Sizi Hemen Arayalım!
Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
fırın ilaçlama

Fırın ilaçlama

Fırın ilaçlama, diğer ilaçlama yöntemlerine göre, daha hassas bir konudur. Bu tarz bir ilaçlama yapılmadan önce firmamız hangi türde haşerenin ya da böceğin, bölgede yaşamakta olduğunu tespit eder. Fırınlarda yapılacak olan ilaçlamalarda, tavsiye edilen jel ilaçlama ya da kokusuz ilaçlama yöntemi kullanılmasıdır. Her iki yöntemde de, fırının tamamen boşaltılması ve belli bir süre kullanılmaması gerekecektir. Bölgenin ilaçlama yapılma sonrasında iyice temizlenmesi gerekir ve haşereler hemen sonrasında mekanın temizlenmesi yapılırsa ölmezler. Bu nedenle, kişiler belli bir süre beklemelidir. Fırınların ilaçlanmasındaki kalite oldukça önemlidir çünkü, bu noktada üretimi yapılan bir gıda söz konusudur ve yanlış yapılan bir ilaçlama, insanların sağlığını tehdit ediyor olacaktır. Kişiler, gönül rahatlığı ile, ilaçlama firmamıza fırınlarını emanet edebilirler.

 

 

Fırın Jel İlaçlama Yöntemi Nasıl Yapılır?

Fırın Jel İlaçlama Yöntemi Nasıl Yapılır

 

Fırın ilaçlama firması olarak bizler, fırın ilaçlamalarında, jel ilaçlama yöntemini kullanmayı tercih ederiz. Elbette bu var olan haşere ve böcek miktarının çok yoğun olmadığı durumlarda kullanılabilecek bir yöntemdir. Kişiler, fırınlarında belli miktarda böcek olduğundan şüpheleniyorlarsa onları yok etmek için kullanılan jel ilaçlama yöntemi, şöyle uygulanır;

  • Jel şeklinde olan ilaç, belli bölgelere, özellikle böceklerin yaşamakta olduğundan şüphelenilen alanlara uygulanır.
  • Jel, kendine has bir kokuya sahiptir ve böcekleri çeker. Bu şekilde böcekler bu zehirden yemek durumunda kalırlar.
  • Yuvasına dönen böcek, belli bir süre sonra ölünce, diğer böcekler, bu böcekten beslenerek zehirleneceklerdir.
  • Jel şeklinde olan ilacın en etkili olduğu böcek türü, hamam böceğidir.
  • Jel ilaç, tahtakurusu, pire gibi haşerelere etki etmeyecektir.

Firmamız, ilaçlatılmak istenilen bölgede ne tür böcek olduğunu tespit  etmek kaydı ile, işini yapmaya başlayacaktır. Aksi takdirde, fırın böcek ilaçlama işinden yeterli verim alınamayacağının bilincindedir.

 

 

Fırın Fare İlaçlama  İle Kemirgenlerden Kurtulun

Fırın Fare İlaçlama İle Kemirgenlerden Kurtulun

 

Elbette kimse, yiyecek ürettiği bölgede yaşamakta olan kemirgenleri istemeyecektir. Kişiler, bu konuda çoğu zaman geçici çözümler uygularlar. Fareler, çoğu zaman başka organizmalardan edindikleri mikrop ve bakterileri bünyelerinde barındırırlar ve salyaları aracılığı ile etrafa bulaştırırlar. Bu durum, özellikle gıdanın söz konusu olduğu bir ortamda, oldukça tehlikeli olacaktır. Kendinizin ya da başkalarının sağlığını tehlikeye atmayın, fırın ve pastane ilaçlama işlemi için bize güvenin, bizler de üretim alanınızı tekrar hijyenik haline çevirelim.

 

 

Fırınlarda haşerelere karşı Neden ilaclama.com.tr ‘yi tercih etmeliyim?

ilaclama.com.tr olarak fırınlarda en çok karşılaşılan haşereleri çok iyi tanıyor ve nasıl çözümler üretilmesi gerektiğini de iyi biliyoruz. TSE belgeli ve Sağlık Bakanlığı ruhsatlı olarak hem hijyen konusunda böceklerin sizlere zarar vermesinin önüne geçiyor hem de böcek ilaçlama  hizmetlerimiz ile yaşayacağınız denetlemelerde sorunsuz  bir şekilde işlemlerimizi raporluyoruz.

5/5 - (37 votes)İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!
İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
İlaçlama Fiyat Modülü