Sizi Hemen Arayalım!
Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.

Pire ilaçlama

Pire ilaçlama oldukça profesyonel şekilde tamamlanması gereken işlemlerdir. Pireler, diğer istilacı böceklerden çok daha riskli canlılardır. Ev ya da iç mekanlarda bir haftadan kısa sürede on katı sayıya ulaşabilecek kadar hızlı üremektedir. Bundan dolayı evde pireleri tespit ettiğinizde, sorunun büyümemesi ve erkenden duruma müdahale etmek için Pire ilaçlama şirketi ile çalışmanız gerekmektedir. Pirelerin evden uzaklaştırılması için hem ev sahibinin hem de ekiplerimizin doğru yöntemleri beraber kullanması gerekmektedir.

En uygun Pire ilaçlama fiyatları

için hemen arayın!

Pire ilaçlama firmasıseçerken bölgeye göre araştırma yapmak gerekmez. Firmamız, İstanbul’un her yerine hizmet vermektedir. Pire ilaçlaması yaparken:

 • Pire ilaçlaması yapmadan önce ekiplerimiz ev içindeki pire istilasını analiz etmektedir.
 • Böcek ve haşere ilaçlaması uzmanlarımız, evin durumuna uygun olarak en doğru yöntemleri tespit edecek ve en kısa sürede pire sorunlarının ortadan kaldırılmasını sağlayacaktır.
 • Ancak pire ilaçlanan evde evcil hayvan yaşıyorsa, ilk olarak veterinerinize danışmanız ve pire için gerekli önlemleri almanız gerekmektedir. Evcil hayvan üzerinde yaşayamayacak duruma gelen pirelerin yok edilmesi çok daha kolay olacaktır.
 • Ev içerisindeki tüm tekstil ürünlerinin en az 60 derecede yıkanması gerekmektedir. Halıların her gün elektrik süpürgesi ile temizlenmesi önemlidir.
 • İlaçlama yapılırken mutfakta özellikle besin ürünlerini bırakmamaya dikkat etmeniz gerekmektedir. İlaçlama işleminden önce ve sonra gerekli bilgilendirmeyi uzman ekiplerimiz yapacaktır.

Pire ilaçlama ne kadar ?

Pire ilaçlama hizmetlerinin çok farklı fiyatlarla ücretlendirildiği bir ortam bulunmaktadır. 20 yılı aşan tecrübemizle söylemek istediğimiz husus pire ilaçlama hizmeti alırken kendini bu alanda ispatlamış ve 2.,3. Uygulamalar gerektiğinde size bu desteği avantajlı fiyat ve garanti ile sunabilen firmaları tercih etmeniz gerekmektedir. İlaclama.com.tr olarak 10 binlerce evde ve ortamda pire ilaçlaması yaptık. Bu haşere probleminden sizi de kurtarabiliriz. Ortam büyüklüğü ve pire yoğunluğuna göre değişen fiyatlar olsada 100 tl den başlayan fiyatlarla ve memnuniyet garantili hizmetlerimizi bu alanda en iyi firma biziz.

Araştırmalara göre İstanbul’da 10binden fazla sertifika sahibi olmayan merdiven altı ilaçlama firması var. Ailenizi riske atmayın. Sağlık bakanlığı ve TSE sertifikalarımızla 20 yıldır İstanbul’a hizmet veriyoruz!

İstanbul Pire ilaçlama şirketi : ilaclama.com.tr

En iyi pirelerden kurtulma ve ilaçlama yöntemi, Sağlık Bakanlığı ruhsatı olan firmalar ile çalışmak olacaktır. Pire ilaçlaması ile böceklerden kurtulma yollarıdoğru ilaçların, doğru yöntemlerle uygulanmasını kapsamaktadır. Pirelerin yok edilmesi için uzmanlar tarafındanpirelerin gelişim, doğma ya da yetişkinlik dönemlerinde olup olmadığını tespit etmesi gerekmektedir. Bu aşamada uzman ilaçlama ekipleri pirelerin olgunlaşma ve gelişme alanlarını tespit edecektir. Buna göre pirelerin etkisiz hale getirilmesi için en uygun yöntem ve ilaç dozajı da ayarlanacaktır.

3. şahıslar mali yükümlülük kapsamında AXA Sigorta ile güvence altındasınız.

Pire ilaçlaması nasıl yapılmalı ?

Pire ilaçlaması, pire için üretilen sıvı veya toz formülasyonundaki özel ilaçlar kullanılarak tüm yüzeye uygulanarak yapılan bir ilaçlama türüdür. Pire ilaçlaması ile pire problemi ilk ilaçlamada çözülebilirken, 2. ve 3. İlaçlama hizmetinin gerektiği durumlarda oldukça fazladır. Bunun sebebi yavru pirelerin bir kapsül benzeri yapı içinde beklemeleri ve yapılan ilaçlamadan bu şekilde etkilenmemeleridir. Pirenin bitmediği durumlarda veya rahatsızlık verdiği durumlarda pire ilaçlaması nasıl yapılır? Sorusu çok fazla aranmaktadır. Fakat pire ilaçlaması uzmanlık gerektiren ve profesyonellerin yapması gereken bir iştir.

Pire ilaçlaması için oldukça titiz ve programlı yapılması gereken işlemlerdir. Yanlış yöntem ya da yanlış ilaç kullanımı gereksiz ilaç kullanımına yol açar ve pirelerin yok olmasına destek olmaz. Firmamız tamamen garantili sonuçlarla sizlere hizmet vermektedir.

İlaçlama süresi: 30-45 dk
Yaklaşık ölüm süresi: 5-10 gün arası
İlaçlama esnasında ortam terki: 4-6 saat
İlaçlama sonrası temizlik: 6 saat sonra
İlaçlama öncesi ortam düzenlemesi: Gerekli
Türü: sıvı ilaçlama
Kokulu mu: Hayır
Temizlik: detaylı temizlik yapılmalı
Fiyatı: 100₺'den başlamakta
Garanti: Memnuniyet garantili

Pire Biyolojisi ve Davranışı

Pire Nasıl Görünür!

Görünüm farklı pire türleri için çok az farklılık gösterir ve genellikle sadece eğitimli profesyoneller mikroskop altında farkı tespit edebilir.
Bir grup olarak, yetişkin pire kanatsızdır, yanlardan basık bir vücudu vardır (kürkte kolayca hareket etmelerini sağlar) ve gri renkten koyu maun rengine kadar değişir.
Çoğu türün, konaklarını kavramasına yardımcı olmak için tasarlanmış geriye dönük yönlendirilmiş dikenleri vardır.
Yetişkin Köpek pireleri ortalama 2mm boyutunda ve kahverengimsi siyah renktedir (bir kan yemeğinden sonra daha kırmızımsı-siyah görünür).
Yetişkin Kedi pireleri genellikle ortalama 3 mm büyüklüğündedir, daha büyüktür.

BİLİYOR MUYDUNUZ: Pireler Diptera (gerçek sinekler) ile akrabadır ve bir zamanlar özgür yaşayan, uçan böceklerdi.

Pireler Nasıl Bu Kadar Yükseğe Sıçrar?

Pireler kendi vücut uzunluklarının en az yüz katı kadar sıçrayabilir ve uzunluklarının yaklaşık 200 katı üst mesafelere çıktıkları bilinmektedir.
Hayvanlar içinde sadece köpük böceklerinin rakip olabileceği muhteşem bir başarı (evet,köpük böceğini de hiç duymadık).
Pireler bunu arka bacaklarını çok eklemli kaldıraçlar olarak kullanarak, çömelmeden önce çekiş için zemini kavrayarak ve enerji depolamak için kaslarını kullanarak yaparlar.
Bu enerji açığa çıktığında, pire hızla iterek neredeyse bir yay ve ok gibi davranır.
Eğer insanlar pire kadar iyi sıçrayabilseydi, ortalama bir gökdelenin üzerinden atlayabilirdik.
Pirelerin kanatsız oldukları için , uzak mesafelerden atlama yeteneği onların kolaylıkla konakçı değiştirmesini sağlar.
Ek olarak, bacakları konakçılarına tutunmalarına yardımcı olan güçlü pençelerle sonlanır.
Bu, sertleştirilmiş kabukları ile birlikte, yoğun çizilmeye dayanmalarını ve vücuttan uzaklaştırma girişimlerini boşa çıkaran uyarlamalardır.

Pireler uçabilir mi? nekadar zıplayabilir gibi sorularınız hakkında daha detaylı bilgi almak için mutlaka tıklayın! Pire uçar mı?

Habitat: Pire Nasıl Bir Ev Seçer?

Pireler herhangi bir sıcak kanlı hayvan üzerinde yaşayabilir, ancak genellikle insanlar, evcil hayvanlar ve kemirgenler üzerinde yaşarlar.
Bir ev sahibi üzerinde beslenmediğinde, pire esas olarak ortak odalarda, evcil hayvanların uyuduğu yerlerde ve en fazla faaliyetin olduğu yerlerde aktiftir.
Pireler ve yumurtaları, halılar, evcil hayvan yatakları, giysiler ve döşemeli mobilyalar gibi bol miktarda yalıtım sağlayan yumuşak mobilyalarda yaygın olarak bulunur.
Eğer aktif bir istila varsa, halı ve mobilyalar üzerinde zıplayan pireler görebilirsiniz.

Pire Neden Yaz Aylarında Daha Yaygındır?

Pireler için ideal sıcaklıklar 21-29⁰C arasındadır, bu nedenle Türkiye'de bu zararlıların bahar ve yaz aylarında daha yaygın olduğunu görüyoruz.
Nem, pireler için de önemlidir: yumurtaların yumurtadan çıkması ve pirelerin yaşam döngüsü boyunca ilerlemesi için nem gereklidir.
Pireler sıcak iklimlerde gelişse de, aşırı sıcaklık pire, larva, pupa ve yumurtalarını öldürecektir.
Donma sıcaklıklarının altında yetişkin pire ölür, ancak yaşam döngüsünün farklı aşamalarında olanlar sadece uykuda kalacaktır.
Genel olarak, hava ne kadar sıcak olursa, pirelerin yaşam döngülerini tamamlamaları o kadar kolay olur.

Evcil Hayvanlarda Pire Kontrolü ve Pire Tedavileri

Evcil hayvanınızın düzenli bakımı sadece evcil hayvanınızın sağlıklı görünmesini ve bağlanmasını sağlamayacak, aynı zamanda kürklerini pire istilası belirtileri için kontrol edebileceksiniz. Ne olursa olsun, önleme tedaviden daha iyi olduğu için evcil hayvanınıza pire için düzenli olarak kontrol etmelisiniz.
Unutmayın: Sadece bir veteriner tarafından tavsiye edilen uygulamaları, evcil hayvanınız üzerinde uygulayın. Bir türe uygun ürünler diğeri için uygun olmayabilir. Bazı köpek pire tedavileri, köpekler için güvenli ancak kediler için son derece toksik olan permetrin adı verilen bir böcek ilacı içerir.
Evcil hayvanınızda pire görürseniz mümkün olduğunca çabuk tedavi edin. Ayrıca evinizide pireye karşı ilaçlamalısınız.

Kedi piresi hakkında daha detaylı bilgi almak için mutlaka tıklayın! Kedi Piresi

Pire ısırığı tedavisi | Pire bit ilaçlama

Farklı insanlar, hem reaksiyon derecesi hem de reaksiyon süresi açısından ısırığa farklı tepki gösterir. Pire ısırıkları, çizgiler veya kümeler halinde gelişebilen küçük, kırmızı yumrulardır (yaklaşık 5 mm çapında). Ayrıca bazen kabarırlar.
Ne kadar bir pire ısırığı olursa olsun, onu kaşımamalısınız. Bu ateş, bulantı ve daha fazla ağrıya yol açabilecek bir enfeksiyona neden olabilir.
Kaşıntılı bir döküntü veya egzama gelişirse, tavsiye ve tedavi için doktara danışmalısınız.
Kaşıntı için eczacınız krotamiton krem veya losyon, hidrokortizon krem veya merhem ve antihistamin tabletleri önerebilir.
Şişme için etkilenen bölgeye soğuk kompres veya buz torbası uygulamalı veya dokturunuza antihistamin tabletleri gibi tedaviler hakkında bilgi isteyebilirsiniz.
Bu tedaviler yardımcı olmazsa, alerji doktorunuzu ziyaret etmelisiniz. Steroid tabletler gibi daha güçlü ilaçlar reçete edebilirler.

Pire ısırığı hakkında daha detaylı bilgi almak için mutlaka tıklayın! Pire ısırığı

Pire Isırığının Alerjik Reaksiyonu

Pire alerjiniz varsa, bağışıklık sisteminiz artan miktarda histamin salar. Bu anafilaksi adı verilen ciddi bir alerjik reaksiyona neden olabilir.
Aşağıdakiler pire ısırıklarına karşı alerjik reaksiyonun yaygın belirtileridir:

 • -Yoğun kaşıntı
 • -Vücudun çeşitli bölgelerinde döküntü veya kurdeşen
 • -Nefes darlığı veya hırıltılı solunum
 • -Yüzün, ellerin, ağzın veya dudakların şişmesi
 • -Mide bulantısı
 • -Göğüs ağrısı.
 • -Anafilaksi, hemen tedavi edilmezse hayatı tehdit eder.

Bir pire ısırığına karşı ciddi bir alerjik reaksiyona sahip olduğunuzu düşünüyorsanız 112'i arayın veya hemen hastaneye gidin.

Evcil hayvanlarda pire ve pire ilaçlaması nasıl olur?

Evcil hayvanınızın aşağıdaki belirtilerden herhangi birine sahip olması durumunda veterinerinize danışmanızı öneririz:

 • -Aşırı kaşınma
 • -Saç dökülmesi, tamamen kelleşmiş alanlar olması
 • -Noktalar veya taramalarda zıplayan siyah noktalar
 • -Kızarıklık ve tahriş
 • -Bölgelerdeki kalınlaşmış cilt (örneğin kulak kenarlarının etrafında)
 • -Kürkünde küçük koyu lekeler veya küçük kahverengi-siyah böcekler.

Ve evcil hayvanınızın pire olması başka, daha ciddi sonuçları vardır.
Hayvan, pire tükürüğüne karşı, yüz veya vücut şişmesi, ajitasyon ve dokunuşa sıcak hissetme gibi semptomlarda ortaya çıkacak alerjik bir reaksiyondan muzdarip olabilir.
Uzun istila dönemleri, evcil hayvanınızın kan kaybından anemi geliştirmesine neden olabilir, bu da evcil hayvanınızın diş etlerinin solukluğunu kontrol ederek tanımlayabilirsiniz.
Pire barındıran genç veya yaşlı hayvanlar zayıflayabilir ve hatta kan kaybından ölebilir.

BİLİYOR MUYDUNUZ: Dişi pire her gün kendi vücut ağırlığının 15 katına kadar kan tüketebilir.
Tamamen büyüdüğünde larvalar iyi kamufle edilmiş, ipeksi kozaları örer.Tamamen geliştiğinde yetişkin, bir kişinin veya hayvanın neden olduğu titreşimleri tespit edene kadar koza içinde bekler.Potansiyel konakçılardan gelen basıncı, ısıyı, gürültüyü veya karbondioksiti de tespit edebilir.Ancak o zaman ortaya çıkar. Tüm yaşam döngüsü yaz aylarında yaklaşık bir ay sürer.

Pire larvaları tenya yumurtalarıyla enfekte olabilir, bu nedenle evcil hayvanınız enfekte bir pire yerse, bu bağırsak parazitine ev sahipliği yapabilir. Evcil hayvanınızda pire varsa, evcil hayvanınızın bağırsak kurdu için tedavi edildiğinden de emin olmalısınız.
Pireler ayrıca hastalıkları evcil hayvanlarınıza da geçirebilir. Örneğin, miksomatoz tavşanlarda pire ile yayılabilen ciddi bir hastalıktır.

Pire ilaçlama nasıl yapılır? Pire Nasıl Önlenir?

Evcil hayvanınızda pire olmasını önlemek zordur. Ancak, hane halkı bir pire istilasından kaçınmak için adımlar atabilir:

 • Evcil hayvan bakımı: evcil hayvanınıza düzenli olarak veteriner onaylı pire ürünleri uygulayın
 • Yürüyüş: eve dönerken, içeri girmeden önce evcil hayvanınızın kürkünü fırçalayın
 • Vakumlama: evcil hayvanınızın etrafındaki alanları, özellikle evcil hayvanınızın kullandığı mobilyaların içindeki ve etrafındaki halı kaplı alanları sık sık elektrikli süpürge ile vakumlayın.
 • Yıkama: evcil hayvanınızın yatak takımlarını, battaniyelerini ve diğer yıkanabilir ürünleri düzenli olarak mümkün olan en sıcak suda yıkayın
 • Bahçecilik: çiminizi biçerek ve yaprak, çim veya çalı kırpıntılarını tırmıklayarak bahçenize düzenli tutun ve pirenin saklanması için daha az yer bırakın.

Pire ilaçlamadan kaç saat sonra eve girilir?

Pire ilaçlama işleminde halk sağlığı tarafından kullanılmasına izin verilen Biosidal pire ilaçları kullanılmaktadır. Pire dayanıklı ve kuluçka süresi kısa bir haşere türü olduğundan dolayı pire ilaçlama hizmetinde kullanılan ilaçlar daha farklı ve etkili ilaçlar olmaktadır.Pire ilaçlaması yapıldıktan sonra 4-6 saat ortama girilmemesi önemli bir konudur. Ortama girildikten sonra il olarak içerisi iyice havalandırılmalı ve ilaçlama yapılan alanlarda temizlik işlemi yapılmalıdır. Özellikle Evde bebek, evcil hayvan vb gibi ilaçlamanın bilincinde olmayan canlılar için ilaçlamanın yapıldığı alanlara temas etme ihtimali çok fazladır. Bu durum temizlik işlemlerinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha ortaya koymaktadır.

Pire ilaçlaması nasıl olur?

Pire ilaçlama hizmetini ilaclama.com.tr den gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Pire ilaçlama hizmetine özel memnuniyet garantisi çerçevesinde (eğer gerekirse) 2. ve 3. ilaçlama hizmetlerinde size özel büyük fiyat indirimi ile bu sorundan kurtulmayı vaad ediyoruz.

Pire yumurtası neye benzer?

Pire yumurtaları çok küçük pirinç tanelerine benziyor. Nadiren 0,5 mm'den daha büyük olan küçük ovallerdir - yaklaşık bir kum veya tuz tanesi boyutundadır. Parlak beyaz, kirli beyaz veya yarı saydam olabilirler. İnsanların pire yumurtalarını kepekle karıştırması yaygındır, ancak belirgin farklılıklar vardır. Düzensiz şekilli kepek pullarının aksine, pire yumurtaları eşit şekilde oval şekillidir. Kepek evcil hayvanların tüylerine yapışır ve çıkarılması zordur, oysa pire yumurtaları daha kaygandır ve bir yerden bir yere kolayca yayılır.

Pire yumurtası hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayın. Pire yumurtası

Pire için ev ilaçlama

Pireler hızlı bir şekilde üreyen küçük canlılardır. Bu nedenle pire ilaçlama hizmeti almak için birçok kişi pire için ev ilaçlama hizmet almak istemektedir. Pireler ısıran ve kan ile beslenen canlılar olduğu için evlerde hem evcil hayvanlarımız için hem de bizim için rahatsız edici ve sağılığımızı tehdit eden canlılardır. Bundan dolayı evlerimizde pirelere tahammül etmemiz mümkün değildir. Pire için ev ilaçlama seçenekleri uzun yıllardır bu alanda hizmet sunan deneyimli bir firma olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Pire ilaçlama hizmet seçeneklerimiz sayesinde en çok tercih edilen firmalardan birisiyiz. Bu alanda sunduğumuz hizmetler daima bu pirelerden hızlı bir şekilde kurtulmanızı sağlar.

İlaclama.com.tr sağlık bakanlığı ruhsatlıdır. Tse ve ISO sertifikalarına sahiptir. %100 Memnuniyet garantisi prensibi ile çalışmaktayız. Kalıcı ve etkili çözüm arayanlar için pire ilaçlama firması İstanbul da en iyi şekilde hizmet sunuyoruz. İstanbul merkez olmak üzere aynı zamanda ilçelere de sunduğumuz hizmetler her zaman kazançlı çıkmanızı sağlar. Siz de firmamızdan hizmet almak isterseniz internet sitemizde yer alan telefon numarasından pire ilaçlama hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz. İlaçlama sektörünün en çok tercih edilen pire ilaçlama firması hizmetinde daima müşterimizin sıkıntı yaşamaması için daima en etkili ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimiz her alan sizlerin daha kazançlı çıkmasını sağlar. Siz de firmamızdan pire ilaçlama hizmeti fiyatları için firmamızı da tercih edebilir ve pirelere kalıcı çözüm bulabilirsiniz.

Pire evde nasıl oluşur ?

Evde beslenen evcil hayvanınız var ise evinizde aynı zamanda pire oluşumu da oldukça doğaldır. Kedi, köpek gibi tüylü hayvanlar üzerinde yaşamını sürdürmekte olan pirelerle baş etmenin en kolay yolu pire ilaçlama şirketleri ile anlaşmaktan geçmektedir. Pireler bu gibi uzun tüylü hayvanların yaşadığı alan, yattığı yer ve eşyaları üzerinde çabucak çoğalmakta ve yayılabilmektedir. Sıcak ortam pirelerin yaşamasını ve çoğalmasını etkileyen bir etmendir.

4.7/5 - (666 votes)

Pire ilaçlama istanbul

İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

böcek ilaçlama tavsiyesi : Münevver Sayın
Münevver Sayın
8 ay önce
Pirelerden kurtuldum teşekkürler
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Multivac
Multivac
8 ay önce
Teşekkürler
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : AYDIN BOR
AYDIN BOR
8 ay önce
Pirelerden beni kurtardınız çok sağolun...
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Ercüment Akıncılar
Ercüment Akıncılar
8 ay önce
Piresiz günler için ilaclama.com.tr'den pire ilaçlama hizmeti alın tavsiye ederim...
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Dalay Derya
Dalay Derya
8 ay önce
Pire evde nasıl oluşur diye düşünürken sizi buldum ve öğrendim teşekkürler...
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Basri Yıldız
Basri Yıldız
8 ay önce
Pire ilaçlama için kullanışlı bir web sitesi olmuş
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Yeter Hamamcıoğlu
Yeter Hamamcıoğlu
8 ay önce
Sizin içeriğiniz sayesinde pirenin nasıl önleneceğini öğrendim teşekkürler
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Ayşen Aksoy
Ayşen Aksoy
9 ay önce
Piresiz günleri sağladınız bana sağolun.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Fulya Temel
Fulya Temel
9 ay önce
Kısa süre içinde pirelerden kurtulduk sağolun
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Lisa İşler
Lisa İşler
9 ay önce
Pire sıkıntımı çözebilen tek firma
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Esra Yılkın
Esra Yılkın
9 ay önce
Evcil hayvanımda bende pire derdinden kurtulduk teşekkürler...
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Pınar Asena
Pınar Asena
9 ay önce
Pire ilaçlama hizmeti aldık tamamen kayboldular başarılar ilaclama.com.tr
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Lale Aydın
Lale Aydın
10 ay önce
Kısa sürede pirelerden bizi arındıran firma başarılar...
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Yusuf Balcı
Yusuf Balcı
10 ay önce
Pirelerden kurtuldum sizin sayenizde teşekkürler ilaclama.com.tr
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : nihal/ahmet altuntas
nihal/ahmet altuntas
1 yıl önce
gelen clisaniniz daha onceden de takdirimizi kazanmis cok ilgili itinali isini bilen ve dogru uygulayan biri cok tesekkur ediyoruz
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Aysegul bayram
Aysegul bayram
1 yıl önce
Cok mukemmel tesekkur ederim.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : fatma zerrin aşkan
fatma zerrin aşkan
2 yıl önce
kedi piresi ilaçlamasından sonra evdeki herşey, dolap içindeki giysiler, tabaklar falan yıkanmalı mı? ev silinmeli mi, yoksa havalandırma kafi mi
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : fatma zerrin aşkan
İlaclama.com.tr
2 yıl önce
Merhaba , direkt olarak ilaç uygulanan tüm eşyaların ve kıyafetlerin yıkanması/silinmesi gerekiyor.
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
İlaçlama Fiyat Modülü