Sizi Hemen Arayalım!

Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
hamamböceği-dışkısı

Hamamböceği Dışkısı

Hamamböceği Dışkısı

Hamamböceği Kalıtları Nasıl Görünür?

Hamamböceği dışkısını tanımlamak kolaydır. Küçük hamamböceklerinden çıkan dışkılar, çekilmiş kahve veya karabibere benzer. Daha büyük hamamböceklerinin dışkıları siyah, silindirik görünür.

Kemirgen Dışkısı ile Ayırımı

Yakından bakıldığında, ev sahibi kemirgen ve hamamböceği dışkısını kolaylıkla ayırt edebilir. Fare ve sıçan dışkıları, sivri uçlara sahiptir. Hamamböceği dışkısında sivri uçlaryoktur.

Evlerde Hamamböceği 

Hamamböcekleri omnivorlardır (hem etçil hem otçul). Bu haşereler hemen hemen her yerden beslenebilirler. Çöp, kanalizasyon, leş ve kırıntıların hepsi onlar için uygun yemeklerdir. Sonuç olarak, sindirim sistemleri, hastalık patojenlerini yedikleri her şeyden alabilmektedir. Bu mikroplar daha sonra hamamböceği dışkısı ile ortama bırakılırlar.

Çoğu böcek gibi, hamamböceği de  hijyen ile ilgilenmez. Haşereler, yedikleri şeyin içinde veya yakınında dışkılarlar. Hamamböceği dışkıları kiler, mutfak yüzeyleri veya kapları kirlettiğinde, böceklerin tükettiği tüm bakteriler insanlara bulaşabilir. Hamamböceği Dışkısı

Alerjiler

Hamamböceği dışkılarına ek olarak, haşerelerin vücut parçaları ve tükürükleri hassas kişilerde alerjilerin yanı sıra astım krizlerinin de tetikleyebilir. Fanlar veya havalandırma kanalları bu döküntülerin havada kalmasına neden olarak semptomların kötüleşmesine sebep olabilir.

 Hamam böceği dışkısı görürsem ne yapmalıyım?

Evinizde hamam böceği dışkısı görürseniz, etkilenen bölgeleri sabun ve ılık suyla yıkamak ve temizlemek hastalığın önlenmesine yardımcı olur ve alerjik reaksiyonları azaltabilir. Bununla birlikte, uygun koruyucu donanım olmadan temizleme de enfeksiyona neden olabilir.

Hamam böceği istilasına karşı güvenli ve etkili bir çözüm için ilaclama.com.tr haşere kontrol uzmanları ile irtibata geçin.

En çok aranan böcek ilaçlama hizmetleri şu şekildedir ;
Ev ilaçlama
Böcek ilaçlama
Haşere ilaçlama
ilaçlama firması
istanbul ilaçlama

İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!

Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!
İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma

Hemen Ara!

İlaçlama Fiyat Modülü