Sizi Hemen Arayalım!
Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
otel,ilaçlama

Otel ilaçlama

Konaklama alanlarında haşere ve kemirgenle mücadele konusu çok önemlidir. Otel gibi konaklama alanlarında sürekli olarak insan hareketliliği vardır. Bu durum müşterilerine huzurlu ve temiz konaklama imkanı sunmayı hedefleyen işletmeler konuyu daha da hassas yapmaktadır. Otel ilaçlama ,konaklama imkanı sunan işletmelerde haşere/böcek ile mücadele genel olarak iki ye ayrılır. Bunlardan ilki yemekhane, mutfak ve restoran alanlarındaki haşere mücadelesidir. İkincisi ise Genel mekan içinde karşılaşılabilecek böcekler ile mücadeledir.

 

Otel Haşere ilaçlama

Mutfak alanlarında besin, su ve yüksek sıcaklık değerlerinin sürekli olarak ortamda bulunması haşereler için çekici özelliğe sahip olmasına neden olmaktadır. Mutfak alanları aynı zamanda gıda bulunan ve üretilen alanlar olduğu için yapılacak böcek ilaçlama yöntemi ona göre belirlenmeli ve uygulanmalıdır. Bu konuda sağlık bakanlığı ürün uygulama yeterliliğine sahip firmaları ve donanımlı personel tercihi çok önemli bir konudur. Aksi takdirde yapılacak işlemler etkisiz olacaktır.

İkinci konu ise genel ilaçlamadır. Bazı haşere türleri el valizlerinde ve insan kıyafeti üzerinde taşınabilmektedir. Sürekli olarak otel alanlarına yeni gelen müşterilerin valizleri ve kıyafetleri işletmeler için en büyük tehdittir. Bu şekilde taşınabilen türler özellikle alman hamam böceği ve tahtakurusu böcekleridir. Bu alanda ki 20 yılı aşan tecrübelerimiz ve bilimsel veriler ortaya koymaktadır ki özellikle bu iki haşere türü ile otel ve benzeri konaklama alanlarında periyodik olarak hizmet verilmesi gerekmektedir. Verilecek hizmetin devamlılığı ve profesyonel uygulamalar ile otel vb gibi alanlarda memnuniyet verici sonuçlar alınmaktadır.

 

Konaklama Alanlarında Kemirgen ile Mücadele

Bir diğer konu ise otel alanlarında kemirgen mücadelesidir. Tüm haşere ve kemirgenler ortamda ki hijyen zincirlerini bozdukları gibi bulundukları ortamlarda çok ciddi prestij kaybına neden olmaktadırlar. Kemirgen/Fare türü canlıların otel gibi konaklama üzerine olan işletmelerde özellikle yemek kokusu ve çöp alanlarındaki besinlere kolay ulaşım sebebiyle ortama gelmektedirler. Bu sebeple yuvalarını kolay besin ve su alanlarına rahat ulaşabileceği yerlere yapan bu canlılar gerekli çevre düzenlemesi yapılmadığı takdirde çok ciddi sorun olabilmektedirler. Bunun yanında profesyonel olarak ortam türüne göre bir fare zehri uygulama ve canlı yakalama metotlarının kullanımı ciddi fayda sağlayacaktır.  

 

Otel ilaçlama firmaları Arasından Neden ilaclama.com.tr?

ilaclama.com.tr ailesi olarak en kaliteli ürünlerimiz ve donanımlı personelimiz ile 20 yıldan fazla bir süredir sektöründe önde Otel vb konaklama alanları sunan firmalara profesyonel hizmetler vermekteyiz. İş yeri  ilaçlama hizmeti kapsamın da tüm bu hizmetleri memnuniyet garantisi ve uygun fiyat politikamız ile sunmaktayız. Aynı zamanda periyodik uygulama tekliflerimizle yılın tüm zamanlarımızda hem daha uygun fiyatlar sunarken aynı zamanda sizleri yılın tüm zamanlarında haşere ve kemirgenlere karşı koruma altına alıyoruz.

 

5/5 - (11 votes)İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!
İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
İlaçlama Fiyat Modülü