Sizi Hemen Arayalım!

Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
hamamböceği-yumurtlaması

Hamamböceği Yumurtlaması

Hamamböceği Yumurtlaması nasıl olur ?

Yumurta Kutusu

Yumurta Kutusu , Dişi hamamböceği, oothecae olarak bilinen yumurta kutuları üretir. Oothecae içinde çok sayıda yumurta bulunur. Bu yumurtaların etrafı yavaş yavaş sertleşen bir protein maddesinden oluşan güçlü, koruyucu bir kılıfın içine sarılıdır. Bazı hamamböceği türleri yumurta kutusunu ortama hemen bırakır, bazı türler ise yavrular yumurtadan çıkmaya hazır olana kadar taşır.

Hamam böceği Yumurtası neye benziyor?

Amerikan hamamböceği yumurta kutularının rengi koyu kahverengidir ve ortalama 8 mm uzunluğundadır. Bir dişi yaşamı boyunca altı ile 90 adet yumurta kutusu oluşturabilir. Amerikan dişi hamamböceği, yumurta kutusunu birkaç saat ila birkaç gün boyunca taşır, bu noktada yumurta kutusu için güvenli ve gizli bir yer arar. Amerikan hamamböceği yumurta kutusu yaklaşık 15 embriyo içerir. Dişi tükürüğünü kullanarak yumurta kutusunu sabitler.

Hamamböceği Yumurtalarının Kuluçkası Ne Kadar Sürer?

Yavru hamam böcekleri, yumurta kutusundan 24 ila 38 gün içinde ortaya çıkar.

Oryantal Hamam böceği Yumurtası

Oryantal hamamböceği 8 ila 10 mm uzunluğunda, koyu kırmızımsı kahverengi bir yumurta kutusu oluşturur. Bu kutular hafifçe şişirilmiş görünür ve her biri yaklaşık 16 yumurta içerir. Dişi yumurta kutusunu üretildikten sonra uygun bir ortamda bırakır. Dişiler ömürleri boyunca bir ila 18 yumurta kutusu oluşturur. Larvaların yetişkin olması için gereken süre genellikle 600 gündür, ancak gelişmeleri çevre koşullarına bağlıdır.

Alman Hamamböceği Yumurtası

Alman hamamböceği yumurta kutusu rengi kahverengidir ve tipik olarak uzunluğu 6 ila 9 mm’den azdır. Dişi Alman hamamböceği, içindeki larvalar yumurtadan çıkmaya hazır olana kadar yumurta kutusunu taşır. Bir yumurta kutusunda en fazla 50 yumurta bulunur. Yumurtadan yetişkinliğe kadar olan süre ortalama 103 gün sürer. Çok hızlı gelişmeleri ve pek çok yumurta üretmeleri sebebi ile popülasyonları çok hızlı büyür. Hamamböceği Yumurtlaması

Haşere, kemirgen ve böceklerden kurtulmak için ve en etkili, Sağlık Bakanlığı Onaylı ve güvenilir ilaçlama yaptırmak isteyenler bizi arayabilir. 444 34 71 ! Bizi arayın ve haşeresiz, böceksiz bir hayat sürün! İlaçlama yöntemlerimiz hakkında ya da fiyat bilgisi hakkında daha fazla bilgi almak için % 100 sonuç gösteren ve kaliteli ilaçlarla yapılan ilaçlama yöntemlerimiz için hamam böceğiilaçlama servisimize başvurabilirsiniz.

En çok aranan böcek ilaçlama hizmetleri şu şekildedir ;
Ev ilaçlama
Böcek ilaçlama
Haşere ilaçlama
ilaçlama firması
istanbul ilaçlama

İlaçlama Fiyat Modülü
Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!

Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma

Hemen Ara!

İlaçlama Fiyat Modülü