Sizi Hemen Arayalım!
Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
devlet-kurumu,ilaçlama

Devlet Kurumlarında Haşere/Böcek ilaçlama

Devlet kurumları genel itibari ile gün içinde birçok vatandaşın idari işlerini halledebileceği büyük yapılardır. Bu yapılar çok fazla hizmetin aynı kampüs içinde çözülebileceği personel çalışma alanlarına ve toplu bekleme alanlarına sahiptir. Tüm bu yapılar mesai saatleri içinde çok fazla insan hareketliliğine ev sahipliği yapmaktadır. Tüm bu durumlar iç mekan alanların da haşere ve kemirgen ile mücadele ve dezenfeksiyon işlemi hizmetlerini ön plana çıkarmaktadır. Devlet kurumlarında kantin, yemekhane ve çay ocağı gibi alanlar bulunmaktadır. Bu alanlar haşere/böcek konusunda mekan içindeki en riskli alanları oluşturmaktadır. Özellikle hamamböceği türleri ve gümüşcün böceği genellikle bu ve benzeri alanları istila etmeye meyillidirler. Tüm bu alanlar aynı zamanda gıda bulunan ve üretimi yapılan bölgelerdir ve buralarda kullanılacak ilaçlar ve yapılacaklar uygulamalar böcek sorunlarına çözüm üretebilmek açısından çok önemlidir. Aynı zamanda gıda zehirlenmelerinin önüne doğru böcek ilaçlama hizmetleri ile geçmek bu alanlarda kritik bir öneme sahiptir. Devlet kurumlarında haşere/böcek ilaçlama

Diğer konu ise bina içi genel haşere ilaçlamasıdır. Mekanda bulunabilecek tüm haşere gruplarına karşı yapılan bu uygulama ile personele rahat ve hijyenik bir çalışma ortamı sunulması amaçlanmaktadır. Unutulmamalıdır ki böcekler insan vücudu üzerinde fiziksel rahatsızlıklara sebep olurken, psikolojik etkilere de sebep olmaktadır.

 

 

Fare ilaçlama,Devlet Kurumlarında Kemirgen Mücadelesi

Kemirgen/fare türü canlılar çok gelişmiş koku duyusuna sahip hayvanlardır. Devlet kurumlarında binalarda kemirgen/fare gibi canlıların bina içlerine girmelerini engelleyecek yalıtımlar çalışma prensibinden dolayı yetersiz kalmaktadır çünkü sürekli açık olan kapalı otoparklar ve bunun gibi alanlar ayı zamanda bina ile bağlantılı yapılar olduğu için bu canlıların içeri girişlerine olanak sağlamaktadır. Devlet kurumlarında bulunan yemekhane ve kantin gibi alanlardaki gıda kokuları bu canlıları Devlet kurumları yapılarına çekmektedir. Mücadele yöntemleri tamamen bu eksende belirlenmeli ve bakımlar periyodik olarak planlanmalıdır.

 

Dezenfeksiyon, Devlet Kurumlarında Dezenfeksiyon İşlemi

Dezenfeksiyon işlemi ile zararlı mikroorganizmaların ortamdan uzaklaştırılmasını ve etkisiz hale getirilmesi işlemidir. Devlet kurumları çok fazla insanın ortak alan paylaşımında bulunduğu işlem alanlarına sahiptir. Bu durum zararlı mikroorganizmaların ortama taşınmasına ve burada bulaştırılmasına kolaylık sağlamaktadır. Bu sebeple bu gibi kalabalık ortamlara sahip alanlarda belirli periyotlarla ortam dezenfeksiyonu yapılması gerekmektedir.

 

Devlet Kurumlarında Haşere/böcek ilaçlama, Neden ilaclama.com.tr?

Devlet kurumlarında tüm bu hizmetleri periyodik olarak birçok devlet kurumumuza (Adalet sarayları, Devlet hastaneleri, Devlet okulları,Sgk kampüsleri vb) 20 yıldır hizmet vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizi İşyeri ilaçlaması politikasına uygun olarak, uygun fiyat ve memnuniyet garantisi çerçevesinde hazırlamaktayız. Gerekli şartnamelere uygun olarak verilecek olan hizmetleri yaşanan sorunlarla beraber ele alıp bu eksende çözümler üretmekteyiz.

 

5/5 - (4 votes)İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

böcek ilaçlama tavsiyesi : Beste
Beste
5 yıl önce
Merhaba ilaçlama yaptırmak istiyoruz
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Beste
omer
5 yıl önce
Merhabalar, Devlet kurumlarında çok iyi referanslarımız bulunmaktadır sizede yardımcı olmayı çok isteriz.
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
İlaçlama Fiyat Modülü