Sizi Hemen Arayalım!

Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.

İstanbul'un
TSE Belgeli
Fare ilaçlama firması!

90 TL'den başlayan fiyatlarla!

Fare ilaçlama

da kalıcı çözüm!

Fare ilaçlama kemirgen canlılar arasında en çok bakteri barındıran karşılaşılmak istenmeyen durumlar arasındadır… Her türlü alandan rahatça geçebilen bir kemirgen olan fareler her yerde barınabilir… Su giderleri, lağımlar gibi alanlarda oldukça bulunan türlerin evlere, iş yerlerine girmesi de oldukça kolaydır… Her türlü eşya, gıda gibi ürünleri kemirebilen fareler bulundukları ortamda maddi zararlar da oluşturur. Çoğu eşyayı kullanılamaz hale getirir, mobilyaları kemirir, her türlü delikten geçebilir… Bir eve giren fare o ortamı kullanılamaz hale getirir ve evin eski haline gelmesi oldukça zaman alır… Farelerin girdiği bir ortamdan uzaklaştırılması ise epey zordur. fare ilaçlama servisi

Fare ilaçlama firması

olarak en doğru yöntemler nelerdir açıkladık!

Yakalanması zor olan farelerin bulunması için deneyimli bir ekibe ihtiyaç olur… Fare ilaçlaması için en iyi yöntemleri kullanan firmamız gibi firmalar kısa sürede farelerin ortamdan uzaklaşmasını ve tekrar gelmemesini garanti altına alabilir. Fareler bizim gibi memeli canlılardır. Bundan dolayı özel yaşam alanlarımızda farelerin sıvı yada gaz ile ilaçlanması gibi bir yöntem asla bulunmamaktadır, zira onları bu şekilde öldürebilecek bir yöntem evimize, iş yerimize ne büyüklükte zehir bırakacağını ve bize ne kadar zarar vereceğini tahmin bile edemeyiz.

fare nasıl dışarı çıkar
Fareler için en uygun ilaçlama yöntemi fare zehirleri ve fare tuzaklarıdır. Fakat bu zehirlerde çok tehlikeli olup kesinlikle işinin ehli personel tarafından kemirgen istasyonu, canlı yakalama istasyonu gibi çeşitli fare kovucu teçhizatla kullanılması gerekmektedir.

Fare ilaçlama sonrası temizlik nasıl yapılır?

ilaclama.com.tr tüm İstanbul ilçelerine hizmet verir. Hizmet verdiği alanlar arasında konut, site, apartman, ticari alanlar, bahçe bulunur. Firma müşterilerini uzun süre evlerinden mahrum bırakmaz. Ortam büyüklüğüne göre değişmekle beraber konutlarda yaklaşık 20 dakika süren ilaçlama işlemi sonrası mekan yeniden kullanılabilir. Deneyimli bir yönetim ve hizmet kadrosuna sahip olan ilaclama.com.tr uzman kadrosuyla kalıcı çözümler sunar. Fare ilaçlaması yapılmadan önce evinizde herhangi bir düzenleme yapmanıza gerek yoktur ,çünkü ilaçlama türü asla sıvı veya gaz ilaçlama olmayacaktır. İlaçlama yapıldıktan sonra ortamın kapalı tutulmasına gerek olmayıp sadece istasyonların yetkisiz personel tarafından açılmamasına dikkat edilmelidir.

3. şahıslar mali yükümlülük kapsamında AXA Sigorta ile güvence altındasınız.

Fare ilaçlama servisimizin yöntemleri nelerdir?

Fareler hızla çoğalır ve bir defada 10 fare doğurabilir… Hızla çoğalan farelerle fare ilaçlama istasyonu gibi profesyonel mücadele yöntemleri ile savaşılmalıdır. Tarla faresi, lağım faresi, çatı faresi gibi türlere ayrı yöntemler uygulanır… Kokulu ilaçlama yapılacaksa özellikle çatı faresi için etkili olan bu yöntemin uygulanmasından önce ortama ulaşımın kolay bir şekilde sağlanması gerekir. En iyi fare ilaçlama şirketi olan ilaclama.com.tr tarafından uygulanabilecek olan bu çok etkili yöntem ilacın uygulandığı aynı gün etkisini göstermeye başlar. Uygulanma sonrasında temizlik yapılmazsa ilaç hem daha etkili hem de daha kalıcı olur. Canlı fare yakalama istasyonu benzeri ekipmanlardan faydalanılabilir.

fare ilaçlama firmaları

Fare ile Mücadele için Tavsiyelerimiz

Tehlikeler: Fareler için neden kontrol gerekiyor?

Fareler genellikle bazı insanlar tarafından sevimli olarak kabul edilmelerine rağmen, halk sağlığı zararlılarıdır ve ciddi zararlara neden olabilirler.
Farelerin, Salmonella ve Listeria gibi kötü hastalıkları idrar, dışkılar ve yataklar yoluyla insanlara yaydığı bilinmektedir.
Farelerin bölgelerini idrarlarıyla işaretlemeye ihtiyaçları vardır ve ara sıra yeme alışkanlıkları nedeniyle gıda kaynaklarının yakınında yuvalar yaparlar. Bu istila herkesi gıda zehirlenmesi riskine sokar.
Etrafta koşarken, kir ve bakterileri yanlarında taşıyarak tezgahlara, dolaplara, kilere ve seyahat ettikleri diğer yerlere aktarırlar.
Sürekli büyüyen dişleri sebebiyle, dişlerini sabit bir uzunlukta tutmak için zorla kemirmeye ihtiyaç duyarlar. Bu durum, çok fazla maddi hasara neden olabilir.
Elektrik kabloları, su ve gaz boruları, paketleme ve ahşap işleri fareler tarafından ciddi şekilde zarar görebilir - birçok elektrik kaynaklı yangın ve su basması vakası bunlara atfedilmiştir.


Habitat: Fareler bir evi nasıl seçer? Neden evinize fare gelir?

Ev fareleri, sıcaklık, hali hazırda mevcut olan gıda ve su kaynaklarına yakınlık, yırtıcılardan korunma gibi sebepler ile yuvalamak için evleri seçerler.
Yuvalar genellikle çatı alanları, zeminlerin altı veya duvar boşlukları, barakalar, bodrumlar, saklama kutuları gibi yerlerde, iyi bir gıda kaynağına, güvenli, sıcak bir alana erişimin olduğu yerlerde inşa edilir.
Açık havada, tarla fareleri kuru ot yuvaları inşa edecek yuvaları kazacaklar, ancak aynı zamanda kayalar ve yarıklar arasında da yuva yapmayı denerler.
Ana öncelikleri kediler, tilkiler, kuşlar ve hatta sıçanlar gibi diğer kemirgenler de dahil olmak üzere yırtıcıların erişemeyeceği bir yuvalama sitesi inşa etmek olacaktır.

Fareler neye benzer? Fare sesi & fare ilaçlama

Ev fareleri

Ev faresi tipik bir fare profiline sahiptir: iri gözlü ve ince saçlı kulaklı küçük ayaklar ve ince bıyıklı sivri burun. Vücut uzunlukları 60-90 mm arasında değişir ve kuyruk genellikle vücudunun uzunluğuna eşittir ve 90 mm daha ekler.
25 g'dan daha az ağırlığa sahiptirler ve kürk renkleri, üzerinde seyrek tüyleri olan kuyruğa kadar düzgün bir şekilde açık kahverengi ve gridir.

Tarla faresi

Tarla faresinin alt kısmı daha açık kahverengi kumlu kürkü vardır.
Çoğunlukla açık havada yaşadığı için, bir ev faresinden daha büyük gözleri ve kulakları vardır. Bu, avlanmayı önlemek için bir uyarlamadır.
Tarla farelerinin de uzun kuyrukları vardır, bu da onları oldukça çevik dağcılar yapar.
Yavrular genel olarak daha gri, hala ev farelerinden daha büyük kulaklar, arka ayaklar ve kuyruklar.

Fare Üremesi, Biyolojisi ve Davranışı & Fare ilaçlama fiyatları

Farelerin üreme döngüleri etrafında hatırlanması çok kolay bir kuralı vardır: 21 gün.
Döngünün her bir kısmı ortalama 21 gün sürer. Fareler memelidir ve bu nedenle genç yaşta doğum yaparlar. Ortalama olarak bu beş ila yedi yavru arasındadır, ancak 12'ye kadar herhangi bir yerde olabilir. Daha sonra 21-38 gün içinde tam olgunluğa ulaşacak olan yavruları sütten kesmenin 21 gün sürmesi gerekir.
Bu, bir farenin doğumdan hemen sonra hamile kalabileceği anlamına gelir, bu da bir fare istilasının kontrolden hızlı bir şekilde büyümesinin nedenlerinden biridir.
Bir dişi fare yılda 5 ila 10 tane yavru doğurabilir.
Farelerin çoğunun vahşi doğada yaklaşık 9 ila 12 ay arasında oldukça kısa bir yaşam beklentisi vardır.

Kedimin Eve Fare Getirmesini Nasıl Durdurabilirim?

Kediniz eve küçük hayvanlar getirdiğinde hoş değildir, ancak kedi sahibi olmanın ortak bir parçasıdır.
Ne yazık ki bunu önlemek için yapabileceğiniz çok şey yok. Kediler avcı olarak doğarlar ve iyi beslendiklerinde bile bu doğal davranışı sergilemeye devam ederler.
Deneyebileceğiniz birkaç şey var, bu da yardımcı olabilir:

  • Kedinizi kapalı tutun - bir ev kedisine sahip olmanın faydaları vardır, bunlardan biri eve istenmeyen ziyaretçileri getirmeyecekleri.
  • Kedinizi aşırı beslemeyin - bu onların avlanmalarını engellemez, sadece öldürdüklerini yemelerini önler.
  • Canlı bir yaka satın alın - kediler sessiz avcılardır, bu yüzden bu avantajı ortadan kaldırın.
  • Daha fazla oyna! Kedilerin avlanmasının nedenlerinden biri stimülasyon içindir, bu yüzden daha fazla oyuncak satın alın ve onlarla oynamak için daha fazla zaman harcayın.

Fare ilaçlama nasıl yapılır?

Fare ilaçlama hizmetlerini %100 çözüm odaklı olarak sunmaktayız. En etkili ve kaliteli fare zehirlerini , alanında tam eğitimli personelimiz ile doğru bir şekilde uyguluyoruz. Bu sayede yaşam alanlarımızda, işyerlerimizde, sitelerimizde bu problemin sizi rahatsız etmesini engelliyoruz. Kemirgen istasyonlarının alana ve fare türüne göre doğru tercihi ve doğru alanlara koyulması en önemli konudur.

Fare ilaçlama ne kadar?

Fare ilaçlama fiyatları ortama kurulan istasyon sayısı ile doğru orantılı olarak artmaktadır. Fare ilaçlama hizmeti ev ortamları hariç genellikle periyodik olarak kontrol gerektiren bir hizmettir. İlaclama.com.tr ailesi olarak en uygun fiyatlara ve kalıcı olarak sizi farelerden kurtarıyoruz.

Fare ilaçlama kaç para?

Fare zehirlerini doğru bir şekilde kullanmak profesyonellik isteyen bir durumdur. Genellikle bireysel çözüm üreterek başarısız olanlar profesyonel fare ilaçlama hizmetinin fiyatını merak etmektedirler. Fare ve tüm kemirgen sorunlarına en uygun fiyatlarla fare kovucu cihazları kuruyoruz ve sizi bu sorundan kurtarıyoruz.

Haşere Sorununuz Mu Var?

Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Hemen Ara
Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
ilaçlama kampanyası