Sizi Hemen Arayalım!

Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.

Fare ilaçlama

da kalıcı çözüm!

Fare ilaçlama hizmetine fareleri tanıyarak başlayalım. Kemirgen canlılar arasında en çok bakteri barındıran bu canlı, karşılaşılmak istenmeyen hastalıkları insalara bulaştırabildikleri için istenmeyen ve zararlı bir canlıdır… Her türlü alandan rahatça geçebilen bir kemirgen türü olan fareler her yerde barınabilir… Su giderleri, lağımlar gibi alanlarda oldukça fazla bulunan bu canlı türlerinin evlere, iş yerlerine girmesi de oldukça kolaydır… Her türlü eşya, gıda gibi ürünleri kemirebilen fareler bulundukları ortamda maddi zararlar da oluşturur. Çoğu eşyayı kullanılamaz hale getirir, mobilyaları kemirir, her türlü delikten geçebilirler… Bir eve giren fare o ortamı kullanılamaz hale getirebilmektedir. Evin eski haline gelmesi ve zararın ortadan kaldırılması, hijyenin sağlanması oldukça uzun  zaman alabilir… Farelerin girdiği bir ortamdan uzaklaştırılması ise epey zordur.

Fare ilaçlama nasıl yapılır?

Fare ilaçlama hizmetlerimizi fare sorununa %100 çözüm garantili sunmaktayız. En etkili ve en kaliteli fare zehirlerini, alanında tam eğitimli fare uzmanı personelimiz ile doğru bir şekilde uyguluyoruz. Bu sayede yaşam alanlarımızda, işyerlerimizde, sitelerimizde bu problemin sizi rahatsız etmesini engelliyoruz. Kemirgen istasyonlarının alana ve fare türüne göre doğru tercihi ve doğru alanlara koyulması en önemli konudur.

fare ilaçlama
Fareler için en uygun ilaçlama yöntemi fare zehirleri ve fare tuzaklarıdır. Fakat bu zehirlerde çok tehlikeli olup kesinlikle işinin ehli personel tarafından kemirgen istasyonu, canlı yakalama istasyonu gibi çeşitli fare kovucu teçhizatla kullanılması gerekmektedir.

Fare ilaçlama sonrası temizlik nasıl yapılır ?

 1. Ortam büyüklüğüne göre değişmekle beraber konutlarda yaklaşık 20 dakika süren ilaçlama işlemi sonrası mekan yeniden kullanılabilecektir.
 2. Fare ilaçlaması yapılmadan önce evinizde herhangi bir düzenleme yapmanıza gerek yoktur, çünkü ilaçlama türü asla sıvı veya gaz ilaçlama olmayacaktır. İlaçlama yapıldıktan sonra ortamın kapalı tutulmasına gerek yoktur.
 3. Kemirgen istasyonların zehirlenme riskine karşı yetkisiz personel tarafından açılmamasına dikkat edilmelidir.
Deneyimli bir yönetim ve hizmet kadrosuna sahip olan ilaclama.com.tr uzman ekibi kalıcı çözümler sunar. Biz ilaclama.com.tr ekibi olarak tüm İstanbul ilçelerine fare ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz alanlar arasında konut, site, apartman, ticari alanlar, bahçe bulunmaktadır. Firma olarak müşterilerimizi uzun süre evlerinden mahrum bırakmadan titiz ve hızlı çalışırız.

Sıvı fare ilaçlama yöntemi sonrası temizlik nasıl yapılmalı?

Sıvı ilaçlama yönteminden faydalandıysanız, fare ilaçlama sonrası temizlik nasıl yapılmalı diye merak ediyor olabilirsiniz. İlaçlama sonrasında ıslak temizlik yapılması ilacın mekandan gitmesine neden olur. Yani ilaçlama boşuna yapılmıştır. Fare ilaçlama sonrası firmaların size bu konuda detaylı şekilde bilgi vermesi gerekir. Fare ilaçlama sonrası hizmetinizden sonra:
 • Kapı araları,
 • Süpürgelik,
 • Dolaplar,
 • Sabit diğer mekanları ve eşyaları temizlemeniz önerilmez.
Fare ilaçlama sonrası en iyi firmalar size bunun yerine:
 • Kişisel eşyalar,
 • Halılar,
 • Çocuk oyuncakları,
 • Koltukları,
 • Yastıklar gibi eşyaların temizlenmesini önerecektir.
Özellikle çocuk oyuncakları ve halıların çok iyi temizlenmesi gerekir. Aksi halde ilaç, çocuğunuz tarafından solunmuş olur ve zararlıdır. Fare ilaçlama sonrası fiyatı temizlikle birlikte talep edebilirsiniz. Yani hizmetin içine hem temizlik hem de ilaçlama hizmeti dahil edilebilir.

Kokusuz fare ilaçlama yöntemi sonrası temizlik nasıl yapılmalı?

Kokusuz ilaçlama sonrasında kesinlikle temizlik için çamaşır suyu kullanılmaması önerilmektedir. Eğer çamaşır suyu ile kullanılan ilaç temas ederse, böcek ilacı mekanda havaya kalkacaktır. Bu durum özellikle solunum yolları problemlerinin ortaya çıkmasına neden olur. Eğer solunum yollarında hassasiyet ya da herhangi bir sorun olan kişi varsa, bu kişi için ciddi problem olabilir. Fare ilaçlama sonrası en iyi şirket olarak bilinen İstanbul Böcek ve Haşere ilaçlama, temizlik sırasında mutlaka eldiven kullanılması gerektiğini öneriyor. Çünkü ilaç ile elin direk temas etmesi bazı sorunlara yol açıyor. Siz de farelerden şikayetçi iseniz, ilaclama.com.tr haşere uzmanımız ile iletişime geçerek bu probleminizden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz!

Fare ilaçlama ne kadar?

Fare ilaçlama fiyatları ortama kurulan istasyon sayısı ile doğru orantılı olarak artmaktadır.Fare ilaçlama fiyatları 2021 yılı verilerine göre alanın büyüklüğüne, fare türüne ve uygulanacak istasyon sayısına bağlı olarak 90 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Fare kapanı ile fare ilaçlama fiyatları 90 TL ile 450 TL, Fare istasyonu ile fare ilaçlama fiyatları 90 TL ile 600 TL arasında iken Canlı fare yakalama istasyonu ile fare ilaçlama fiyatları ise 90 TL ile 1000 TL arasındadır. Fiyatlar bilgilendirme niteliğinde olup, alana ve mücadele yöntemine göre değişebilmektedir. Fare ilaçlama fiyatlarımız 90 tl den başlamaktadır. Fare ilaçlama hizmeti ev ortamları hariç genellikle periyodik olarak kontrol gerektiren bir hizmettir. İlaclama.com.tr ailesi olarak en uygun fiyatlara ve kalıcı olarak sizi farelerden kurtarıyoruz. Fare ilaçlaması için genellikle:

 • Pellet serpme,
 • İstasyon yemleme
 • Paste zehir gibi yöntemlerden faydalanılır.
En iyi fare ilaçlama şirketi olarak bilinen İlaclama.com.tr, nereye hizmet verirse versin, hizmet verirken dünya sağlık örgütü tarafından belirlenen standartlarda çalışmalar yapar. Gerekli bütün ilaçlama yeterlilik belgelerine sahiptir. Firma her 3 ayda bir il halk sağlığı müdürlüğü tarafından denetlendiği için içiniz rahat olsun.

Fare ilaçlama kaç para?

Kemirgen ve fare ile mücadele hizmetimiz 90 tl den başlamaktadır.Fare zehirlerini doğru bir şekilde kullanmak profesyonellik isteyen bir durumdur. Genellikle bireysel çözüm üreterek başarısız olanlar profesyonel fare ilaçlama hizmetinin fiyatını merak etmektedirler. Fare ve tüm kemirgen sorunlarına en uygun fiyatlarla fare kovucu cihazları kuruyoruz ve sizi bu sorundan kurtarıyoruz. Unutulmamalıdır ki doğru teçhizatlar sadece profesyonel şekilde uygulandığında başarılı olmaktadır. Biz ilaclama.com.tr olarak sizi bu kemirgen sorunundan %100 kurtarıyoruz.

3. şahıslar mali yükümlülük kapsamında AXA Sigorta ile güvence altındasınız.

En iyi Fare ilaçlama firması

olarak en doğru fareyle mücadele yöntemlerini sunuyoruz.

Yakalanması zor olan farelerin bulunması için deneyimli bir ekibe ihtiyaç olur… Fare ilaçlaması için en iyi yöntemleri kullanan firmamız gibi firmalar kısa sürede farelerin ortamdan uzaklaşmasını ve tekrar gelmemesini garanti altına alabilir. Fareler bizim gibi memeli canlılardır. Bundan dolayı özel yaşam alanlarımızda farelerin sıvı yada gaz ile ilaçlanması gibi bir yöntem asla bulunmamaktadır, zira onları bu şekilde öldürebilecek bir yöntem evimize, iş yerimize ne büyüklükte zehir bırakacağını ve bize ne kadar zarar vereceğini tahmin bile edemeyiz.

En iyi fare ilaçlama şirketi ilaclama.com.tr

Fare ilaçlaması kesinlikle profesyonel kişiler tarafından yürütülmesi gerekmektedir. Firmamız 20 Yıllık bilgi ve birikim ile fare ve kemirgen mücadelesinde hizmet vermektedir. İstanbul, Kocaeli, Bursa, İzmir, Antalya ve daha bir çok ilde %100 garantili olarak fare sorununuzu çözüyoruz fare uzmanı servislerimiz ile 7/24 fare ilaçlama yapıyoruz. Nasıl ilaçlama yapıyoruz, hangi yöntemleri kullanıyoruz ve diğer merak ettiğiniz sorular ile ilgili olarak 2021'de paylaştığımız nerelere ilaçlama yapılır youtube videomuzu izleyerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Fareler ile tek başınıza mücadele etmeyin hemen bizi arayın %100 garantili fare ilaçlama hizmetini size sunalım.

Fare ilaçlama şirketi nasıl seçilir ?

Fare için ilaçlama yaparak, evinizi ve işyerlerinizde ki farelerden sizi kurtarıyoruz. Fare ilaçlama firmaları arasında her zaman en ön sıralarda yer alan ilaclama.com.tr firması olarak tüm Türkiye’de fareden kurtulma garantili özel hizmet veriyoruz.
Önceliğimiz her zaman sağlığa zarar vermeyecek yöntemler ile evinizi ve işyerinizi farelerden temizlemektir.
Fare yakalama servisi olarak da bulabileceğiniz web sitemiz üzerinden direkt olarak bizimle iletişime geçebiliriz, hızlı form alanlarını doldurduktan hemen 5 dakika içerisinde çağrı merkezimiz sizi arayacaktır ve fare ilaçlama yöntemlerimiz ve uygulamalarımız hakkında sizleri detaylı olarak bilgilendirecektir.

En iyi fare ilaçlama firmalarının fare çözümü için önerdiği yöntemler nelerdir ?

Fareler hızla çoğalır ve bir defada 10 fare doğurabilir… Hızla çoğalan farelerle fare ilaçlama istasyonu gibi profesyonel mücadele yöntemleri ile savaşılmalıdır. Tarla faresi, lağım faresi, çatı faresi gibi türlere ayrı yöntemler uygulanır… Kokulu ilaçlama yapılacaksa özellikle çatı faresi için etkili olan bu yöntemin uygulanmasından önce ortama ulaşımın kolay bir şekilde sağlanması gerekir. En iyi fare ilaçlama şirketi olan ilaclama.com.tr tarafından uygulanabilecek olan bu çok etkili yöntem ilacın uygulandığı aynı gün etkisini göstermeye başlar. Uygulanma sonrasında temizlik yapılmazsa ilaç hem daha etkili hem de daha kalıcı olur. Canlı fare yakalama istasyonu benzeri ekipmanlardan faydalanılabilir.

Fare ilaçlama Yöntemleri Uygulanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Fare ilaçlama yöntemlerinden faydalanmaya karar verdiyseniz dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. Fare ilaçlama firmalarını seçerken bu konuda yeterlilik belgelerine sahip olanları tercih etmeniz gerekir. Fare ilaçlama hizmeti denildiğinde akla ilk gelen firma İstanbul Böcek ve Haşere ilaçlama, gerekli olan bütün sertifika ve belgelere sahiptir ve bu belgeler ilgili kurumlar tarafından her 3 ayda bir kontrol edilir. Fare ilaçlama en iyi firma ilaçlama işlemine başlamadan önce bölgede hangi tür fare bulunduğunu saptar. 3 tane fare türü bulunur:

 • Çatı faresi,
 • Lağım faresi,
 • Ev faresi.
Bu türlerden hangisinin olduğu ve bölgedeki sayıları ortalama tespit edildikten sonra müşteri için fare ilaçlama fiyatı çıkarılır.

fare ilaçlama istanbul

Fare Üremesi, Biyolojisi ve Davranışı

Farelerin üreme döngüleri etrafında hatırlanması çok kolay bir kuralı vardır: 21 gün.
Döngünün her bir kısmı ortalama 21 gün sürer. Fareler memelidir ve bu nedenle genç yaşta doğum yaparlar. Ortalama olarak bu beş ila yedi yavru arasındadır, ancak 12'ye kadar herhangi bir yerde olabilir. Daha sonra 21-38 gün içinde tam olgunluğa ulaşacak olan yavruları sütten kesmenin 21 gün sürmesi gerekir.
Bu, bir farenin doğumdan hemen sonra hamile kalabileceği anlamına gelir, bu da bir fare istilasının kontrolden hızlı bir şekilde büyümesinin nedenlerinden biridir.
Bir dişi fare yılda 5 ila 10 tane yavru doğurabilir.
Farelerin çoğunun vahşi doğada yaklaşık 9 ila 12 ay arasında oldukça kısa bir yaşam beklentisi vardır.
Vikipedi fare yazsını okuyarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Fare Türleri Nelerdir ?

Yaygın fare türleri

Fareler gece yaratıklarıdır ve nadiren ev sahipleri tarafından görülürler. Bu, tanımlama işini oldukça zorlaştırabilir. Genellikle geceleri veya alacakaranlıkta, evin diğer sakinlerinin çoğu uyurken yiyecek ararlar. Ev sahipleri fare istilacılarını görseler bile, bu sadece kısa bir süre için olabilir ve türleri tanımlamak için yeterli olmayabilir.
Neyse ki, ilaclama.com.tr nin kemirgen uzmanları, eviniz, işyeriniz ve belirli fareler için doğru kontrol yöntemini oluşturmanıza yardımcı olacak kimlik tespitine yardımcı olacak uzmanlığa ve bilgi birikimine sahiptir.
Evlerde diğerlerinden daha yaygın olarak bulunan bazı fare türleri vardır. Mülkünüzdeki fareleri tanımlamanıza yardımcı olması için arayabileceğiniz belirli özellikler vardır. Alternatif olarak, farelerin ortak belirtileri hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz, bu da gerçekten bir sorununuz olup olmadığını doğrulamanıza yardımcı olabilir.
Türkiye’de bulunan birçok farklı fare türü vardır.Bu ülkede büyük bir haşere olarak kabul edilen ilk 3 tür Ev Faresi, Tarla Faresi ve Beyaz Ayaklı Faredir.

Ev fareleri

Ev fareleri tüm yıl boyunca etkindir, bu da onları herhangi bir zamanda evinizi veya işinizi istila ederken bulabileceğiniz anlamına gelir.

Görünüm

Boyut: 7-10 cm uzunluğundadır, aynı uzunlukta bir kuyruk mevcuttur.
Ağırlık: 15-30 gr
Nispeten küçük ayakları, başları, büyük gözleri ve kulakları onları genç kahverengi fareden (Rattus norvegicus) ayırır.

Ev faresi tipik bir fare profiline sahiptir: iri gözlü ve ince saçlı kulaklı küçük ayaklar ve ince bıyıklı sivri burun. Vücut uzunlukları 60-90 mm arasında değişir ve kuyruk genellikle vücudunun uzunluğuna eşittir ve 90 mm daha ekler.
25 g'dan daha az ağırlığa sahiptirler ve kürk renkleri, üzerinde seyrek tüyleri olan kuyruğa kadar düzgün bir şekilde açık kahverengi ve gridir.

Tarla faresi

Tarla faresinin alt kısmı daha açık kahverengi kumlu kürkü vardır.
Çoğunlukla açık havada yaşadığı için, bir ev faresinden daha büyük gözleri ve kulakları vardır. Bu, avlanmayı önlemek için bir uyarlamadır.
Tarla farelerinin de uzun kuyrukları vardır, bu da onları oldukça çevik dağcılar yapar.
Yavrular genel olarak daha gri, hala ev farelerinden daha büyük kulaklar, arka ayaklar ve kuyruklar.

Fareler bir evi nasıl seçer ? Neden evinize fare gelir ?

Ev fareleri, sıcaklık, hali hazırda mevcut olan gıda ve su kaynaklarına yakınlık, yırtıcılardan korunma gibi sebepler ile yuvalamak için evleri seçerler.
Yuvalar genellikle çatı alanları, zeminlerin altı veya duvar boşlukları, barakalar, bodrumlar, saklama kutuları gibi yerlerde, iyi bir gıda kaynağına, güvenli, sıcak bir alana erişimin olduğu yerlerde inşa edilir.
Açık havada, tarla fareleri kuru ot yuvaları inşa edecek yuvaları kazacaklar, ancak aynı zamanda kayalar ve yarıklar arasında da yuva yapmayı denerler.
Ana öncelikleri kediler, tilkiler, kuşlar ve hatta sıçanlar gibi diğer kemirgenler de dahil olmak üzere yırtıcıların erişemeyeceği bir yuvalama sitesi inşa etmek olacaktır.

Evde Fare Olmasının Tehlikeleri Nelerdir?

Fareler genellikle bazı insanlar tarafından sevimli olarak kabul edilmelerine rağmen, halk sağlığı zararlılarıdır ve ciddi zararlara neden olabilirler.
Farelerin, Salmonella ve Listeria gibi kötü hastalıkları idrar, dışkılar ve yataklar yoluyla insanlara yaydığı bilinmektedir.
Farelerin bölgelerini idrarlarıyla işaretlemeye ihtiyaçları vardır ve ara sıra yeme alışkanlıkları nedeniyle gıda kaynaklarının yakınında yuvalar yaparlar. Bu istila herkesi gıda zehirlenmesi riskine sokar.
Etrafta koşarken, kir ve bakterileri yanlarında taşıyarak tezgahlara, dolaplara, kilere ve seyahat ettikleri diğer yerlere aktarırlar.
Sürekli büyüyen dişleri sebebiyle, dişlerini sabit bir uzunlukta tutmak için zorla kemirmeye ihtiyaç duyarlar. Bu durum, çok fazla maddi hasara neden olabilir.
Elektrik kabloları, su ve gaz boruları, paketleme ve ahşap işleri fareler tarafından ciddi şekilde zarar görebilir - birçok elektrik kaynaklı yangın ve su basması vakası bunlara atfedilmiştir.

Kedimin Eve Fare Getirmesini Nasıl Durdurabilirim?

Kediniz eve küçük hayvanlar getirdiğinde hoş değildir, ancak kedi sahibi olmanın ortak bir parçasıdır.
Ne yazık ki bunu önlemek için yapabileceğiniz çok şey yok. Kediler avcı olarak doğarlar ve iyi beslendiklerinde bile bu doğal davranışı sergilemeye devam ederler.
Deneyebileceğiniz birkaç şey var, bu da yardımcı olabilir:

 • Kedinizi kapalı tutun - bir ev kedisine sahip olmanın faydaları vardır, bunlardan biri eve istenmeyen ziyaretçileri getirmeyecekleri.
 • Kedinizi aşırı beslemeyin - bu onların avlanmalarını engellemez, sadece öldürdüklerini yemelerini önler.
 • Canlı bir yaka satın alın - kediler sessiz avcılardır, bu yüzden bu avantajı ortadan kaldırın.
 • Daha fazla oyna! Kedilerin avlanmasının nedenlerinden biri stimülasyon içindir, bu yüzden daha fazla oyuncak satın alın ve onlarla oynamak için daha fazla zaman harcayın.

İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!

Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

böcek ilaçlama tavsiyesi : Yeni ideal
Yeni ideal
1 ay önce
Süper
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Hande Konca
Hande Konca
6 ay önce
Cok memnun olduk.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Aydın BEKOĞLU
Aydın BEKOĞLU
7 ay önce
fareler konusunda güzel bir site olmuş ilaçlama konusunda araştırma yapanlar için tavsiye edilir bir site.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Ahmet
Ahmet
7 ay önce
fareler konusunda güzel bir site olmuş ilaçlama konusunda araştırma yapanlar için tavsiye edilir bir site.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Aziz Bayır
Aziz Bayır
8 ay önce
En iyi fare ilaçlama fiyatını kendilerinden aldım ayrıca Sağlık Bakanlığı ruhsatları belgelerini sundular güvenilir ve hızlı hizmet için teşekkür ederim.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Deniz BAYIR
Deniz BAYIR
8 ay önce
Kesinlikle tavsiye ederim. İlgili ve güler yüzlü çalışanlar. İşinin ehli insanlar.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Didem
Didem
1 yıl önce
Evimde alman böcegi var ilaçlama yaptırsam cocugum var zarar görürmü

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Didem
İlaclama.com.tr
1 yıl önce
Merhaba , alman hamam böceğine karşı jel ilaçlama yapıyoruz. kesinlikle ortam terki gerektirmez ve zararsız bir uygulamadır. 4443471 nolu telefonumuz üzerinden haşere uzmanı arkadaşımız sizlere hem fiyat hemde bilgilendirme konusunda yardımcı olmaya hazırdır. Dilerseniz Hemen ara formumuzu doldurarak bize ileteceğiniz tel numarası üzerinden arkadaşlarımız sizlere hızlı bir şekilde geri dönüş sağlamaktadırlar. Bizi tercih ettiğiniz için teşekküer ederiz

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : HULYA HUSNU
HULYA HUSNU
1 yıl önce
IYI GUNLER..EVE KUCUK BIR FARE GIRMISSE ILACLAMA SONRASI O OLUR VE BIR DAHA YAKLASMAZLARMI CUNKU COK KORKUYORUM NE YAPMAM GEREKLI..

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : yeliz
yeliz
1 yıl önce
fareler kac günde ölür işlem sonrasında?

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : yeliz
Hakan
1 yıl önce
Fareler, fare zehirini yedikten sonra 1-3 saat arası budurumdan etkilenerek ölürler. Zehir canlıdının sindirim sistemini etkilediğinden anında etki göstermez canlı ortamdan uzaklaşıp yuvasına gittiğinde ilaç etki edecektir.

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : büşra develi
büşra develi
1 yıl önce
çatımda fare var napmalıyım yardımcı olurmusunuz

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Ayşegül Çakar
Ayşegül Çakar
1 yıl önce
Fare ilaçlama da sizden bir hizmet aldım . Aynı zamanda evindeki ölü fareyi bulmakta da sizin önerilerinizi ve yazınızı okudum çok yardı oldu bu bilgiler. Hersey için teşekkür ederim

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Burçin debrelioğlu
Burçin debrelioğlu
1 yıl önce
fareler yüzünden bir çok firma ile çalıştım ama sonuç alamadım en sonunda Allah karşıma sizi çıkardı da evimdeki ve çatımdaki farelerden kurtuldum

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Burçin debrelioğlu
ilaclama.com.tr
1 yıl önce
Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz Burçin hanım.

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma

Hemen Ara!

İlaçlama Fiyat Modülü