Sizi Hemen Arayalım!

Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.

İstanbul'un
En güvenilir
Pire ilaçlama firması!

90 TL'den başlayan fiyatlarla!

Pire ilaçlama

da hızlı ve kesin çözüm!

Pire ilaçlama oldukça profesyonel şekilde tamamlanması gereken işlemlerdir. Pireler, diğer istilacı böceklerden çok daha riskli canlılardır. Ev ya da iç mekanlarda bir haftadan kısa sürede on katı sayıya ulaşabilecek kadar hızlı üremektedir. Bundan dolayı evde pireleri tespit ettiğinizde, sorunun büyümemesi ve erkenden duruma müdahale etmek için Pire ilaçlama şirketi ile çalışmanız gerekmektedir. Pirelerin evden uzaklaştırılması için hem ev sahibinin hem de ekiplerimizin doğru yöntemleri beraber kullanması gerekmektedir.

En uygun Pire ilaçlama fiyatları

için hemen arayın!

Pire ilaçlama firmasıseçerken bölgeye göre araştırma yapmak gerekmez. Firmamız, İstanbul’un her yerine hizmet vermektedir. Pire ilaçlaması yaparken:

  • Pire ilaçlaması yapmadan önce ekiplerimiz ev içindeki pire istilasını analiz etmektedir.
  • Böcek ve haşere ilaçlaması uzmanlarımız, evin durumuna uygun olarak en doğru yöntemleri tespit edecek ve en kısa sürede pire sorunlarının ortadan kaldırılmasını sağlayacaktır.
  • Ancak pire ilaçlanan evde evcil hayvan yaşıyorsa, ilk olarak veterinerinize danışmanız ve pire için gerekli önlemleri almanız gerekmektedir. Evcil hayvan üzerinde yaşayamayacak duruma gelen pirelerin yok edilmesi çok daha kolay olacaktır.
  • Ev içerisindeki tüm tekstil ürünlerinin en az 60 derecede yıkanması gerekmektedir. Halıların her gün elektrik süpürgesi ile temizlenmesi önemlidir.
  • İlaçlama yapılırken mutfakta özellikle besin ürünlerini bırakmamaya dikkat etmeniz gerekmektedir. İlaçlama işleminden önce ve sonra gerekli bilgilendirmeyi uzman ekiplerimiz yapacaktır.
pire yaşam döngüsü
Araştırmalara göre İstanbul’da 10binden fazla sertifika sahibi olmayan merdiven altı ilaçlama firması var. Ailenizi riske atmayın. Sağlık bakanlığı ve TSE sertifikalarımızla 20 yıldır İstanbul’a hizmet veriyoruz!

Pire ilaçlama istanbul

En iyi pirelerden kurtulma ve ilaçlama yöntemi, Sağlık Bakanlığı ruhsatı olan firmalar ile çalışmak olacaktır. Pire ilaçlaması ile böceklerden kurtulma yollarıdoğru ilaçların, doğru yöntemlerle uygulanmasını kapsamaktadır. Pirelerin yok edilmesi için uzmanlar tarafındanpirelerin gelişim, doğma ya da yetişkinlik dönemlerinde olup olmadığını tespit etmesi gerekmektedir. Bu aşamada uzman ilaçlama ekipleri pirelerin olgunlaşma ve gelişme alanlarını tespit edecektir. Buna göre pirelerin etkisiz hale getirilmesi için en uygun yöntem ve ilaç dozajı da ayarlanacaktır.

3. şahıslar mali yükümlülük kapsamında AXA Sigorta ile güvence altındasınız.

Pire ilaçlaması nasıl yapılmalı ?

Pire ilaçlaması için oldukça titiz ve programlı yapılması gereken işlemlerdir. Yanlış yöntem ya da yanlış ilaç kullanımı gereksiz ilaç kullanımına yol açar ve pirelerin yok olmasına destek olmaz. Firmamız tamamen garantili sonuçlarla sizlere hizmet vermektedir.

Haşere Sorununuz Mu Var?

Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Hemen Ara
Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma