Sizi Hemen Arayalım!
Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
şantiye-haşere-ve-böcek-ilaçlama

Şantiye Haşere ve Böcek ilaçlama

Şantiye sahasında iş ve malzeme güvenliği çok önemli iki konu başlığıdır. Şantiye sahaları birçok personelin çalıştığı ve inşa süreci içerisinde saha da çalışan ekibe profesyonel bir çalışma ortamı oluşturulması açısından kurulan çalışma alanlarıdır. Bu çalışma alanları işlerin belirli bir süre içerisinde bitmesi esasına göre kurulu olduğu için çalışma sahaları çok yoğun iş ortamına sahiptir. Bu durum beraberinde bu alan içerisinde konaklama ve beslenme faaliyetleri idaresinin de yapılması zorunluluğunu doğurabilmektedir.

 

Şantiye ilaçlama

Şantiye ilaçlama

İnsan yaşamlarının çok fazla olduğu alanlarda tüm gereksinimlerin de o alanda karşılanması haşere/böcek ve kemirgen/fare türü canlılar içinde yaşam alanlarımıza ortak olmayı beraberinde getirmektedir.

 

Şantiye Haşere ve Böcek ilaçlama, Şantiye Sahalarında En çok Karşılaşılan Haşereler 

Şantiye alanlarında en çok karşılaştığımız sorun özellikle çalışan personelin konaklamak için kullandığı prefabrik yapılar ve konteynırlardaki tahtakurusu problemidir. Ülkemizde tahtakurusu böceği ile alakalı “ahşap üzerinde yaşarlar ve ahşap türevi tahta ile beslenirler” gibi yanlış bir bilgi vardır. Tahta kuruları mobilya, yatak, yorgan, kıyafet, halı vb gibi birçok ortam üzerinde yaşayabilir. Tahta kurularının tek bir amacı vardır, bu ise kan ile beslenmektir. Kan ile beslenebildiği sürece birçok yüzey üzerinde yaşayabilmektedir. Tahtakurusu haşeresi beslenmeden uzun süre hayatta kalabilmektedir fakat geçirdiği tüm yaşam evrelerinde mutlaka 1 kere kan ile beslenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde hayatta kalması mümkün değildir. Şantiye alanında istirahat etmek için kullanılan yatakları özellikle yuvalanmak için kullanırlar ve insan kanı ile beslenerek yaşam fonksiyonlarına devam ederler. Tahtakuruları ısırarak kan ile beslenirler ve bu durum insan canını yaktığı gibi hem fiziksel hem de psikolojik olarak bireylerin sağlığını olumsuz etkilemektedir. Sağlığı olumsuz etkilenen personel iş güvenliği açısından da ciddi bir risk oluşturmaktadır.

 

Fare ilaçlama, Şantiye Sahalarında En çok Karşılaşılan Kemirgen Problemleri

Şantiye alanlarındaki diğer sıkça karşılaşılan rahatsızlık ise Fare/kemirgen sorunudur. Şantiye sahaları ile zemin üzerinde yapılan çalışmalar ciddi oranda fare/kemirgen türü canlıların yaşam alanlarını bozmakta ve bu canlılar bu sebeple bulunduğumuz alanlara su,besin ve barınak bulma gibi sebeplerle musallat olmaktadırlar. Koku duyları çok gelişmiş olan bu canlılar Şantiye sahalarında ki mutfak ve konaklama yapılan alanlara çokça musallat olmaktadırlar. Bulunulan ortamda ki  hijyen şartlarını bozarak sağlımız için tehdit olabilmektedirler. Aynı zamanda birçok malzemeyi kemirmek suretiyle bizlere maddi kayıplarda yaratmaktadırlar.

 

Şantiye Haşere ve böcek ilaçlama da Neden ilaclama.com.tr?

Şantiye Haşere ve böcek ilaçlama da Neden ilaclama.com.tr

20 yılı aşan tecrübemiz ve uyguladığımız bilimsel metotlarımız ile Şantiye sahalarında sizlere Uygun fiyat ve memnuniyet garantisi çerçevesinde kaliteli ilaçlama ve kontrol hizmeti sunuyoruz. Profesyonel işyeri ilaçlama uygulamalarımız ile sizlerin sağlığınızın ve maddi kayıplarınızın önüne geçmeyi hedefliyoruz. Aynı zamanda Uyguladığımız hizmet süresince yaşanabilecek aksaklıklara ve oluşabilecek kayıplara karşı sizleri ve işletmelerinizi sigorta kapsamı altında maddi güvence altına alıyoruz. Şantiye alanlarında talep edeceğiniz tüm ilaçlama hizmetleri için her zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

 

5/5 - (17 votes)İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!
İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
İlaçlama Fiyat Modülü