Sizi Hemen Arayalım!
Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
tahta-kurusu-ilaçlama-istanbul, tahta-kurusu-ilaçlama-fiyat

Tahta Kurusu

Tahta kuruları küçük, düz, oval şekilli gövdelere sahiptir. Kanatları yoktur. Yetişkinlerde kanat pedleri denilen kanatların izleri vardır, ancak tamamen fonksiyonel kanatlara dönüşmezler. Yetişkin tahta kuruları kahverengi renktedirler fakat beslendiklerinde kırmızımsı bir renge sahip olurlar.

Tahta kurusu hızlı mıdır ; tam yetişkin tahta kuruları nispeten yavaş hareket eder.

Tahta kurusu boyutu 4 mm ve 5 mm arasında ölçülür .

 • Ev sahipleri bazen tahta kurularının çıplak gözle göremeyecek kadar küçük olduğu konusunda yanlış düşünceye kapılırlar.
 • Gençler küçük ve görülmesi zor olabilir, ancak yetişkinler çıplak gözle görülebilir ve saklamak için kullandıkları çatlak ve yarıklarda bulunabilirler.

Yeni yumurtadan çıkan yavru, yaklaşık olarak bir iğne başının büyüklüğündedir ve beslenene kadar beyaz veya bronz renge sahiptir. Genellikle bir elma çekirdeğinin büyüklüğü ve şekli ile benzerlik kurularak tarif edilirler.

Tahta Kurusu Nasıl Yok Edilir?

Tahta kurusunu yok etmeyi 20 yılı aşkın tecrübemizle madde madde anlatacağız. Bu haşereyle mücadele zordur fakat önerdiğimiz yöntem %100 etkilidir. Adımları kesinlikle atlamayınız. Tahta kurusunu yok etmek için Öncelikle haşereyi doğru tespit etmek gerekir. Sonrasında bulunduğu alanı tespit edip profesyonel ilaçlama hizmeti gerekmektedir. En son olarak kontrol tedbirleri devreye girmektedir. Şimdi artık tahtakurusundan kurtulmanın zamanı geldi. Lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatle takip edin;

 • Haşerenin doğru tespiti

Tahta kurusunu tespit edebilmek için bazı kanıtlara ihtiyacımız olmaktadır. Öncelikle bu haşereyi gördüyseniz en etkili kanıt elde edilmiştir. Isırıkları varsa özellikle uykuda meydana gelen ısırıklar bir belirti niteliğindedir. Tahta kurusu pislikleri yani yatağınızda çarşafınızda kan lekeleri görürseniz bir belirti daha yakalamış olursunuz. Tespit öncesinde mutlaka haşerenin, ısırıklarının ve dışkılarının görüntüsüne hakim olmanız gerekmektedir.

 • Bulunduğu alan tespiti

Tahta kuruları beslendikleri, dışkıladıkları alanlara çok yakın yerlerde yaşarlar. Bunun için haşereyi tespit ederken bulduğunuz belirtilerin yakınlarını çok dikkatli incelemeniz gerekir. Yatak dikiş yerleri, yatak ve baza yayları, başlıkların olduğu kısımlar, ahşap malzemelerdeki oyuk ve çatlaklar, süpürgelikler ve duvardaki çatlak ve boşluklar mutlakla ve dikkatlice kontrol edilmelidir. İlaclama.com.tr olarak tahtakurusuna karşı tüm alanı ilaçlıyoruz fakat alan tespiti yine de çok önemlidir.

 • Profesyonel Tahta kurusu ilaçlama hizmeti

İlaclama.com.tr olarak tahtakurusuna özel ilaç tercihlerimizle ve doğru uygulama metodlarımızla kaliteli TSE ve ISO sertifikalı ilaçlama hizmeti sunuyoruz. İlaçlama hizmeti esnasında mutlaka haşereyi gördüğünüz ya da sizi ısırdığı yerleri bildirmeniz gerekmektedir. İlaçlama sonrasında ortam 6 saat kapalı kalmalı ve kullanılmamalıdır.

İlaçlama hizmeti sonrası tahtakurusuna karşı kontrol ve önlem işlemleri devreye girmektedir. Bu şekilde bu haşereye karşı mücadelemizi mutlak zaferle taçlandırabiliriz

 • Tüm kıyafetleri sıcak suyla yıkayın

Bu haşere 50 derece üzerinde sıcaklıklarda hayatta kalamaz. Elbiselere tutunma ihtimaline karşı tüm elbiseler 50 derece ve üstü sıcak suyla mutlaka yıkanmalı kurutulduktan sonrasında plastik bir poşet ya da saklama kabına koyularak yıkanmayanla asla temas edilmemelidir.

 • Yataklar ve bazalara koruyucu kılıf geçirin

Yatak içi veya dışına girip çıkabilecekleri bir alan bırakmamak için mutlaka yatak baza veya minderlere koruyucu kılıf (yatak poşeti vb) geçirmelisiniz.

 • Yatak, koltuk vb. eşyalarının ayaklarını bantlayın

Yataklarınızın, bazalarınızın koltuklarınızın yere temas eden tüm ayaklarını ters köpük bant ile bantlayın. Böylelikle yatağınıza çıkmayan isteyen tahtakuruları yapışkana yapışacak ve çıkmayacaklar. Aynı zamanda ortam bu haşerenin varlığını tespit edebileceğiniz bir göstergeye sahip olacaksınız

 • Kağıt yelpaze monitörü kullanın

Detaylarını ve yapımını tahtakurusu pisliği yazımızda gösterdiğimiz kağıt yelpaze kullanımı ilaçlama sonrasında bu haşereyi kontrol ve bize bir gösterge olması açısından işe yarayan, yapımı basit ve çok ucuz bir uygulamadır.

Unutmayın tahtakurusu mücadelesi çok zorlu bir süreçtir. Eğer evinizden ve eşyalarınızdan vazgeçmek istemiyorsanız Sabırlı olmalısınız ve doğru uygulamaları bir süre boyunca atlamadan yapmanız gerekir. Bilgi ise bu haşereyle mücadele ederken kullanabileceğimiz en etkili ilaçtır.

Tahta Kurusu Pisliği

Bir haşere istilasını tanımlamanın en iyi yollarından biri tahtakurusu pisliğini aramaktır. Tahtakurularına ait bir gösterge bulunduğunda durum oldukça ciddidir. Bir şilte, koltuk, yatak üzerinde dışkı bulmak, evi işgal ettiklerinin iyi bir göstergesidir.

Tahtakurusu pisliği genellikle aşağıdaki yerlerde bulunur:

 • Yatağın dikiş yerleri
 • Koltuk, yatak yaylarının bulunduğu alan
 • Koltuk, minder veya yatağın üstünde veya arkasında
 • Halının kenarına yakın süpürgelikler boyunca

Tahtakurusu pisliği hakkında detaylı bilgilendirme için lütfen tıklayın:Tahtakurusu Pisliği

Tahta kurusu olup olmadığını nasıl anlarım?

Bazen tahtakurusu pisliği hamamböceği de dahil olmak üzere diğer haşere pisliklerine benzeyebilir. Farkı anlamanın en kolay yolları dökülen deriler, yumurtadan çıkmış kapsüller veya kan varlığı gibi ek kanıtlar aramaktır.

Tahtakurularının şu anda hastalığı yaydığı bilinmemektedir, ancak ısırıkları tahriş olmuş cilde ve ilgili ev sahiplerine yol açabilir. Ek olarak, istilalar derhal ele alınmazsa hızla kontrolden çıkabilir. Dışkı veya diğer tahtakurusu belirtileri tespit edildikten sonra, ilaclama.com.tr nin eğitimli profesyonelleriyle iletişime geçin.

Ev Tahtakurusu

Tahta kurusu evlerimizde yataklarımızda, koltuklarımızda battaniye ve yorganlarımızda, sandalyelerde, bazalarda, yatak başlıklarında, ahşap içindeki oyuklarda, duvardaki boşluk ve çatlaklarda ve süpürgeliklerde bulunabilir. Yaşadığımız tüm ortamlardan kıyafetlerimize eşyalarımıza tutunarak evimize gelmiş olabilir

Tahta kurusu haşeresinin diğer bir adı yatak böceğidir. Halk arasında ev tahtakurusu olarak biline bu haşere kan emerek beslenen ciddi manada rahatsızlık veren bir haşeredir. Isırıkları şiddetli kaşınmalara ve yaralanmalara sebep olmaktadır. Özellikle uyku esnasında insanlara saldırmayı tercih eden ev tahtakurusu haşeresi hem fiziksel hem de psikolojik olarak bizlere ciddi zararlar vermektedirler. Uyku esnada saldırmaları sebebiyle günlük hayatımızda uykusuzluk iş ve özel yaşamda mutsuzluk ve yorgunluğa sebep olurlar.

Tahammül edilmesi mümkün olmayan bu haşereye karşı tahta kurusu nasıl yok edilir başlığını okuyup mutlaka eksiksiz olarak ordaki adımları uygulamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Ev tahtakurusuyla mücadele zordur ve zaman gerektirir. Bazen çok daha maliyetli olabilmektedir. Yaptığınız tüm mücadelenin sizin sağlığınız, mutluluğunuz ve huzurunuz olduğu gerçeğini unutmadan ev tahtakurusuyla mücadele ederken asla ümitsizliğe kapılmayın.

Evde Tahta Kurusu Neden Olur ?

Tahtakurusu insanlar tarafından, çoğu zaman aşağıdaki gibi kişisel eşyalar vasıtasıyla taşınır: Bagaj & Valizler, Cüzdanlar, Spor çantaları tahta kuruları uyku alanlarına yakın tutunurlar. Kişisel eşyalarınızda ya da hatta sizin üzerinizde saklanabilirler ve evinize, apartman dairenize geri dönebilirler. Birçok insan tahta kurularının atlayabileceğini sorar, ancak bu şekilde seyahat edemezler. Hemen hemen her yerde tahta kurusunu almak ihtimal dahilindedir ofislere, mağazalara, otellere, spor salonlarına ve sayısız bir çok başka yere musallat olabilirler.

Tahta kurusu gözle görülür mü ?

Tahta kurusu gözle görülebilir.yavrular küçüktür ve görülmesi zor olabilir, ancak yetişkinler çıplak gözle görülebilir ve  Saklamak için kullandıkları çatlak ve yarıklarda bulunurlar.”

Tahta kurusu için hedef insanlar mı hayvanlar mı?

Tahta kurusu için kürklü hayvanlar yerine insanlar üzerinde beslenmek daha caziptir. Çünkü kürk içinde yaşamayı tercih etmezler. Tahta kuruları kolaylıkla hiç haşere olmayan bir ortama taşınabilirler.

Eğer evinizde tahta kurusu gibi bir şüpheniz varsa kesinlikle tahta kurusu ilaçlama hizmeti için, haşere ilaçlama uzmanımız size yardım için daima hazırdır. 

Tahta Kurusu Isırığı

tahta kurusu ısırığı

Tahta kurusu, insan derisini kanı çıkardıkları ince ağız delerler. Yatak böcek ısırıkları başlangıçta ağrılı değildir. Saatlerce veya günlerce fark edilmeden yaşayabilirler. Bu tahta kurusunun her beslenmede 10 dakikaya kadar insan kanını emebilme kabiliyeti vardır. Tahtakurusu ısırıkları, genellikle üst vücut, boyun, kollar ve omuzlar gibi maruz kalan deride görülmektedir. Bir yüzeyde bulunan bulunan kan lekeleri, ısırıklar ve tahtakurusu dışkıları ve deri dökülmeleri, bir yatak böcek istilasının belirtilerinden bazılarıdır.

Vücutta bulunan ısırıklar genellikle yatak uyku esnasında gerçekleşir. El, boyun, yüz, omuz, bacak ve kol bölgelerinde daha yoğun görülür. Her zaman için durum bu şekilde olmasa da, tahtakurusu ısırıkları genellikle küçük bir alanda bir araya toplanır ve bazen bir çizgi veya zikzak şeklinde görülebilir. Isırıklar genelde iltihaplanmış, kaşıntılı  kırmızı  küçük, düz veya kabarık bölgelere benzer.

 • Tahta kurusu ısırık reaksiyonları, her zaman ısırıldıktan hemen sonra görünmez ve belirtilerin ortaya çıkması birkaç gün sürebilir. Bununla birlikte, tahta kurusu ısırıklarına vücut tarafından verilen tepkiler birbirinden çok farklı da olabilmektedir.
 • Tahta kurusu ısırığının büyüklüğü  faklı durumlara göre değişebilmektedir.

Tahta Kurusu Isırığı nelere yol açabilir?

Tahta kurusu, bir kanla beslenebilmek için cildi deldiğinde tükürükleriyle birlikte bir anti-koagülan enjekte eder. Bu enzim kişinin ısırmaya verdiği tepki ve ısırığın büyüklüğüyle alakalıdır. Bir Tahtakurusu reaksiyonunun boyutunu etkileyen bir başka faktör, bir kişinin ısırılma sayısıdır. Isırıklar sebebiyle bulaşan hastalıklar bilinmese de alerji, enfeksiyon ve yaralanmalar meydana gelebilir

Tahta kurusu alerji yapar mı ?

Tahta kurusu alerji yapabilir. Bu ısırılan kişinin ten özellikleri ve ısırılma sayısına göre değişir. Birçok kez ısırılan insanların ısırık reaksiyonları da değişkendir. Tepkileri ısırık sayısı arttıkça az yada çok yoğun olabilir.

Enfeksiyonlarla alakalı riskler

Kaşınma tahtakurusu ısırıkları ve ısırıkların temiz  dezenfekte edilmemesi, daha fazla şişlik ve kanamaya neden olabilen ikincil bir enfeksiyona yol açabilir. Çocuklar, yaşlılar ve zayıf bağışıklık sistemi olan bireyler, özellikle de yatalak olanlar, yatak böcek ısırıklarından kaynaklanan ikincil enfeksiyonlar gelişebilir.

Hayvanlar üzerinde Tahtakurusu Isırıkları 

Kedi ve köpekler üzerindeki ısırıklar insana çok benzer görüntüye sahiptir. Hayvan sahibi olan bireyler  genellikle bu ısırıkları sivrisinek veya pire ile karıştırırlar. İnsanlarda olduğu gibi, tahtakurusu evcil hayvanlarda kalmazlar, ancak beslendikten sonra korunan bir yaşam  alanına geri dönerler. Isırıklara ek olarak, tahtakurusu dışkısı, tüy döküntüleri ve geceleri hayvanın rahatsızlığı da evcil hayvanları ısıran tahtakurusu varlığının göstergesidir.

Evcil hayvanın yatak takımlarını incelemek ve hayvanı sık sık tahtakurusu varlığıyla ilgili belirtiler için uyanıkken tımar etmektir.

Tahta Kurusu Neyi Sevmez?

Bir tahtakurusu istilasıyla uğraşırken, onlardan kurtulmak için her şeyi ama her şeyi yapacaksınız. Bu böcekleri anında öldürmek en etkili seçenek olsa da, bazen tahtakuruları yuvalarına çok derinden ve erişilemeyecek şekilde yerleşmiştir.

Neyse ki bizim için, onları saklanarak kurtulamayacakları ya da tahtakurularını tamamen önleyebilecek birçok caydırıcı yöntem var.

Kokulu nesneler, sadece yatak böceklerini değil, çeşitli haşereleri gidermek için yaygın olarak kullanılır.

Tahta kurusunun sevmediği maddeler:

 • Lavanta
 • Viks
 • Nane
 • Tarçın
 • Narenciye
 • Sirke
 • Sarımsak
 • Biber
 • Alkol
 • Diyatomlu toprak

tahtakurusu neyi sevmez

 

Hoş bulduğumuz ya da en azından pestisitler ve kimyasalları yoğun kullanmaktansa kokularına katlanabileceğimiz kokuların çoğu, birçok hayvan ve haşere için güçlü tahriş edicidir.

Tahta kurusu haşeresi nefes almak için trake diye tabir edilen nefes alma kanallarına sahiptir. Yani bu kanallar ortamdaki tüm kokuyu olduğu gibi böceklerin içine gönderir. Engelleme mekanizması yoktur.

Bu, oksijenin ve dolayısıyla havadaki herhangi bir kimyasalın veya kokunun doğrudan böcek tarafından solunduğu anlamına gelir. Havayı veya kimyasalları filtreleyemezler

Tahta kurusunun sevmediği şeyler hakkında tüm bilgiler ve doğal mücadele yolları için mutlaka okuyuınuz: Tahta kurusu neyi sevmez?

Diyatomlu toprak tahta kurusu

Tahta kurusu haşeresi diyatomlu toprak kokusundan nefret eder. Bu toz halindeki madde genellikle tahtakurularının veya diğer böceklerin hareket ettiği yerlere serilir ve toprak parçacıklarının böceğin dış iskeletine yapışmasına neden olur. Diyatomlu Toprağın yapıştığı tahta kurusu haşeresinin dış kabuğu ve iskeleti kurumaya başlar ve ölürler.

Diyatomlu toprağı onların saklana bileceği girebilecekleri çatlak ve boşluklara serpin. Yatak ayakları gibi yerlere de sürebilirsiniz. Bu gibi önlemlerin haşereyi tamamen yok etmekten ziyade destekleyici unsur olduğunu sakın unutmayın!

Tahta Kurusu İlaçlama

Bu haşereden kurtulmanın en etkili yolu ise eve ilaçlama yaptırmak olacaktır.  Yatakların ve eşyaların en ulaşılmaz alanlarında bulunurlar. Tahta kurusu ilaçlama  ile ancak kurtulabileceğiniz tahta kuruları için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Her türlü yardımı sunacak olan firmamız sadece bir telefon uzaklığındadır.  20 yılı aşkın süredir tahta kurusu istilalarıyla mücadele etmekteyiz. Tahta kurusu mücadelesi en zor haşere türlerinden birisidir. İnsanların evlerini ve eşyalarını değiştirmelerine sebep olmaktadır. İlaclama.com.tr olarak % 100 memnuniyet garantisi ile çalışmaktayız.

Tahta Kurusu Ev İlaçlama

tahta kurusu ev ilaçlama

Tahta kurusu ev ilaçlama konusunda yıllarca hizmet veren bir firma olarak çalışmaktayız. Kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Tahta kurusu pis bir mekânda olur diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Sadece yaşamak için ideal ortamları ve gizli bir yeri bulmaları yeterli olmaktadır. Bir evde tahta kurusu varsa yüksek ihtimal başka evden ya da ortamdan geçmiş olabilir. Besin kaynağı olarak insanları algıladıkları için genellikle yatakları yuvaları olarak seçerler ve oraya yerleşirler. Yatak, yorgan çarşaf gibi eşyalara yerleşmeleri büyük bir ihtimaldir. Loş ve nemli ortamlarda barınmayı severler. Tahta kurusu ilaçlama şirketi ile bu durumda irtibata geçmeniz en iyi çözüm olacaktır.

Tahta kurusu ev ilaçlama oldukça başvurulan bir hizmet olmakta ve firmamız ile sizlere kaliteli hizmet garantisi sunmaktayız. Uygun fiyat ile müşteri memnuniyeti için çalışmaktayız.

Tahta kurusu ilaçlama neden gereklidir?

Tahta kuruları, tek besin kaynağı olarak kanla beslenirler. Yetişkin aşamasına  olgunlaşa bilmeleri için, olgunlaşmamış aşamalarının her birinde bir kez kanla beslenmeleri gerekir. Yetişkin dişiler de yumurta üretmek için kana ihtiyaç duyarlar. Tahta kuruların insanları ısırmasına rağmen, hastalıkları insanlara aktardığı bilinmemektedir ancak kaşıntı ve alerji yapması sebebiyle korunmak için mutlaka tahta kurusu ilaçlama yaptırılmalıdır.

 

Tahta Kurusu İlaçlama Nasıl Yapılır?

Böceklerden kurtulma yollarını uygulamayıp bireysel tarımsal ilaçlar ile böceklerden kurtulmak istenmesi durumunda, ciddi zararlar ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Bunun nedeni ise; tahta kurularının koloni halinde yaşamaları ve karanlıkta ortaya çıktıklarında hepsinin görünmemesidir. Koltukların kumaşlarının aralarına girebilecekleri gibi mobilyaların başlık kısımlarının arkalarında da kendilerine yer bulabilmektedirler. Hızla oldukça geniş bir alana yayılan tahta kuruları için profesyonel bir ilaçlama tekniğinin uygulanması dışında bir seçenek olmamaktadır. Tahta kurusu ilaçlama firması olarak müşterilerimize alanında eğitilmiş olan bir ekip ile profesyonel bir ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İnsan sağlığına zarar vermeyen ilaçlar ile müşterilerimizin yaşam alanlarından tahta kurularını kalıcı olarak arındırmaktayız. Gerek duyulması halinde ilaçlanan alana periyodik olarak ilaçlama yapılmaya devam edilmektedir.

İlaçlama sonrası temizlik:Detaylı temizlik

İlaçlama süresi: 20-40 dk
Ölüm süresi: 1-10 gün arası
İlaçlama esnasında ortam terki: 4-6 saat
İlaçlama sonrası temizlik: 6 saat sonra
İlaçlama öncesi ortam düzenlemesi: Gerekli
İlaçlama türü: Sıvı ilaçlama
İlaçlama hizmeti kokulu mu: Hayır
Fiyatı: 120₺’den başlamakta
Garanti: Memnuniyet garantili

 

 

tahta-kurusu, tahta-kurusu-ilaclama, tahta-kurusu-nasıl-olur

 

 

Tahta Kurusu İlaçlama Fiyatları Ne Kadar?

Tahta kurusu ilaçlama fiyatlarımız 100 tl den başlamaktadır. Firmamız ile irtibata geçeminiz durumunda telefon üzerinden kabaca bir fiyat çıkarabilmekteyiz veya da bizzat keşif ekibimiz gelerek sizleri bilgilendirmektedir.

Ev ilaçlama yapılmak istendiği kadar maliyeti de merak edilerek araştırılmaktadır. Ev ilaçlama firmasından firmasına değişen fiyatlar, genel olarak ilaçlanacak olan ortamın büyüklüğüne ve böceklerin durumuna bağlı oranda değişiklik göstermektedir. Tahtakurusu Ev ilaçlama fiyatları ortama ve böcek veya haşerelerin durumuna göre değişiklik gösterirken firmamızın şeffaf fiyat listesi ile kaliteli bir hizmeti garanti ediyoruz.

Tahta kurusu ilaçlama fiyatları; ilaçlama yapılacak olan alanın metrekaresine, tahta kurularının ne kadar olduğuna, kullanılacak olan ilaçlama yöntemine göre değişiklik göstermektedir. Müşterilerimize net bir fiyat verebilmemiz için öncelikle ön keşif yaparak ilaçlama yapılacak olan alan incelenmelidir. Yumurtalarını kümeler halinde çatlaklara yapıştırarak bırakan tahta kurularının yumurtalarının olduğu alan incelenir. Sonrasında kullanılacak olan ilaçlama yöntemi belirlenebilmektedir. Tahta kuruları salyalarını ve dışkılarını çeşitli bölgelere bırakmış olabileceği için detaylı bir temizlik yapılması gerekmektedir.

Akıllı fiyat modülümüzü kullanarak ilaçlama fiyatımızı hemen öğrenebilirsiniz tıklayın: böcek ilaçlama fiyatları

 

tahta kurusu hakkında daha fazla bilgi için: tahtakurusu wikipedia

 

En Uygun Fiyatlarla Tahta Kurusu ilaçlama İçin ÇAĞRI NO 

4443471

İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

böcek ilaçlama tavsiyesi : HALİYE ERDEM
HALİYE ERDEM
2 hafta önce
hızlı hizmet aldım teşekkürler.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Ünal KESER
Ünal KESER
2 hafta önce
Hizmet çok kaliteliydi kolaylıklar dilerim.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Ünal Keser
Ünal Keser
2 hafta önce
Hizmet için teşekkür ederim kolay gelsin.
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : CEMAL KAYGI
CEMAL KAYGI
2 hafta önce
Kaliteli hizmet aldık çok teşekkür ederim.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Alptuğ Bektaş
Alptuğ Bektaş
3 hafta önce
Evim için hizmet aldım çok teşekkür ederim.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Candan OKÇU
Candan OKÇU
3 hafta önce
Hizmet çok iyiydi çok teşekkür ederim
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Arif Taşkıran
Arif Taşkıran
1 ay önce
ilaçlama hizmetiniz çok iyiydi teşekkürler
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Orhan Arun
Orhan Arun
1 ay önce
Tahta kurusu ilaçlama hizmetinden çok memnun kaldım kolaylıklar dilerim.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Orhan Arun
Orhan Arun
1 ay önce
Hizmet için teşşekürler çok memnun kaldım.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Mehmet TUNALI
Mehmet TUNALI
1 ay önce
Tavsiye üzerine başvurdum çok memnun kaldım.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Ümit Fırat
Ümit Fırat
1 ay önce
Hizmetiniz için çok teşekkür ederim çok memnun kaldım
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Özlem Altın
Özlem Altın
1 ay önce
Hizmetinizden çok memnun kaldım teşekkürler
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Fahri Şatıroğlu
Fahri Şatıroğlu
1 ay önce
Tahta kurusu hizmetinizden çok memnun kaldım kolay gelsin
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Derviş Bilgiç
Derviş Bilgiç
2 ay önce
Özenli ve kaliteli bir şekilde hizmet aldım teşekkür ederim.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Berkay Kartal
Berkay Kartal
2 ay önce
Haşere ilaçlamanızdan çok memnun kaldım kolay gelsin.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Ayşen ŞENLİ
Ayşen ŞENLİ
2 ay önce
Hızlı geri dönüş aldım. Çok memnun kaldım.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Emrah Kıran
Emrah Kıran
2 ay önce
Memnun kaldık teşekkürler...
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Nurdan Hoşver
Nurdan Hoşver
9 ay önce
Silivride oturuyorum.Gelen yetkili işini çok güzel ve detaylı yaptı çok memnun kaldık.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : IŞIL
IŞIL
2 yıl önce
Merhaba; 1 ay önce farkedip tahta kurusu ilaçlaması yaptırdım. Görünürde olmasalar da tedbir amaçlı güvenilir bir yere ilaçlama yaptırmak istiyorum. 1 hafta evde olmayacağım için etkili ilaçlama hususunda yardımlarınızı ve fiyat bilgisini rica ederim. Ev İstanbul Ümraniye de olup, 70 m2 büyüklüğündedir.
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : IŞIL
İlaclama.com.tr
2 yıl önce
Merhabalar Işıl hanım 4443471 nolu telefonumuz üzerinden haşere uzmanı arkadaşımız sizlere hem fiyat hemde bilgilendirme konusunda yardımcı olmaya hazırdır. Dilerseniz Hemen ara formumuzu doldurarak bize ileteceğiniz tel numarası üzerinden arkadaşlarımız sizlere hızlı bir şekilde geri dönüş sağlamaktadırlar. Bizi tercih ettiğiniz için teşekküer ederiz
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma