Sizi Hemen Arayalım!

Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.

İstanbul'un
TSE Belgeli
Fare ilaçlama firması!

90 TL'den başlayan fiyatlarla!

Fare ilaçlama

da kalıcı çözüm!

Fare ilaçlama kemirgen canlılar arasında en çok bakteri barındıran karşılaşılmak istenmeyen durumlar arasındadır… Her türlü alandan rahatça geçebilen bir kemirgen olan fareler her yerde barınabilir… Su giderleri, lağımlar gibi alanlarda oldukça bulunan türlerin evlere, iş yerlerine girmesi de oldukça kolaydır… Her türlü eşya, gıda gibi ürünleri kemirebilen fareler bulundukları ortamda maddi zararlar da oluşturur. Çoğu eşyayı kullanılamaz hale getirir, mobilyaları kemirir, her türlü delikten geçebilir… Bir eve giren fare o ortamı kullanılamaz hale getirir ve evin eski haline gelmesi oldukça zaman alır… Farelerin girdiği bir ortamdan uzaklaştırılması ise epey zordur. fare ilaçlama servisi

Fare ilaçlama firması

olarak en doğru yöntemler nelerdir açıkladık!

Yakalanması zor olan farelerin bulunması için deneyimli bir ekibe ihtiyaç olur… Fare ilaçlaması için en iyi yöntemleri kullanan firmamız gibi firmalar kısa sürede farelerin ortamdan uzaklaşmasını ve tekrar gelmemesini garanti altına alabilir. Fareler bizim gibi memeli canlılardır. Bundan dolayı özel yaşam alanlarımızda farelerin sıvı yada gaz ile ilaçlanması gibi bir yöntem asla bulunmamaktadır, zira onları bu şekilde öldürebilecek bir yöntem evimize, iş yerimize ne büyüklükte zehir bırakacağını ve bize ne kadar zarar vereceğini tahmin bile edemeyiz.

fare nasıl dışarı çıkar
Fareler için en uygun ilaçlama yöntemi fare zehirleri ve fare tuzaklarıdır. Fakat bu zehirlerde çok tehlikeli olup kesinlikle işinin ehli personel tarafından kemirgen istasyonu, canlı yakalama istasyonu gibi çeşitli fare kovucu teçhizatla kullanılması gerekmektedir.

Fare ilaçlama sonrası temizlik nasıl yapılır?

ilaclama.com.tr tüm İstanbul ilçelerine hizmet verir. Hizmet verdiği alanlar arasında konut, site, apartman, ticari alanlar, bahçe bulunur. Firma müşterilerini uzun süre evlerinden mahrum bırakmaz. Ortam büyüklüğüne göre değişmekle beraber konutlarda yaklaşık 20 dakika süren ilaçlama işlemi sonrası mekan yeniden kullanılabilir. Deneyimli bir yönetim ve hizmet kadrosuna sahip olan ilaclama.com.tr uzman kadrosuyla kalıcı çözümler sunar. Fare ilaçlaması yapılmadan önce evinizde herhangi bir düzenleme yapmanıza gerek yoktur ,çünkü ilaçlama türü asla sıvı veya gaz ilaçlama olmayacaktır. İlaçlama yapıldıktan sonra ortamın kapalı tutulmasına gerek olmayıp sadece istasyonların yetkisiz personel tarafından açılmamasına dikkat edilmelidir.

3. şahıslar mali yükümlülük kapsamında AXA Sigorta ile güvence altındasınız.

Fare ilaçlama servisimizin yöntemleri nelerdir?

Fareler hızla çoğalır ve bir defada 10 fare doğurabilir… Hızla çoğalan farelerle fare ilaçlama istasyonu gibi profesyonel mücadele yöntemleri ile savaşılmalıdır. Tarla faresi, lağım faresi, çatı faresi gibi türlere ayrı yöntemler uygulanır… Kokulu ilaçlama yapılacaksa özellikle çatı faresi için etkili olan bu yöntemin uygulanmasından önce ortama ulaşımın kolay bir şekilde sağlanması gerekir. En iyi fare ilaçlama şirketi olan ilaclama.com.tr tarafından uygulanabilecek olan bu çok etkili yöntem ilacın uygulandığı aynı gün etkisini göstermeye başlar. Uygulanma sonrasında temizlik yapılmazsa ilaç hem daha etkili hem de daha kalıcı olur. Canlı fare yakalama istasyonu benzeri ekipmanlardan faydalanılabilir.

fare ilaçlama firmaları

Haşere Sorununuz Mu Var?

Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Hemen Ara
Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma