri sunulmaktadır. Böcek ilaçlama firması hizmetleri arasında:

 • Hamam böceği ilaçlama,
 • Fare ilaçlama,
 • Uçan haşere ilaçlama,
 • Akrep ve kene ilaçlama,
 • Güve ve karınca ilaçlama,
 • Pire ve tespih böceği ilaçlama,
 • Örümcek ilaçlama vb.

Yer almaktadır. Bu sorunların çözümleri için firmamız daima %100 çözümler sunar. İlaçlama alanında sektörün öncü firmaları arasında yer alan firmamızdan, tüm böcek sorunlarınız için yardım alabilirsiniz.

Böcek ilaçlama Firması Hizmet Detayları ve Fiyatları

Her bir böcek ve haşere türü kendi içinde farklı yapıda ve özelliklere sahiptir. Kimisi kısa süre içinde çoğalarak evin her yerine yayılırken kimi tek başına birçok hastalığın yayılmasına, hatta ölümlere neden olabilir. Böcek ilaçlama firması fiyatları söz konusu bu hizmetlerin kapsamında göre değişiklik göstermektedir.

Hizmetlerimiz kapsamında alanların teknolojik araçlarla taranmasından, ilaçlama sonrasına kadar olan tüm süreçlerde etkili yöntemler kullanılmaktadır. Bakanlık onaylı ve ilaçlama uzmanlık sertifikasına sahip personellerimiz tarafından detaylı ve hızlı hizmet sunulmaktadır. Ev, işyeri, okul, aparman, bahçe ve daha aklınıza gelebilecek tüm alanlarda ekiplerimiz tarafından kurumsal güvence ile hizmet sunulmaktadır.Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

böcek ilaçlama tavsiyesi : Ahmet esmer
Ahmet esmer
7 ay önce
Istanbul esenlerde oturuyorum.90 m2 evim icin ilaclama fiyati nedir?
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Ayşe korkmaz
Ayşe korkmaz
7 ay önce
Istanbul kadıköyde oturmaktayım. 120 m2 evim icin ilaclama fiyati nedir?
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : ismail
ismail
1 yıl önce
Evimize yeni evcil hayvan geldi. Olası pire durumu icin ilaçlama istiyoruz.

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
İlaçlama Fiyat Modülü