Sizi Hemen Arayalım!
Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
lojistik-ilaçlama

Lojistik ilaçlama

Lojistik sektörü haşere ilaçlama  Kemirgen mücadelesi, dezenfeksiyon ve fümigasyon ihtiyacının çok fazla gerektiği, aynı zamanda kritik öneme sahip olduğu bir alandır. Bu alanda öncelikli olarak malzeme ve saklama alanların zarar görmesinin engellenmesi, buna ek olarak da çeşitli haşere ve mikro organizmaların malzemelerin hijyen ve mevcut durumunu bozmamasına yönelik çalışma yürütülmektedir. Maddi kayıplara sebep olabileceği gibi, ortamı paylaşan veya da ürünü kullanacak olan yerlerde sağlık problemlerine de sebep olacaktır.

 

 

Lojistik sektöründe böcek ve haşere sorunu ;

Lojistik sektöründe böcek ve haşere sorunu

Bu sektörde en çok sorun olan haşere ve kemirgen türlerine değinmeden önce bu alanda yaşanabilecek sıkıntılara kısaca değineceğiz. Eğer sadece kurumunuza ait kendi depolama ve stok alanlarınızı yönetiyorsanız, depolama alanı olarak seçtiğiniz alan incelemesi çok önemli bir konudur. Çünkü ürünleriniz üretiminizden veya kendi kullanımınızdan önce bir süre boyunca burada bekleyecektir. Bu alanlarda depoladığınız ürünler için en büyük tehdit sadece hırsızlık ve çalınma durumları değildir, aynı zamanda alan içersinde bu malzemelere zarar verebilecek canlılar olabilir. Buna ek olarak ürettiğiniz ya da kullanacağız malzemelerin nakliyesi esnasında yaşanabilecek risklere karşı hazır olmanız gerekmektedir.

 

 

Lojistik Depo ve Alanlarında Haşere/Böcek, Mikro organizma ve Kemirgen Kontrolü

Eğer profesyonel ve kurumsal olarak lojistik hizmeti veren bir şirketseniz lojistik olarak depolama ve nakliye hizmetleri ile ilgili müşterilerinize her türlü güvenceyi vermeniz ve bu hususları yerine getirmeniz gerekmektedir.

Yukarda bahsettiğimiz tüm durumlarda şirket olarak kendinize ve müşterilerinize karşı maddi ve manevi kazançlar sunabilmeniz için haşere,kemirgen ve mikro organizmalara karşı gerekli koruma ve uzaklaştırma hizmeti sunan kurumlarla profesyonel olarak çalışmanız gerekmektedir.

 

 

Lojistik sektöründe ilaçlama

Bu sektörde en çok ihtiyaç duyulan problem başlığı kemirgen/fare mücadelesidir. Kemirgen/fare’ler farklı malzemeden yapılmış olsa bile birçok maddeyi kemirerek zarar verebilirler. Bu kapsamda bu canlılar sizin en son aşaması ile kendi kullanımınıza veya müşterinize göndermeye hazır olan ürünlerinize zarar vererek hem maddi kayıp yaşamınıza hem de prestij kaybınıza neden olabilmektedirler. En çok talep edilen diğer hizmetler ise dezenfeksiyon ve fümigasyon işlemleridir. Özellikle nakliye aşamasında mikro organizmalar ve larva aşamasındaki haşerelerin taşınan malzemelere zarar vermesinin önüne geçilmesi için bu hizmetlerin uzman ve sağlık bakanlığı onaylı firmalar tarafından uygulanması gerekmektedir. Diğer en çok talep edilen hizmet ise genel haşerelere karşı işyeri ilaçlama hizmetidir. Burada hedef herhangi bir haşerenin malzemeye zarar vermesini ve kirletmesini engellemek aynı zamanda taşınacak olan mekanda herhangi bir böcek/haşere istilasının önüne geçmektir.

 

 

Lojistik Sektöründe Neden ilaclama.com.tr?

Lojistik sektöründe şuanda firmasının ve müşterilerinin maddi ve manevi kayıplarına engel olmak isteyen sektörde öncü birçok lojistik firmasıyla, depolama alanlarıyla ve nakliye firmalarıyla çalışmaktayız. İhtiyacınız halinde her zaman bize ulaşabilirsiniz. İlaçlama, dezenfeksiyon, fümigasyon gibi konularda talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Sizlere en üst kalitede hizmeti, en uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi kapsamında daima sunmaya hazırız.

 

4.9/5 - (25 votes)İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!
İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
İlaçlama Fiyat Modülü