Sizi Hemen Arayalım!
Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böceği ilaçlama yapmak için hamam böceklerinin yapısını, beslenmesini ve yaşam alanını anlamak gerekir. Bu böcekler sinsi bir şekilde saklanırlar. Genellikle dar çatlaklarda ve yarıklarda yaşamayı tercih ederler. Buzdolaplarının arkasında, karanlık çekmece içlerinde yaşamayı tercih ederler. Yalnızca yiyecekleri yemezler, yiyecek dışında da

 • Kitapların ciltleri
 • Kırıntı
 • Temizlik veya kirli bulaşıklar sırasında gözden kaçan artıklar
 • Sabun
 • Diş macunu
 • Kıyafet
 • kağıt
 • tahta vb.maddeleri yiyebilirler. Bunları yiyerek kolayca hayatlarını sürdürmeleri mümkündür. Ancak hamam böceği ilaçlama firması ile ilaçlama yapılması halinde bu döngü kırılır. Hamam böcekleri ilaçlara dayanamayarak ölürler. Artık evinizde, iş yerinizde ya da yaşam alanınızda hamam böcekleri ile birlikte yaşamak zorunda değilsiniz. Hamam böceklerine çözüm bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Doğada yer alan canlılardan bir kısmı insan sağlığını tehdit edecek türde etkiler yaratmaktadır. Bizde yazımızda bunlardan biri olan hamam böceği ilaçlama başlığını ele alacağız.

Hamam böceği ilaçlama hizmeti çok sık sunduğumuz durumlardan biridir. Hamam böceği canlısının birçok yerde yaşamaya uyumlu olması ve hızlı bir şekilde çoğalması varlığını devam ettirmesini sağlamıştır. Yaşadığı mekanlar arasında evlerin olması insan sağlığına etkileri olduğu için dikkate alınmalıdır. bizde yazımızda hamam böceği ilaçlama başlığını ele alacağız. Fakat bundan önce hamam böceği zararları başlığını ele alalım. Hamam böceği geniş bir yaşam alanına sahiptir. Kanalizasyon boruları, evlerde, duvar çatlakları, bina bodrumları, tesisat ve su boruları gibi birçok yerde yaşayabilirler. Bu durum beraberinde birçok sorunu getirir.

Hamam böceğinin taşımış olduğu salgı ve mikroplar birçok hastalığa sebep olmaktadır. Bu durum ilaçlama gibi çözüm yollarının devreye sokulmasını gerekli kılar. Özellikle hamam böceğinin oldukça hızlı üremesi bu sorunun önünü almak zorunda bırakır. Hamam böceği her yerde karşılaşabilecek bir türdür. Müstakil evlerde buna sık rastlanır. Evlerin mutfak, banyo, dolap gibi birçok yerinde yaşayan bu canlılar temas ettikleri her şeye mikroplarını taşırlar. Bu yüzden etkili bir böcek ilaçlama firmasından yardım almak gereklidir. Hamam böceği birçok ilaçlama işlemine karşıda dayanıklılık geliştirmiştir. Bu yüzden ilaçlamaya başlamadan önce türünü belirlemek gerekir. Genel olarak kahverengi hamam böceği en sık karşılaşılan türdür. Buna uygun ilaçlamalarla devam eden üreme döngüsünü kırmak mümkündür. Hamam böceği çoğunlukla bahar aylarında çıkmaya başlar. Bu yüzden her yıl bu aylarda ilaçlamalar büyük fayda sağlayacaktır. Evin birçok kuytu köşesinde yer alan bu canlıları kişilerin kendi imkanları ile yok etmesi mümkün değildir. Bu yüzden hamam böceği ilaçlaması her açıdan gerekli bir durumdur.

Hamam Böceği İlaçlama Nasıl Yapılır?

Hamam böceği türleri farklı farklıdır. Böceğin türüne bağlı olarak farklı ilaç hazırlanması gerekir. BU şekilde böceklerden daha etkili bir şekilde kurtulmak mümkün olur. En sık karşılaşılan hamam böceği türleri arasında kahverengi bantlı hamam böcekleri, Amerikan hamam böcekleri, oryantal hamam böcekleri yer alır. Mutlaka ilaçlama yapılması ve ortamdan uzaklaştırılmaları gerekir. Aksi halde hamam böcekleri gıda zehirlenmesine yol açabilir. Bunun dışında hamam böceklerinden insana geçen farklı hastalıklar da bulunur. Dizanteri, astım hastalığı, alerjik hastalıklar, hepatit virüsü, verem mikrobu hamam böceklerinden insanlara geçebilir.
İlaçlama süresi: 30-45 dk
Yaklaşık ölüm süresi: 1-14 gün arası
Jel ilaçlama esnasında ortam terki: Gerek yok
Sıvı ilaçlama esnasında ortam terki: Hamile, bebek, evcil hayvan, astım hastası
Jel İlaçlama sonrası temizlik: Kesinlikle yapılmamalı
Sıvı İlaçlama sonrası temizlik: 1-3 gün sonra
İlaçlama öncesi ortam düzenlemesi: Gerekli
Türü: Sıvı ilaçlama, jel ilaçlama
Kokulu mu: Hayır
Fiyatı: 90₺'den başlamakta
Garanti: Memnuniyet garantili

Hamam böceği ilaçlama Güvenli Midir?

Önceliğimiz sağlığınız ve güvenliğinizdir: ilaclama.com.tr tarafından haşere kontrolü için kullanılan her ürün Sağlık Bakanlığı’nca tescil edilmiştir. Ayrıca,  ailenize veya evcil hayvanlarınıza zarar gelmemesini sağlamak için her bir ürün uygulamasında katı kurallara uyuyoruz.  Sağlık Bakanlığı ve Tarım Bakanlığı onaylı sürekli eğitim programlarımız bizi diğerlerinin üstünde tutuyor. Tüm haşere kontrol uzmanlarımız, hizmet verdiğimiz bölgede tescilli ve lisanslıdır.

Hamam Böceği İlaçlama Hizmeti İçin Ne Kadar Zamanda Buraya Gelebilirsiniz?

ilaclama.com.tr olarak hız ve hizmet sunumumuzla kendimizle gurur duyuyoruz. Bu nedenle, aynı gün veya ertesi gün sizinle birlikte olmak için her türlü çabayı gösteriyoruz.

Hamam böceği ilaçlama fiyatları

Hamam böceği ilaçlama fiyatlarımız 90 TL’den başlamaktadır. Hamam böceği türü, yoğunluğu ve alanın büyüklüğü fiyatlarımızı belirlemektedir. Hamam böceği ilaçlama hizmetlerimizi TSE ve ISO sertifikalı olarak Sağlık bakanlı onaylı bir hizmet sertifikasyonu ile birlikte sunuyoruz. Hamam böceğine %100 KESİN ÇÖZÜM sağlıyoruz. %100 memnuniyet Garantisi prensibi sahibi olan firmamız herhangi bir ilaçlama hizmetinden sonra sizleri asla mağdur etmemektedir. Kışın kalorifer ve elektronik eşya sıcaklığına ilgi duyan kalorifer böcekleride hamam böceği sınıfına girmekte ve bu fiyatlandırma üzerinden ücretlendirilmektedir


hamam böceğinden nasıl kurtulurum

Hamam Böceğinden Nasıl Kurtulurum?

Hamam böceğinden nasıl kurtulurum diye düşünmenize gerek yok. Çünkü biz varız. Hamam böcekleri insanların sağlığına zararlı olan canlılardır. Yaşam alanlarını çeşitli nedenlerden dolayı hamam böceği basabilir. Yiyeceklerin tezgahta açık bir şekilde bırakılması, sıhhi tesisat sızıntıları olması, çöplerin günlük olarak boşaltılmaması, dağınık olmak ve hijyen kurallarına uymamak gibi nedenlerden dolayı yaşam alanınızda hamam böcekleri olabilir. Hamam böcekleri inatçıdır. Etkin bir hamam böceği ilacı kullanılmasına rağmen zor ölebilirler. Şirketimiz, dünya sağlık örgütü ve sağlık bakanlığı onaylı ilacı ile tek seansta hamam böceklerini öldürür.
Hamam Böceğinden Kurtulma Yöntemleri

Hamam böceklerinden kurtulmak için kendi başınıza aldığınız önlemler profesyonel önlemler kadar etkili olamaz. Eğer yaşam alanınızda hamam böcekleri varsa zaman kayıp etmeden hamam böceği ilaçlama servisi için bizimle iletişime geçmeniz gerekir. İlaç hizmeti almanızın yanı sıra elbette dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Yiyeceklerin açıkta bırakılmaması, evdeki çatlakların onarılması, dağınıklıkların ortadan kaldırılması ve hijyen kurallarına uyulması bu noktalar arasında yer alır. Bu kurallara dikkat ederek bir yandan da bizden ilaçlama hizmeti aldığınız zaman, hamam böceği gibi bir probleminiz olmaz.

Hamam böceği ilacı ile ilaçlamayı kendim yapabilir miyim ?

 • Piyasada “hamam böceklerini yok etmek” için çok sayıda perakende satılan ürün var, ancak meselenin aslı şu ki, bu ürünler çoğunlukla yetişkin hamam böceklerine yönelik ilaçlardır. Larvaların ve yumurtaların yok edilmesinde etkisizdirler. Yalnızca bir veya iki yumurtanın geride bırakılması bile, yeniden bir böcek istilasına neden olacaktır.
 • Ayrıca, böcek ilaçları doğru kullanılmaması veya doğru karıştırılmaması durumunda insanlara ve evcil hayvanlara çok büyük zararlar verebilir.
 • Bir böcek istilasına en iyi çözüm, ilaclama.com.tr de ki böcek ilaçlama kontrol uzmanlarına başvurmaktır.  Profesyonellerimiz İstanbul bölge özelliklerini çok iyi bilir. Her türlü böcek istilasını ortadan kaldırabilir ve geri gelmelerini önleyebilir.
 

Hamam Böceği Pisliği

hamam böceği pisliği

Hamam böceği pisliği kimsenin karşılaşmak istemeyeceği durumlardan biridir. Karabiber veya siyah kum tanelerine benzerler. Hamam böceği dışkısı görmek ortamın istila edildiğinin en büyük habercisi olabilir. Doğada bulunan böcek türleri arasında zorlu koşullara dayanıklılığı ile günümüze kadar gelmiş olan hamam böcekleri varlıklarını devam ettirmektedir. Farklı iklimlerde yaşama imkanı bulabilen bu böcekler hızlı çoğalmaları ve bulundukları ortamlara adapte olabilmeleriyle oldukça dayanıklı olduklarını gösterirler Hamam böceği farklı türleriyle bir coğrafya da farklı formlarda yer alır. Her koşula adapte olabilme özelliğine sahip olan hamam böceğine birçok yerde rastlamak mümkündür. Evlere genel olarak su ve yiyecek bulmak için giren hamam böcekleri sağlık açısından büyük tehdit oluşturmaktadır.

Hamam böceği pisliği hakkında daha fazla bilgi için mutlaka okuyun : hamam böceği dışkısı

Hamam Böceği Yumurtası

Hamamböceği yumurtasını nemli, sıcak, ışık almayan yerlere daha çok bırakmaktadır. Yumurtalar otheka adı verilen koruyucu keselerin içinde bulunur. Öncelikle bu yumurtaları kapsül halinde taşıyıp uygun alan bulduklarında keseleri bırakırlar. Yaklaşık bir kapsül içinde 50- 60 ‘a yakın yumurta bulunur. Kapsül rengi açık kahverengidir. Dişiler üremeleri için uygun koşulları bulduğunda haftada bir yeni yumurta kapsülü üretebilirler. Bu hamamböceği üreme döngüsü çok kısa bir zamanda hamamböceği istilasına yol açabilir.

Hamamböcekleri uygun ortam koşulları oluştuğunda çok çabuk üreyen evimizde hakimiyeti ele geçiren böcek türüdür. Hamamböcekleri geçirdikleri evrim neticesinde zor yaşam koşullarına oldukça dayanıklı hale gelmişlerdir. Buda onlar ile mücadele etmeyi bir o kadar zorlaştırmıştır. Ancak alacağımız birkaç önlem ile hamamböcekleri ile mücadele edebiliriz. Hamamböcekleri genellikle evlerimizin nemli ve sıcak alanlarında ürümeye müsaittir. Özellikle evlerimizde kırıntı, yemek artıkları, dağınıklık, eskimiş gazete, çöp artıkları bırakmamalıyız. Bu ortamlar hamamböcekleri üremesi için en uygun ortamlardır. Evimizi olabildiğinde temizlemek girebilecekleri oyuntu, çatlakları kapatmak da alabileceğimiz önlemler arasındadır. Aynı zamanda belli aralıklarla evimizi, garajı, kiler veya depo alanlarını, merdiven altlarını ilaçlamalı temizlemeliyiz. Dışardan getirdiğimiz koli veya market poşetlerini de kontrol etmeliyiz. Dikkatsizlik sonucu evimize girebilecek bir hamamböceği evimizde kontrolü ele alarak bize yaşam alanı bırakmayabilir.

Hamam böceği pisliği hakkında daha fazla bilgi için mutlaka okuyun: hamam böceği yumurtlaması

Hamam Böceği Neden Olur ?

1. Ortamların yeterince temiz olmaması hamam böceğine neden olur.

Hamamböceğinin gelmesine neden olacak bulaşık veya da dökülen kırıntı ve yemeklerin düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Evinizde dikkat etmediğiniz taktirde hamamböceğne neden olabilecek temizlik unsurları şunlarıdır :
 • Kullanımdan hemen sonra tüm kirli bulaşıkları yıkayın ve yerleştirin.
 • Kırıntıları ve dökülen gıdaları bekletmeden temizleyin.
 • Mama kaplarını ve su kaplarını kaldırın.
 • Çöpleri günlük olarak ve özellikle geceleri yatmadan önce çıkarın.
 • Büyük cihazların altında ve çevresinde de dahil olmak üzere zeminleri düzenli olarak paspaslayın ve süpürün.
 • Evcil hayvan yiyeceklerini uzun süre dışarıda bırakmaktan kaçının.

2. Yiyecek Saklama Konusuna azami özen gösterin!

Evinizde bulunan hamam böceklerinin evinizde olmasının bir nedeni ortamda bulunan gıdalardır. Bu haşereler kimyasalları algılama noktasında hassas canlılardır. Gıda kokuları da aslında kimyasal bileşiklerden oluşur. Gıdaları mümkünse hava geçirmez kaplara koyarak barındırmak onlara karşı alabileceğiniz önemli bir tedbirdir. Bozulabilir maddeleri buzdolabında saklayın. Meyve ve sebzeleri tezgahta bırakmaktan kaçının.

3. Temiz Mutfak Aletleri

Hamam böcekleri yağ ve yağlı ürünleri çok sever. Kullandığınız küçük yada büyük mutfak araçlarını mutlaka üzerinde gıda kalıntısı bırakmadan temizleyin. Aksi takdirde ışıklar kapandığında bu durum onların evinize gelmesine ve bir ziyafet çekmelerine neden olur. Ayrıca, her gece yemek yaptıktan sonra tezgahları ve masaları sildiğinizden emin olun. Ek bir koruma önlemi olarak temizleme suyunuza birkaç damla limon yağı ekleyebilirsiniz. Narenciye kokusu hamamböceklerinin geri gelmesini engeller.

Evde hamam böceği neden olur ?

Birden fazla nedenle evde hamam böceği ile karşılaşılabilir. En büyük nedeni ise yaşanılan çevre olabilmektedir. Evin düzenli olarak temizlenmesi ve çöp biriktirilmemesine rağmen evlerde hamam böceği ile karşılaşıyorsa en büyük sebep yaşanılan çevre olarak gösterilmektedir.Eğer yaşanılan çevrede çöp biriktiriliyorsa hamam böcekleri bir yuvaya sahip olmak için eve girer. Genellikle sıcak havalarda ortaya çıkmalarının sebebi sıcağı sevmeleridir. Bu nedenle özellikle mutfakta, beyaz eşyalarının içerisinde yuva yaparlar. Bunun sebebi ise bu yerin sıcak olmasının yanı sıra mutfakta artıklar ile beslenebilmeleridir.

Evde hamam böceği neden çıkar ?

 1. Ev temizliğine, mutfak temizliğine dikkat etmemek hamam böceği oluşmasının en büyük sebeplerinden biridir.
 2. Evin duvarlarında çatlak bulunması, giderlerin tam kapalı olmaması veya kapı, pencere altlarından böceklerin girebileceği açıklar bulunması hamam böceği olmasına sebeptir. Ev içerisindeki sorunlar halledildiğinde bu sorun da ortadan kalkacaktır.
 3. Ev içerisinde çöp biriktirmek veya bulaşıkların gece boyu beklemesine neden olmak da bu tür böceklerin oluşmasının nedenidir.
 4. Yaşanılan binanın, evin çevresinin temiz tutulmaması da hamam böceklerinin gelmesi için sebep oluşturur. Anlaşılacağı üzere evde hamam böceği neden çıkar? sorunun birden fazla yanıtı bulunmaktadır.

Hamam Böceği Neye Gelir ?

hamam böceği neye gelir

Hamam böceğinden kurtulmanın ilk adımı hamam böceği neye gelir? Sorusuna cevap vermektir. Evinizde hangi tür hamamböceği olursa olsun kesin olan bir şey var ki: onları evinizde ya da işyerinizde istemiyorsunuz. Yürüyerek hareket eden bu haşerenin eşyalarınıza sürünmesi sizleri ürpertiyor. Aynı zamanda hastalık yayması ve sağlıksız bir yaşam ortamı yaratması insanları tedirgin eden başlıca faktörlerdir.

Hamam böceği neye gelir? Sorusunun işte bazı sebepleri;

1. Besin kaynakları

Hamamböcekleri omnivordur, yani her şeyi yerler. Özellikle nişastalara, tatlılara, yağlı yiyeceklere ve etlere düşkündürler. Lavabodaki kirli bulaşıklar, yerdeki evcil hayvan yiyecekleri veya tezgahtaki kırıntılar gibi kolay yiyecek kaynakları onları içeri gelmesinin sebeplerindendir.

2. Barınak ihtiyacı

Hamam böcekleri güvenli barınak bulmak için evlere girer. Hamamböceği türüne bağlı olarak, resim çerçevelerinin arkasında, oyulmuş ahşapta, lavabonun altında veya tuvaletin arkasında veya elektronik eşyalarınızın arkasında ve nemli yerlerde yaşayabilirler. Dışarıdaki sıcaklık düştükçe hamamböcekleri kapalı alanlara daha çok gelmek ister. Sessiz unutulmuş alanları severler. Büyük cihazların altında, bodrumların köşelerinde ve çatı katında yaşayabilirler.

3. Bulunduğunuz Konum

Eğer “neden temiz olmasına rağmen evimde hamam böceği var?" sorusunu soruyorsanız yaşadığınız lokasyonun çevre şartları, bulunduğunuz bina ya da komşularınız bu sorunuzun cevabı olabilir. Ne yazık ki, bazı evler hamam böceği için bu bahsettiğimiz sebeplerden dolayı daha büyük bir risk altındadır. Amerikan hamamböceği gibi uçabilen türler sadece bir pencere contasındaki veya açık bırakılan bir kapıdaki bir boşluktan girerler. Sonrasında ise evinizde yuva kurmaya başlarlar.

4. Su

Tüm hayvanlar gibi, hamamböceği de hayatta kalmak için suya ihtiyaç duyar. Onu bulabilmek için en temiz evlere bile girerler. Sızdıran borular ve musluklar yaygın olarak onları gelme sebeplerindendir.

5. Peyzaj

Hamamböcekleri içeride yaşamayı severken, yiyecek, barınak ve su aramak için bahçenize de gelirler. Kuş banyolarında, oluklarda ve saksılarda duran su, kuş yemi veya meyve bitkileri gibi besin kaynakları hamamböceklerini evinize ya da işyerinize çeker.

Hamam Böceği Neye Gelmez ?

Hamam böceği hangi kokuları sevmez? Hamam böcekleri, lavanta, kekik, karanfil, nane, defne, okaliptüs benzeri bitkilerin kokularından hoşlanmadığı için bunlara gelmez. Bu kokuların evin belirli bölgelerine konulması hamam böceğinin gelmesini engelleyecektir. Bunun yanı sıra evleri düzenli olarak temiz tutmak, sabunlu ve kokulu deterjanlar ile evi silmek de hamam böcekleri için uygun ortamın oluşmamasını sağlayacaktır. Hamam böceği neye gelmez? sorusu hamam böcekleri ile başı dertte olanların yanıtını merak ettiği bir sorudur. Bu böcek türlerinden kurtulmak için dikkat edilmesi gerekenler bilinmelidir. Bunun yanı sıra hamam böceklerinin sevmediği kokular veya rahatsız olduğu, yaşayamadığı ortamların da bilinmesi gereklidir.

Hamam böceğini ne uzak tutar ?

 • Hamam böceği, nemli ve kirli ortamları seven bir hayvandır. Bu nedenle hamam böceklerinin bulanabileceği ortamlar temiz tutulmalıdır.
 • Limon kokusu hamam böceklerinin en rahatsız olduğu, sevmediği kokulardan bir tanesidir. Evin belirli yerlerine limon kabuğu koymak hamam böceklerini uzak tutacaktır.
 • Sabunlu su veya çamaşır yumuşatıcı su hazırlamak ve hamam böceği bulunabilecek köşeler bu suyu sıkmak evinizin güzel kokmasını sağlamasının yanı sıra hamam böcekleri de kovacaktır.
 • Beyaz sirke temizlikte kullanılan ürünlerden biridir. Hamam böceklerini uzak tutmak için hamam böceklerinin sıklıkla bulunduğu kapı dipleri benzeri bölgelere seyreltilmiş sirke sıkılabilir veya sirkeli su ile ev temizlenebilir.

Hamam Böceği İstilasından Nasıl Kurtulunur?

Sağlık Bakanlığı onaylı hamam böceği ilaçlama hizmetinden faydalanmanın dışında alınacak bazı önlemler bulunur. Yiyeceklerin tezgahlarda açık bırakılmaması, çöplerin günlük olarak boşaltılması, evin hamam böceği belirtileri için izlenmesi çok önemlidir. Evinizde eğer eski gazete ve dergi yığınları varsa, karışık bir yerde yaşıyorsanız hamam böceği ilaçlama ilacından önce bu dağınıklıkların toplanması gerekir. Hamam böcekleri bu dağınık yerlere dışkılarını bırakarak diğer hamam böceklerine sinyal gönderir. Şirketimizden ilaçlama hizmeti almanız yeterli olmaz. Mutlaka önleyici tedbirler alınması gerekir. Hamam böceği ilaçlama sonrasında ahşap rafların cilalanması, boyanması ve düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Eğer hamam böceklerini girebilecekleri riskli alanlar varsa bu alanlar kontrol edilmelidir. Potansiyel saklanma alanları varsa bu alanlar ortadan kaldırılmalıdır.

hamam böceği ilaçlama

Evimde neden hamam böceği olur?

Hem Alman hamam böceği hem de Amerikan hamam böceği, üremek için benzer ortamlar arar. Uygun bir bölge çok basit bir şekilde;  yiyecek, su, nem, sıcaklık ve güvenli bir üreme yerinden oluşacaktır. Amerikan hamam böceği, yeraltı kanalizasyon tesislerinde ve çevresinde üremeyi tercih eder. Ayrıca diğer binalara girebilecekleri şebeke ağları ararlar. Bu nedenle apartmanlarda Amerikan hamam böceği aktivitesini sık sık buluyoruz. Bodrum katlarında, kazan dairelerinde, buhar tünellerinde ve kanalizasyonlar gibi yüksek nemli alanlar tercih ederler. Alman hamam böceklerinin, çantalarda, kutularda ve hatta giysilerde bir yerden bir yere taşınması daha olasıdır. Her iki türde de, istila oluşturmak için yalnızca bir hamile dişi yeterlidir. Koşullar uygunsa  sayıları katlanarak artabilir.Evimde Hamam Böceğinden Nasıl Kurtulurum?


Hamam böceğinden nasıl kurtulurum? sorusu özellikle evlerinde hamam böceği ile mücadele eden kişiler tarafından cevabı merak edilen sorular arasında yer almaktadır. Hamam böcekleri oldukça kirli bölgelerde yaşayabilen bu nedenler aldığı pislikleri kendisi ile taşıyan ve oldukça fazla sayıda çoğalabilen haşerelerdir. Bu nedenle kişilerin bu böcek türünden kurtulmak istemeleri normal bir durumdur. Peki, hamam böceğinden nasıl kurtulabiliriz?
 • Öncelikle ilk yapılması gereken hamam böceği yuvalarını bulmaktır. Yuvalar bulunduktan sonra yuvada yumurtalar bulunuyorsa müdahale edilmesi gerekir. Yumurtalara müdahale edilmezse hamam böceği istilası yaşamak muhtemeldir. Evdeki sıcak ve nemli bölgeler yuvaların olası yerleridir.
 • Tüm evin temizlenmesi, tüm eşyaların çekilmesi ve temizlenmesi gereklidir.
 • Evde çöp birikimine izin verilmemelidir. Koku yapabilecek tüm çöplerin hemen atılması gerekmektedir
 • Hamam böceğinden kurtulmak için defne yaprağı ve karbonat gibi çözümlere başvurulabilir. Defne yaprağının ufalanması ve yuvaya dökülmesi etkili bir yöntemdir. Benzer şekilde karbonatın hamam böceği yuvalarına koyulması da böceklerin ölmesini sağlayacaktır.

Hamam böceklerinden kurtulmak için yazımızı mutlaka okuyun: hamam böceklerinden nasıl kurtulurum

Hamam böceğinden kurtulmak için ne yapılmalı? Evde uygulanabilecek birden fazla yol olsa da bu uygulamaların sonuç vermediği durumlar ile de karşılaşılabilmektedir. Bu yüzden çözüme ulaşamayan veya farklı türde hamam böceği ile savaşan kişilerin mutlaka profesyonel ilaçlamaya başvurması gereklidir. Çoğu insan hamam böceklerinden kurtulmanın ne kadar zor olduğunu bilir. Bu haşere gece aktiftir. Hemen hemen her çevreye hızlı bir şekilde adapte olma yeteneğine sahiptir. Ev ilaçlama'nın yüksek eğitimli haşere kontrol uzmanları, hamam böceklerinin nerede saklandığını bulmakta çok başarılıdırlar. Ayrıca,  haşere türüne en uygun ilaç solüsyonlarını belirleyeceklerdir.  İstanbul’da ve bölgemizdeki hamam böceği ilaçlama seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için bugün böcek ilaçlama servisimiz ile irtibata geçin.

İlaçlama hizmeti aldıktan sonra hamam böceklerini nasıl önleyebilirim?

Hamam böceği istilasının önlemek kolay bir iş değildir. Bu haşere ile ne zaman ve nerede karşılaşacağınız söylenemez. Enfestasyonları erken saptamak ve üreme düzenlerine uygun böcek ilaçlama yaptırmak, başarılı bir kontrol planının anahtarıdır. Büyüyen istila olasılığını aşağıdakilerle sınırlamayı deneyebilirsiniz:
 • Tüm su kaynaklarını azaltın veya ortadan kaldırın
 • Yiyeceklere tüm erişimi engelleyin; gıda maddelerini sızdırmaz, hava geçirmez kaplarda saklayın
Dünya üzerinde yaklaşık 4000 hamam böceği türü vardır. Bunlardan yalnızca 30'a yakın tür, şehirlerde haşere olarak görülür. İstanbul ve çevresinde ise bizlerin en sık gördüğü 3 tür mevcuttur.

Kalorifer Böceği ilaçlama

kalorifer böceği ilaçlama özet

Kalorifer böcekleri alman hamam böcekleği haşere türünün halk ülkemizde bilinen adıdır. Kalorifer böcek böcekleri sarı hamam böceği, küçük hamam böceği vb gibi fiziksel görünüşleriylede tanınırlar. Kalorifer böceği ısı ve nemi çok fazla sever. kalorifer böceği ilaçlama hizmetinin başarılı olması için bu haşerenin evlerin ve işyerlerinin hangi alanlarında yoğun olarak bulunabileceği çok iyi bilinmelidir.

Evlerde özellikle mutfak ve banyolarda bulunan kalorifer böceği kalorifer petekleri ve yakınları, elektronik aletlerin sıcak motor kısımları ve ısınan kısımlarında yoğun olarak bulunurlar.

Kalorifer böceği ilaçlama hizmetlerimizi %100 Mmenuniyet garantili olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Kalorifer böceği ilaçlama hizmetlerimiz ve kalorifer böceği nasıl yok edliir? hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız;Kalorifer böceği ilaçlama

İstanbul'da hangi hamam böceği türleri var ?

hamam böceği türleri
 1. -Amerikan hamamböceği (Periplaneta Americana)
 2. -Alman hamamböceği (Blattella Germanica)
 3. -Şark hamamböceği (Blatta Orientalis)

Alman hamam böceği

Alman hamam böceği insanın bildiği en istilacı türlerinden biridir. Evlerde, dairelerde ve yemek servisi işletmelerinde bulunan en yaygın türüdür. Bunlar haşere kontrol endüstrisi tarafından bilinen en zorlu zararlılardan biridir. Neredeyse insanların yaşadığı veya çalıştığı her türlü yapı veya binada bulunurlar, sürekli değişen çevrelere uyum sağlama konusunda oldukça ustalaşmıştır. Alman hamamböcekleri sadece bir defa çiftleşerek yeni böcekler üretebilir. Dişiler çiftleştikten hemen sonra tüm hayatları boyunca 4-6 defa çiftleşerek yeni böcekler üretebilirler. Alman hamamböceği yumurtasını genellikle nemli, sıcak, kuytu ve ışık almayan bölgelere bırakır. Yumurtalar otheka denilen dışı proteinli koruyucu bölgelerin içinde bulunur. Dişi hamamböcekleri yumurtalarını taşıdıkları keseleri çatlamalarına yakın 1 veya 2 gün taşır daha sonra bırakır. Keselerinde elliye yakın yumurta mevcuttur. Yumurtalar zor yaşam şartlarına oldukça dayanıklıdır. Alman hamamböceği yumurtası 6-9 mm uzunluğu arasındadır. Aşırı üreme yeteneği olan bu haşere, birçok haşere kontrol uygulamasına tolerans gösterebilir. Dişi Alman hamamböceği, bir seferde 40 kadar yumurta taşıyabilir ve bir yılda üç veya dört kuşak üretebilir. Tek başına, Alman hamam böceği, 3 ay kadar kısa bir sürede yüksek oranlarda istila üretebilir.

Amerikan hamam böceği

Amerikan hamam böcekleri uçan hamam böcekleri olarak bilinmektedir. Türkiye’de yaygın olan türlerden biridir. Genellikle kanalizasyon sistemlerinde, bodrum katlarında, binaların çatlaklarında ve tesisatı gibi birçok yerde Amerikan hamam böceklerinin yaşam alanları bulunmaktadır. Amerikan hamam böcekleri kırmızımsı kahverengi renkleriyle dikkat çekerler. Birçok yerde yaşama imkanı olan bu böceklerin evlere su ve yiyecek için geldikleri bilinmektedir. Doğada geçmişten günümüze pek çok böcek çeşidi varlığını sürdürmüştür. Bizde bunlardan biri de Amerikan hamam böceği haşeresidir. Amerikan hamam böceği ekolojik yaşamda bulunan canlılardan biridir. Doğada bulunan birçok böcek formunun farklı versiyonlarından biri olan hamam böcekleri geniş yaşam alanlarıyla varlıklarını sürdürmektedir. Zorlu koşullara karşı dayanaklı olan hamam böcekleri geçmişten günümüze varlıklarını devam ettirmektedir. Farklı coğrafyalarda farklı formlar alsalar da özünde hamam böceği olan bu canlılar birçok iklime ayak uydurabilmiştir.

Kanatlı hamam böceği

Kanatlı hamam böceği kendi türü arasında farklı bir formla yerini alır. Birçok yerde yaşama imkanına sahip olan hamam böcekleri buna göre çeşitli özellikler almıştır. Hamam böcekleri dayanıklı olmaları ve hızlı üremeleriyle türlerini devam ettirmiştir. Kanatlı hamam böceği bu türün hepsinde gelişmemiştir. Ülkemizde sık rastlanan Amerikan hamam böceği kanatlı hamam böceği türleri arasında yer alır. Neredeyse kendinden daha büyük kanatlarıyla uçma özelliğini yerine getirir. Aslında tam bir uçma olmasa da kaçmak için kullandığı bir mekanizmadır. Bunun dışında ülkemiz dışında birkaç tane vardır.

Hamam böceği uçar mı ?

Türkiye’de oldukça sık rastlanılan Amerikan hamam böcekleri uçan formlar arasında yer alır. Her koşulda zararlı etkiler yaratan hamam böcekleri uçma özellikleriyle sağlık açısından büyük tehdit yaratır. Genel olarak hamam böcekleri kaçmak için uçarlar. Aslında bu kaçışa uçmak demek yanlış olur. Daha çok kaçmak için kontrolsüzce süzülürler.


Hamam böceği uçar mı? Pek çok kimsenin merak ettiği sorulardan biridir. Ekolojik sistemde yer alan milyonlarca canlılar içinde yer alan böcekler farklı formlarla yaşamlarını sürdürmüşlerdir. Hamam böcekleri de zorlu koşullara ve iklimlere uyum sağlamalarıyla varlıklarını devam ettirmekteler. Aynı türün devamı olsalar da hamam böcekleri arasında küçük farklılıklar vardır. Bizde yazımızda bundan hareketle hamam böceği uçar mı? Hamam böceği birçok farklı formuyla geniş bir alanda yaşama imkanına sahiptir. Bunda zorlu koşullara ayak uydurabilmesi ve kolay üreyebilmesi büyük bir etkendir. Hamam böceği dünyanın farklı yerlerinde yaşamalarına göre bulundukları bölgelerin isimleriyle adlandırılırlar. Hamam böceklerinin çeşitli yerlerde yaşamaları bazılarının formlarında değişiklikler yaratmıştır. Çoğunda karşılaşılan iki kanat formu kimi türlerde uçmayı sağlar. Kanatlı hamam böceği denilebilecek şekilde uçan türlerle karşılaşmak olasıdır. Uçma özelliği tüm hamam böceklerinde bulunmaz.

Amerikan hamam böceği zararları

Amerikan hamam böcekleri evlere birçok yoldan girme imkanı bulurlar. Kanalizasyon gibi tehlikeli birçok yerde yaşayan bu canlılar sağlık açısından son derece zararlıdır. Amerikan hamam böceği zararları sonucunda çeşitli hastalıklar ortaya çıkar. Veba, dizanteri, cüzzam, ishal gibi bulaşıcı hastalıkların başlıca nedenidir.

Amerikan hamam böceği ilaçlama

Evlerde son derece sağlıksız koşullar yaratan bu canlılar için Amerikan hamam böceği ilaçlama hizmetini Sağlık bakanlığı ruhsatlı ve Tse-ıso sertfikalı olarak sunmaktayız. Kaliteli ilaçlama hizmetlerimizle sağlığınızı, zamanınızı ve paranızı israf etmeyin.

Oryantal hamam böceği

Halk arasında karafatma olarak adlandırılan oryantal hamam böceğinin bir diğer adı ise siyah hamam böceğidir. Oryantal hamam böceği, birden fazla hastalığı taşıyabilen 1-2 cm boyutunda olan siyah renkli bir böcektir. Kanatları da bulunabilen oryantal hamam böceği genel olarak banyo, mutfak ve bodrum katı gibi havasız alanlarda bulunur. Bu böcek türünün diğer türlere göre oldukça pis ve taşıyıcı olduğu bilinmektedir. Kış mevsiminde genellikle karşılaşılmayan oryantal hamam böceği yaz mevsimini ve sıcağı sevmektedir. Yaz mevsiminde yayılma ve çoğalma gösterirler.

Siyah hamam böceği, yaklaşık olarak 6 ay yaşayabilmektedir. Neredeyse her şey ile beslenebilen bu böcek türü ciddi hastalıkların taşıyıcısıdır. Mantar hastalıkları, alerji, verem gibi birçok hastalığı taşıyabilirler. Oldukça hızlı hareket edebilen doğu hamam böceği genellikle geceleri ortaya çıkmakta ve kısa süre içerisinde yayılabilmektedir.

Oryantal hamam böceği nasıl yok olur ?

Hamam böcekleri herkesin rahatsızlık duyduğu haşere türleri arasında yer alır. Bu nedenle özellikle oryantal hamam böceği gibi hastalıkları ve pisliği taşıyabilen böceklerinden kurtulmak istenmektedir. Peki, oryantal hamam böceği nasıl yok olur? Hamam böceklerinden kurtulmak için evde uygulanabilecek yöntemler mevcuttur. Fakat doğu hamam böceği gibi türlerin direkt öldürülmesi daha çok çoğalmasına sebep olabilir. Çünkü öldükleri anda bile yumurta bırakabilen bir böcektir. Bu nedenle evde uygulanan yöntemler yerine profesyonel ilaçlama yaptırmak bu tür varlığı tehlikeli böceklerden kurtulmak için en kesin yoldur.

Evdeki hamam böceği yuvası nasıl bulunur ?

Hamam böceği yuvası nasıl bulunur? İlk olarak evin köşeleri kontrol edilmelidir. Tüm beyaz eşyalar çekilmeli, alt kısımları ve motor kısımları kontrol edilmelidir. Özellikle mutfak alanı yuvaların en çok bulunduğu bölgedir. Bunun yanı sıra su bulunan banyo giderleri gibi bölgelerde, eğer evde hamam böceği bulunuyorsa kahverengi lekeler ile karşılaşmak muhtemeldir. Giderlerde bulunan çatlaklara bakılmalıdır. Hamam böcekleri genellikle evlere yuvaya sahip olmak ve beslenmek için girmektedir. Çoğalmaları oldukça fazla ve sık gerçekleşen hamam böceklerinin yuvalarına müdahale edilmediğinde ciddi sonuçların ortaya çıkması muhtemeldir.

Hamam böceğinin evinizde yuva yapabileceği yerleri ve nasıl bulacağınızı sizin için anlattık. Mutlaka okuyunuz: Evdeki hamam böceği yuvası nasıl bulunur ?

Hamam böceği yavrusu

hamam böceği yavrusu

Hamam böceği yavrusu, evde veya karşılaşılan bölgede var olan hamam böceği yuvalarının göstergesidir. Özellikle yaz mevsiminde, sıcak havalarda karşılaşılan hamam böceği yavruları normal hamam böceklerine göre daha açık renkte ve de daha küçük boyutlardadır. Genellikle beyaz renkte hamam böceği yavrusu ile karşılaşır. Bu durumda hamam böceklerinin çoğalacağı endişesini ortaya çıkartabilir. Hamam böceği yavruları, kısa sürede çoğalmaktadır. Yıl içerisinde 4 veya 5 kez yumurtlayabilen dişi bir hamam böceği, yumurtlamaların 500 adet yumurta bırakabilmektedir. Bu nedenle özellikle evde karşılaşılan hamam böcekleri yavrularının yuvaları bulunmalı ve hemen müdahale edilmelidir. Hamam böceği yavrusu, hamam böceği yuvalarının varlığını göstermektedir

Hamam böceği yavrusundan kurtulmak için ne yapmalı ?

Öncelikle hamam böceği yuvaları genellikle nemli, sıcak yerlerde olmaktadır. Kapı aralıkları, duvar delikleri, beyaz eşyaların içleri gibi benzeri bölgeler yumurtaların yaşadığı bölgelerdir. Hamam böceği yavrusundan kurtulmak için bu bölgeler tespit edilmeli ve müdahale edilmelidir. İlaçlama yumurtalardan kurtulmak için en etkili yoldur. Evde müdahale etmek böceklerin daha fazla yayılmasına bile sebep olabilmektedir. Evde hamam böceği yavrusu ile karşılaşılması ve böceğin öldürülmesi yavrulardan kurtulmak için yeterli olmayacaktır. Bu durum yani hamam böceği yavruları ile karşılaşılması normal bir hamam böceği ile karşılaşılmasında çok daha kötü bir durumdur. Çünkü hamam böceği yavrularının evi istila etmesi mümkündür.

En etkili hamam böceği ilacı hangisi ?

Alman hamam böceği için jel ilaçlar, siyah hamam böceği için ise sıvı ilaçlar daha etkili olmaktadır. Fakat kullanımı çok tehlikeli olan insektisitler sağlığa zarar vermemesi için dikkatli kullanılmalıdır. İşin ehli kişiler tarafından bilinçli yapılan uygulamalar en ilaç kadar etkilidir. Her türlü zorlu koşula dayanıklılığı ile bilinen hamam böceği kolay üremesiyle insan yaşamını olumsuz etkilemektedir. Kanalizasyon gibi yerlerden taşıdıkları salgı ve bakterileri taşımalarıyla toplum sağlığına da zararlar vermektedir. Evde yapılan doğal karışımlarla hamam böceğine karşı mücadeleler yetersiz kalabilir. Bu yüzden uzun vadede çözüm aranıyorsa profesyonel bir ilaçlama ekibinden yardım almak daha faydalı olacaktır. Piyasada birçok böcek ilaçlama ekibi bulunsa da araştırma yapmak en doğrusu olacaktır. İnternette yer alan en etkili hamam böceği ilacı yorumları vasıtasıyla ilaç seçimi yapılabilir. İlaclama.com.tr den ilaç fiyatına garantili ilaçlama hizmeti alabileceğinizi unutmayın. Böcek ilaçlarının olumsuz etkilerinden etkilenmeden profesyonel çözümlerle sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Hamam böceğine doğal çözüm

Evlerde insan sağlığını tehdit eden hamam böceğine karşı birçok yöntem geliştirilmiştir. Bunlardan ilki kişilerin evde doğal malzemelerden hazırladıkları karışımlardır. Sirke, karbonat, defne yaprağı, boraks gibi ürünler hamam böceğinin olduğu yerlere uygulanabilir. Unutulmamalıdır ki hamam böcekleri hızlıca çoğalır. Ypmayı planladığınız müdahelenin yetersiz kalması durumunda onlar üremeye devam edecek ve durum istilaya dönüşecektir.

İlaclama.com.tr ile Hamam Böceklerinden Sonsuza Kadar Kurtulun

Hamam böceklerinin farklı türleri bulunmaktadır. Yapılan çalışmalar 3 binin üzerinden farklı hamam böceği olduğunu ortaya koymuştur. Böcekler ancak doğal ortamlarında oldukları zaman faydalı olurlar. Böcekler yaşam alanlarına girdiklerinde çeşitli hastalıkların taşıyıcısı olarak zarar verirler. En çok görülen hamam böceği türleri arasında oryantal hamam böceği, alman hamam böceği, kahverengi bantlı hamam böcekleri ve Amerikan hamam böceği yer alır. Sağlık Bakanlığı onaylı hamam böceği ilaçlama hizmetimiz sayesinde hangi tür hamam böceği olursa olsun onlarda kurtulabileceğinizi garanti ediyoruz. Hamam böceklerini ilaçlamadan önce ekibimiz ilaçlama yapılacak olan alanı analiz eder. Bu sırada böceklerin yoğunluğu, mekan büyüklüğü, böcek türü tespit edilir. Bunlara uygun işlem, ilaç ve ücret belirlenir. Artık hamam böceğinden nasıl kurtulurum diye düşünmeyin. Bizimle iletişime geçin, analizleri yapalım ve sizi hamam böceklerinden kurtaralım. Hem de oldukça uygun fiyattan!

Hamam böceği tehlikeli mi ?

Hamam böcekleri, evinizi istila ettiklerinde çok tehlikelidirler. Vücutlarında ve dışkılarında ciddi sağlık sorunlarına neden olabilecek birçok virüs, bakteri ve parazit taşırlar. Ayrıca, saçak derileri ve dışkıları özellikle de küçük çocuklarda astım krizlerini tetikler. Sebep olabildikleri bazı hastalıklar:
 • Salmonella Zehirlenmesi
 • Astım krizi
 • İshal
 • Dizanteri

Bize sorduğunuz sorular


hamam böceklerini gördüğünüz anda uzman bir haşere ilçalama firmasından yardım isteyiniz. Hamamböcekleri çok hızlı bir şekilde üreyerek evinizi, işyerinizi istila edebilirler. İlaclama.comtr olarak hamamböceklerine karşı hızlı ve etkili sonuç almnaktayız. Evinizin ve işyerlerinizin sıcak alanlarında ve nemli ıslak alanlarında olma ihtimali daha fazladır. Elektronik aletlerin sıcak kısımları genellikle bulundukları yerlerdir. İlaçlama yapılırken bu hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir.
Hamam böceği ilaçlama hizmeti ortamdaki sıcak ve ıslak alanları kapsayıcı ve risklere göre hazırlanmış olmalıdır. Hamam böceğinin davranış ve beslenme şekillerini bilmeyen , üreme döngüsüne hakim olamayan tecrübesiz firmalardan uzak durunuz. Hamam böceği ilaçlama hizmeti türlere görede farklılıklar göstermektedir. Aynı zamanda mekanın sürekli aktif işyeri olması hizmetin periyodik ilaçlama hizmeti olarak planşanması zorunluluğunu ortaya koymaktadır.
Evdeki hamam böcekleri dikkat,temizlik ve doğru ilaçlama ile yok edilir.Evdeki hamam böceklerini gördüğünüz anda eviniz istila edilmiş bile olabilir. Bundan dolayı dikkat safhasını haşerenin görülmesi ve ciddi tehdit olabileceği farkındalığı oluşturmaktadır. Temizlik aşamasında ortamda açıkta bırakılmış gıda vb gibi ürünler olmaması oluşturacaktır. İlk iki husu konusunda nekadar dikkatli davranılmaza hamam böcekleri o kadar çoğalırlar. 3. Aşama ise doğru ilaçlamadır. Bu hizmeti ilaclama.com.tr olarak sizlere TSE ve ISO Standartlarında sunmaya hazırırz. %100 memnuniyet garantisi verdiğimiz bir haşere türü olan hamam böceklerini artık kafanızda büyütmeyin ve bizi arayın.
En etkili hamam böceği ilacı alman hamam böcekleri için jel ilaçlamadır. Halk arasında kalorifwer böceği olarakta bilinen bu haşerenin toplu ölümüne sebeğ olmaktadır. Özellikle şark hamam böceği için ise sıvı ilaçlamanın daha etkili olduğu tecrübemiz bulunmaktadır. Etkili ilaç ve ilaçlama hizmeti için ortam risk ve haşere türü analizinin doğru yapılması 1. Önceliktir.
Evdeki hamam böceklerinin yuvası ıslak, sıcak ve karanlık yerlerde bulunur. Burdaki en önemli hususlardan biri sıcaklıktır. Fakat 3 unsurdan 2 sinin olduğu yerde potansiyel hamam böceği yuvası olabilir. Yine hamam böceği yuvalarını onları sıklıkla gördüğünüz alanların içerisindeki elektron,ik eşyalarının sıcak veya motor kısımlarında bulmanız olasıdır. Aynı şekilde arkada , karanlıkta kalan alanlar da yuvaların bulunabileceği alanlar olabilir.
Hamam böceğinden kurtulmanın tek yolu profesyonel ilaçlama hizmetidir. Diğer alternatif çözümler sorunu ötelemekte ve dah büyük tehdit haline getirmektedir. Sağlığınızı riske atmayın . ilaclama.com.tr sizlere her zaman bir telefon kadar yakındır.
Hamam böcekleri çanta içlerinde , valizlerde , gıda poşetlerinde , daire tesisat boşlıklarından , kapı süpürge altlarından . su tesisatlarından dairelerimize gelebilirler. Evimizde hamam böceği varsa en sevdikleri sıcaklık unsuru sağlanmış olur. Artık üremeye ve çoğalmaya başlarlar. Bu vakitten sonra yapılaak en kolay ve en etkili yöntem bir ilaclama.com.tr uzmanına 4443471 nolu tel üzerinden ulaşmaktır.
Hamam böceği fiyatlarımız haşere yoğunluğu ve ortam büyüklüğüne bağlı olarak 90 tl den başlamaktadır. Türkiyenin EN akıllı ilaçlama hizmeti fiyatlandırma modülüni ilaclamacomtr üzerinden kullanarak en uygun ve doğru fiyatlara anında ulaşabilirsiniz. Kendinize özel indirimler yaratıp bu kalite hizmet ağımızdan hemen faydalanmak için bizi tercih edin .
4.9/5 - (71 votes)

Hamam Böceği ilaçlama istanbul

İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

böcek ilaçlama tavsiyesi : Şeref kaya
Şeref kaya
4 ay önce
Hizmet için teşekkür ederim kolay gelsin
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Tamer Öztürk
Tamer Öztürk
4 ay önce
Hizmetten memnun kaldım kolay gelsin.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Uğur YEŞİL
Uğur YEŞİL
4 ay önce
Hizmetten çok memnun kaldım teşekkür ederim.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Ercan Aka
Ercan Aka
6 ay önce
Hizmet çok teşekkür ederim.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Ercan Aka
Ercan Aka
6 ay önce
çok memnun kaldım teşekkür ederim.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Atilla BAŞAK
Atilla BAŞAK
6 ay önce
Hizmet tam istediğim gibiydi çok teşekkür ederim.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Sema kaya
Sema kaya
6 ay önce
ilaçlama hizmetiniz çok iyiydi.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Nail YÜKSEL
Nail YÜKSEL
6 ay önce
Kaliteli bir hizmet aldım teşekkürler.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : NEHİR KILIÇ
NEHİR KILIÇ
6 ay önce
Hizmetinizden çok memnun kaldım
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Metehan ÇANAK
Metehan ÇANAK
6 ay önce
Çok hızlı bir şekilde hizmet aldım teşekkür ederim.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Sait ULUSOY
Sait ULUSOY
6 ay önce
Anadolu yakasında oturuyorum ilaçlama hizmetinizden yararlandım çok memnun kaldım teşekkür ederim.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Demir GÜRPINAR
Demir GÜRPINAR
6 ay önce
Hizmet çok güzeldi teşekkürler.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Hakkı CANSIN
Hakkı CANSIN
6 ay önce
ilginiz için teşekkür ederim
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Adem Özden
Adem Özden
6 ay önce
Hızlı bir şekilde hizmetinizden yararlandım kolay gelsin
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Rıza ÇAPAN
Rıza ÇAPAN
7 ay önce
Çok güzel ilgilendiniz teşekkür ederim.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : İbrahim YAĞCI
İbrahim YAĞCI
7 ay önce
Hamam böceği ilaçlamasında çok iyisiniz çok memnun kaldım.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Beyhan Öner
Beyhan Öner
7 ay önce
iyi ki sizi tercih etmişim teşekkürler
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Bahar SOYDAN
Bahar SOYDAN
7 ay önce
Hizmet için teşekkürler çok memnun kaldım
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Pınar YÖRÜK
Pınar YÖRÜK
7 ay önce
Hizmetinizden İstediğim gibi bir sonuç aldım çok teşekkürler.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Nesli Bozok
Nesli Bozok
7 ay önce
Gayet memnun kaldım çok sağolun
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Sinem Pekcan
Sinem Pekcan
7 ay önce
Güvenli bir firma gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Leyla Poyraz
Leyla Poyraz
7 ay önce
Hamam böceği ilaçlama hizmetinizden yararlandım çok memnun kaldım kolaylıklar dilerim
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Ebru Göçe
Ebru Göçe
7 ay önce
Banyomda hamam böcekleri vardı. Size başvurdum çok hızlı bir geri dönüş aldım hizmetten çok memnun kaldım teşekkürler.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Taner KIRAÇ
Taner KIRAÇ
7 ay önce
Hamam böceği ilaçlamanın en iyisi kolay gelsin
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : inci KARAÇAY
inci KARAÇAY
7 ay önce
Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. kolay gelsin :)
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Ceyda SEÇKİN
Ceyda SEÇKİN
7 ay önce
hamam böceği hizmetinizden yararlandım çok memnun kaldım . kolay gelsin
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Nisa ŞARK
Nisa ŞARK
7 ay önce
Mutfağımın dolaplarında hamam böcekleri vardı bir türlü çözüm bulamadım size başvurdum çok güzel ilgilendiniz hamam böceklerinden de kurtuldum çok teşekkür ederim yolunuz açık olsun kolaylıklar dilerim.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Ayla Akkoyun
Ayla Akkoyun
7 ay önce
Hizmet için teşekkür ederim.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Yavuz Ak
Yavuz Ak
7 ay önce
çok şükür ilaçlama hizmetiniz sayesinde hamam böceklerinden kurtuldum teşekkür ederim.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Meltem GÜLTEKİN
Meltem GÜLTEKİN
7 ay önce
Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz ben çok memnun kaldım teşekkür ederim
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Çağla ŞENGÜL
Çağla ŞENGÜL
7 ay önce
Sayenizde hamam böceklerinden kurtuldum çok teşekkür ederim.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Şeyda GÜREL
Şeyda GÜREL
7 ay önce
hamam böceği hizmetinden çok memnun kaldım.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Ali GÜMÜŞ
Ali GÜMÜŞ
7 ay önce
Hizmet çok iyi işinizi hakkıyla yapıyorsunuz.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Efe UYSAL
Efe UYSAL
8 ay önce
Hizmetten çok memnun kaldım. Kolay gelsin.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Sakıp Balıoğlu
Sakıp Balıoğlu
8 ay önce
Hamam böceklerini bir daha görmemek üzere evimden kaybettiler. Sağolun varolun.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Işık Eryaman
Işık Eryaman
8 ay önce
Hamam böcekleri kabusum gibiydi ta ki sizinle tanışana kadar sağolun varolun!
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Yaşar KİBAR
Yaşar KİBAR
8 ay önce
Hamam böceği hizmetinizden çok memnun kaldım. Teşekkürler. Kolay gelsin.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Sude ILIK
Sude ILIK
8 ay önce
Depomuzu Hamam böceği basmıştı. Sizin sayenizde kurtuldum.Teşekkür ederim.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Badem Yurdagül
Badem Yurdagül
8 ay önce
Bize sunmuş olduğunuz hizmet için çok teşekkürler.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Timur Kalyon
Timur Kalyon
8 ay önce
Hamam böceği ilaçlamada hızlı bir geri dönüş aldım sağolun...
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Ece KILIÇ
Ece KILIÇ
8 ay önce
Hizmet için teşekkür ederim. Çok memnun kaldım.
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Cengiz KILIÇ
Cengiz KILIÇ
8 ay önce
Herşey için çok teşekkür ederim. Çok güzel ilgilendiniz.
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Dilek YURT
Dilek YURT
8 ay önce
Gayet ilgili ve samimiydiler.Teşekkür ederim.
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Öykü Toprak
Öykü Toprak
9 ay önce
Aldığım hizmet sonucunda haşere sorunum ortadan kalktı. Hamam böceği ilaçlamasında diğer firmalar ile çalıştığımda olumlu sonuç alamamamıştım ilaclama.com.tr derdime derman oldu. Teşşekürler
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Kenan
Kenan
1 yıl önce
Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkürler, İlaçlama gerçekten önemli bir konu olmaya başladı son aylarda
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : WFXTR
WFXTR
1 yıl önce
Merhabalar, şahsen ben memmun kaldım herkesede tavsiye ederim. Mükemmel hizmet...
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Aydın BEKOĞLU
Aydın BEKOĞLU
1 yıl önce
Hamam böceği için gayen güzel konu hamam böceğinden ve diğer haşerattan kurtulmak lazım. Bazı haşereler hemen ölür bazıları ölmek bilmez size azap çektirir hamam böcekleri de öyle o yüzden hamam böceği ilaçlama için sizi aradım.
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Uğur AĞDAŞ
Uğur AĞDAŞ
1 yıl önce
Tavsiye üzerine çalışma imkanı buldum. Gerçekten işinin ehli ve gayet titiz çalışan bir firma. Kendilerine güleryüzleri ve profesyonel çalışmaları için teşekkür ediyorum.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Ahmet
Ahmet
1 yıl önce
Hamam böcekleri konusunda yapılmış güzel bir çalışma.Bilgilenme açısından gayet güzel olmuş.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : djkaram
djkaram
1 yıl önce
Hamam böceği için gayen güzel konu hamam böceğinden ve diğer haşerattan kurtulmak lazım. Bazı haşereler hemen ölür bazıları ölmek bilmez size azap çektirir hamam böcekleri de öyle o yüzden hamam böceği ilaçlama için sizi aradım.
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : djkaram
djkaram
1 yıl önce
İlaçlama oldukça önemli bir konu.Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederiz.Aydınlatıcı bir paylaşım olmuş.
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Osman YİĞİT
Osman YİĞİT
1 yıl önce
Sizin firmalarınız sayesinde hamam böceklerinden sonunda kurtuldum. Sağolun,,
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Deniz BAYIR
Deniz BAYIR
1 yıl önce
evimi hamam böcekleri basmıştı aradığımda en kısa sürede geldiniz çok da memnun kaldım teşekkür ederim çalışanların eline sağlık
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Abdussamed Algül
Abdussamed Algül
1 yıl önce
evimi hamam böcekleri basmıştı aradığımda en kısa sürede geldiniz çok da memnun kaldım teşekkür ederim çalışanların eline sağlık
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Ayşe
Ayşe
2 yıl önce
Sizin firmalarınız sayesinde hamam böceklerinden sonunda kurtuldum.Sağolun,,
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Berkay
Berkay
2 yıl önce
evimi hamam böcekleri basmıştı aradığımda en kısa sürede geldiniz çok da memnun kaldım teşekkür ederim çalışanların eline sağlık
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : İrem Çalındır
İrem Çalındır
2 yıl önce
Evimi hamam böcekleri işgal etmişti bir sürü firma denedim en etkili ve gerçekten kökten çözen firma sizlerdiniz. Gerçekten teşekkürler.
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Sıla
Sıla
2 yıl önce
evimi farklı farklı firmalara birkaç kez ilaçlattırdım ama en memnun kaldığım hamam böceği ilaçlama firması sizsiniz, teşekkürler
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma