işyeri ilaçlama

İş yerlerine özel ilaçlama çözümlerimize hemen ulaşın

işyeri böcek ilaçlama
İşyeri ilaçlama iş sürekliliğini etkilemeyen ve çalışanların sağlıklı bir iş alanında çalışmasını sağlayan işlemlerdir. Firmamız, özellikle iş yeri ilaçlaması için özel sistemlerle çalışmaktadır. İlaçlama sebebiyle işlerin engellenmesi ya da iş sürekliliğinin kesintiye uğraması söz konusu olmayacaktır.

Kurumsal İlaçlama Servisimize
Numaranızı İletin, Sizi Hemen Arayalım!

İşyeri İlaçlama Nasıl Yapılır?

İşyeri ilaçlama kokusuz ilaçlama yöntemleri ile yapılmalıdır. 20 seneyi aşkın tecrübe ile beraber başarı garantimiz de yüzde yüz olmaktadır. Eğitimli ve donanımlı personellerimiz ile İstanbul’un tüm bölgeleri için ilaçlama işlemlerini tamamlıyoruz. İşyeri ilaçlama yöntemlerimiz ise:

  • İlk olarak teşhis aşamasının başarılı şekilde tamamlanması gerekmektedir. Son teknoloji ürün ve metotlar ile sorunun kaynağı tespit edilir. Ardından böceklerin cinsi ve yerleşim yerleri araştırılmaktadır.
  • Ardından tedavi için gerekli yöntemler belirlenir. En kaliteli ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama ürünleri kullanılmaktadır. Bu sayede başarı oranları yüzde yüz olmaktadır.
  • İlaçlama sürecinin tamamlanmasından sonra düzenli kontrollerin yapılması gerekmektedir. Müşterilerin düzenli olarak kontrol edilmesi ve tekrar böcek istilasının olmasının engellenmesi gerekmektedir. Firmamız bu alanda gerekli tüm sorumlulukları almaktadır.

İşyeri İlaçlama Fiyatları Nedir?

İşyeri ilaçlama fiyatları tercih edilen firmaya göre değişmektedir. Firmamız en uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. İşyeri ilaçlama konusunda dikkat edilmesi gerekenler:

  • İlaçlama yöntemlerine hangi böcek istilasının yapıldığına göre karar verilmektedir. Akrep, fare ya da hamam böcekleri için kullanılan ilaç yöntemleri farklıdır. Bundan dolayı doğru firmaların seçilmesi ve doğru tespitlerin yapılması önemlidir.
  • İlaçlamadan önce uygulanacak yöntemlere göre hazırlık aşamalarının doğru şekilde tamamlanması gerekmektedir. Özellikle pire ya da tahta kurusu gibi böcekler için iş yeri sahiplerinin ya da çalışanlarının dikkat etmesi gereken birçok temizlik önerisi bulunmaktadır.
  • İşyeri ilaçlama sırasında özellikle dijital ya da elektronik cihazların zarar görmemesi için firmamız gerekli olan tüm önlemleri almaktadır.

Soru ve Görüşleriniz

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!

Haşere Sorununuz Mu Var?

Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
ilaçlama kampanyası