işyeri ilaçlama

İş yerlerine özel ilaçlama çözümlerimize hemen ulaşın

işyeri böcek ilaçlama
İşyeri ilaçlama iş sürekliliğini etkilemeyen ve çalışanların sağlıklı bir iş alanında çalışmasını sağlayan işlemlerdir. Firmamız, özellikle iş yeri ilaçlaması için özel sistemlerle çalışmaktadır. İlaçlama sebebiyle işlerin engellenmesi ya da iş sürekliliğinin kesintiye uğraması söz konusu olmayacaktır.

Kurumsal İlaçlama Servisimize
Numaranızı İletin, Sizi Hemen Arayalım!

İşyeri İlaçlama Nasıl Yapılır?

İşyeri ilaçlama kokusuz ilaçlama yöntemleri ile yapılmalıdır. 20 seneyi aşkın tecrübe ile beraber başarı garantimiz de yüzde yüz olmaktadır. Eğitimli ve donanımlı personellerimiz ile İstanbul’un tüm bölgeleri için ilaçlama işlemlerini tamamlıyoruz. İşyeri ilaçlama yöntemlerimiz ise:

 • İlk olarak teşhis aşamasının başarılı şekilde tamamlanması gerekmektedir. Son teknoloji ürün ve metotlar ile sorunun kaynağı tespit edilir. Ardından böceklerin cinsi ve yerleşim yerleri araştırılmaktadır.
 • Ardından tedavi için gerekli yöntemler belirlenir. En kaliteli ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama ürünleri kullanılmaktadır. Bu sayede başarı oranları yüzde yüz olmaktadır.
 • İlaçlama sürecinin tamamlanmasından sonra düzenli kontrollerin yapılması gerekmektedir. Müşterilerin düzenli olarak kontrol edilmesi ve tekrar böcek istilasının olmasının engellenmesi gerekmektedir. Firmamız bu alanda gerekli tüm sorumlulukları almaktadır.
İlaçlama süresi: 15-60 dk
İlaçlama keşif hizmeti: var, ücretsiz
Yaklaşık ölüm süresi: 1-14 gün arası haşere türüne göre
İlaçlama esnasında ortam terki: Haşere türüne bağlı
İlaçlama sonrası temizlik: 6-24 saat türüne bağlı olarak
İlaçlama öncesi ortam düzenlemesi: Gerekli
İlaçlama öncesi ortam düzenlemesi: Gerekli
Türü: sıvı, jel, sisleme
Ev ilacı kokulu mu: Hayır
İlaçlama süresi: Periyodik
Fiyatı: 90₺'den başlamakta
Garanti: Memnuniyet garantili

İşyeri İlaçlama Fiyatları Nedir?

İşyeri ilaçlama fiyatları tercih edilen firmaya göre değişmektedir. Firmamız en uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. İşyeri ilaçlama konusunda dikkat edilmesi gerekenler:

 • İlaçlama yöntemlerine hangi böcek istilasının yapıldığına göre karar verilmektedir. Akrep, fare ya da hamam böcekleri için kullanılan ilaç yöntemleri farklıdır. Bundan dolayı doğru firmaların seçilmesi ve doğru tespitlerin yapılması önemlidir.
 • İlaçlamadan önce uygulanacak yöntemlere göre hazırlık aşamalarının doğru şekilde tamamlanması gerekmektedir. Özellikle pire ya da tahta kurusu gibi böcekler için iş yeri sahiplerinin ya da çalışanlarının dikkat etmesi gereken birçok temizlik önerisi bulunmaktadır.
 • İşyeri ilaçlama sırasında özellikle dijital ya da elektronik cihazların zarar görmemesi için firmamız gerekli olan tüm önlemleri almaktadır.

Kurumsal Böcek ilaçlama

ilaclama.com.tr olarak 20 yılı aşkın süredir Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı olarak Kurumsal böcek ilaçlama hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bizi kurumsal böcek ilaçlama hizmetinde kılan unsurlar nelerdir? Bunları madde madde sizlere açıklayacağız;

 • ilaclama.com.tr Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı, Tse ve Iso sertifikalı ilaçlama firmasıdır. Bazı kurumlarda özellikle ilaçlama yapan firmalardan talep edilen bu belgeleri biz sizlere sağlayabiliyoruz
 • Kurumsal böcek ilaçlama hizmeti kapsamında hizmet verdiğimiz bazı müşterilerimiz sektörlerine göre denetlemelere girmektedir. Bu kapsamda sunduğumuz hizmetlerle alakalı risk analizi, trend analizi, sanitasyon belgesi gibi hususlarda denetlemeden geçecekleri destekleri sunmaktayız
 • Bazı müşterilerimiz açısından ilgili bakanlık ve kamu kurumları tarafından talep edilen kurumsal böcek ilaçlama servis formunu kendilerine her işlemden sonra düzenleyebiliyoruz.
 • Kurumsal ilaçlama hizmetlerinde pest kontrol işlemlerini %100 başarılı hale getirmek için ÜCRETSİZ KESİF HİZMETİ sunuyoruz.
 • Kurumsal destek kapsamında işyeri ilaçlama hizmetlerini periyodik olarak planlayarak hem fiyat avantajı sağlıyoruz, hemde yılın tün günlerinde başarılı pest kontrol hizmeti sunarak sizlere haşeresiz günler yaşatıyoruz.
 • Tüm Türkiye genelinde Kamu hastaneleri, Bakanlık yurtları, havaalanı işletmeleri, konsolosluklar, büyük plaza ve rezidanslar, askeri ve polis tesisleri, bankalar, büyük site ve yaşam alanları güvenilir referans listemizi oluşturmaktadır. İlaclama.com.tr olarak bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde ücretsiz keşif sunmaya ve tüm bizi ayrıcalıklı kılan referanslarımızı sizlere paylaşmaya sizlerle birlikte çalışmaya daima hazırız.

  Detaylı İşyeri ilaçlama

  İşyeri ilaçlama hizmetini detaylı bir şekilde sunmamızı sağlayan birkaç tane püf noktamız vardır. %100 işyeri ilaçlama memnuniyetimizi de buna borçluyuz. Öncelikli olarak ücretsiz keşif hizmeti ile yapı ve haşere risklerini doğru bir şekilde ortaya çıkarıyoruz. Böylelikle detaylı ilaçlama hizmetinin ilk aşaması gerçekleşmiş oluyor.

  Sonrasında ortaya koyduğumuz risklerin müşterimizinde uygun gördüğü zaman planlaması içinde kaç kişiyle ve hangi teçhizatlarla ve hangi ilaçlarla sağlanması gerektiği analizini yapıyoruz. Bu bizim profesyonel detaylı ilaçlama hizmetimizin ikinci unsurunu oluşturuyor. Sonrasında bu hizmetin %100 başarılı olması için detaylı ilaçlama hizmetinin hangi periyotlarla tekrar edilmesi gerektiği analizini yapıyoruz.

  Yukarıdaki tüm hususları 20 yılı aşkın süredir detaylı ilaçlama hizmeti anlamında başarıyla yürüten ilaclama.com.tr herzaman rakiplerine fark atıyor. Sağlığınızın riske edilmesinin önüne geçiyor, sizi haşerelerden kurtarıyor ve paranızın da cebinizde değerli olmasını sağlıyor.

  En iyi işyeri Böcek ilaçlama şirketi

  İlaclama.com.tr neden en iyi böcek ilaçlama firmasıdır? Merak edilen bu sorunun cevabını madde madde sizlere açıklayacağız.

 • İlaclama.com.tr %100 Memnuniyet Garantili iş prensibinin Türkiye de ilaçlama sektöründe ilk ve tek uygulayan firmadır. Sorun çözülene kadar hizmet sağlamaktan bıkmaz ve yorulmaz.
 • İlaclama.com.tr nin 20 yılı aşkın eşsiz Türkiye haşere ilaçlama tecrübesi vardır
 • Firmamız hem evlere hem de işyerlerine yüksek kalite standardını getiren tek firmadır.
 • Firmamız tarafından İlaçlama esnasında herhangi bir olumsuzluğa karşı ortam sigortalanmaktadır.
 • İlaclama.com.tr sizleri en sıkı denetlemelerden birle geçirecek öncelikle tecrübeye ve bilgiye sonrasında alanında uzman başarılı ve geniş bir ekibe sahiptir.
 • ilaclama.com.tr için işyeri ilaçlama hizmeti prestij meselesidir. En kaliteli ve devamlı hizmeti en uygun fiyatlara nasıl sağlanabileceğini analiz eder ve önerir. Böylece piyasa içinde müşterilerine kendisi ile çalışmasalar bile muhteşem bir bilgi ve tecrübe aktarımında bulunarak satın alma çabalarına destek verir.
 • Tüm bu açıklamalar ilaclamacom.tr tarafından uygulanan işlemlerdir. Bu işlemler firmamızı başta İstanbul olmak üzere tüm türkiyede en iyi böcek ilaçlama şirketi yapmaktadır. Sektörünüzde en iyi hizmeti sunmaya çalışan müşterilerimize en iyi böcek ilaçlama şirketi ilaclama.com.tr ile çalışmalarını tavsiye ediyoruz.

  İşyeri fare ilaçlama

  İşyeri olarak kullanılan alanlar birçok farklı amaçla farklı sektörde hizmet vermektedirler. Yapının büyüklüğü personel istihdamı açısından ve üretim açısından kolaylık sağlarken tesisin yönetimi ve ihtiyacı açısından da bazı ufak uğraşları beraberinde dezavantaj olarak getirmektedir.

  Fareler işyerlerinin depolarına, otoparklarına ve iç alanlara sıcaklık, su ve besin bulma gayreti ile girmektedirler. Farelerin verdiği zararlar sebebiyle ciddi maddi hasarlar oluşmakta ve hatta iş süreçleri tadilat yapılana kadar durma noktasına gelmektedir. Bundan dolayı işyeri fare ilaçlama hizmetlerinin tek seferlik sunulmasını kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Sürekli kontrol gerektiren işyeri fare ilaçlama hizmeti periyodik ve düzenli kontrollerle sağlanması gereken profesyonel bir hizmettir.

  İlaclama.com.tr olarak bütün sektörlerdeki yapı ve alanlara karşı özel ve %100 Etkili çözümlerimiz bulunmaktadır.

  İlaçlama Fiyat Modülü
  Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
  İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
  ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
  Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

  Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


  Hizmet Değerlendirme :

  Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!
  İlaçlama İkon

  Haşere Sorununuz Mu Var?

  En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

  Tıkla Ara
  444 34 71
  Whatsapp
  Danışma
  Whatsapp Danışma
  İlaçlama Fiyat Modülü