Sizi Hemen Arayalım!
Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
işyeri ilaçlama

Plaza İlaçlama

PLAZA BÖCEK/HAŞERE İLAÇLAMA ve DEZENFEKSİYON İŞLEMİ

Plaza Alanlarında Haşere/Böcek İlaçlama ve Kemirgen/Fare Mücadelesi

Plaza alanlarında bu yapıları ofis veya iş yeri olarak kullanan şirketler ve çalışanlarının huzur ve rahat bir çalışma ortamına sahip olması amacıyla böcek ilaçlama ve fare ilaçlama faaliyetleri icra ediyoruz. Faaliyetlerimizi ortamı kullanan çalışanlar ve evcil hayvanların zarar görmemesi adına tamamen profesyonel yöntemlerle ve sağlık bakanlığının onay verdiği ilaçları kullanarak gerçekleştiriyoruz.

Plaza Alanlarında Böcek/Haşere İlaçlama ve Kemirgenle Mücadele faaliyeti neden önemlidir?

Plaza vb. yapılarda şirketler kendilerine ayrılan alanlarda çalışanlarıyla beraber yoğun ofis ve iş faaliyetleriyle meşgul olmaktadırlar. Bu faaliyetleri gerçekleştirirken şirketler müşterilerini nezih ve temiz çalışma ortamında misafir ederek gerekli iş görüşmelerini yapmak ve memnuniyet sağlamayı amaçlamaktadırlar. Sürekli aynı iş ortamının kullanılması beraberinde bazı gereklilikleri getirmektedir. Ortamda sinek oluşumunu engellemek, çeşitli gıda maddeleri kullanımı vb gibi sebeplerle karınca, hamamböceği veya da evcil hayvanlardan kaynaklı pire vb gibi haşere/böcek oluşumlarına karşı gerekleri önlemleri almak kaydıyla periyodik olarak tüm alanlar için böcek ilaçlama yapılması gerekmektedir. Bu faaliyetler bireysel katlarda da talep edilmesine karşın komple bina kapsamında haşere mücadelesinin yapılması, herhangi bir ofis katında bulunan sorunun diğer alanlara yayılmasının önüne geçmek gerekmektedir.

Plaza bölgesinde Kemirgenle Mücadele

Plaza vb. gibi yapılar çevre alanlarıyla birlikte büyük alan üzerine kurulu yapılardır. Birçok ofis katından oluşan bu yapılar, otopark alanlarını da kendi içlerindeki kapalı alanlarda bulundurmaktadırlar. Kemirgen/fare canlı türünün koku alma duyusu çok gelişmiştir. Aynı zamanda fare/kemirgen’ler merak duygusu ve bulundukları alanı kendi faydalarına keşfetme dürtülerine sahiptirler. Plaza alanlarındaki herhangi bir gıda kokusu onları yaşam alanlarımıza çekebilmektedir. Aynı zamanda Bu gibi yapılarda canlılar kolaylıkla otopark alanlarından, yangın merdiveni bölgelerinden iç alanlara erişim sağlayabilmektedirler. Otopark bölgesinde bulunan araçlarımıza ve depo alanlarındaki eşyalarımıza kemirmek suretiyle ciddi zararlar verebilmektedirler. Fare/kemirgenlere karşı basit ve profesyonel kontrol ve mücadele teknikleri ile önlem almak mümkünken asla bu konu göz ardı edilmemelidir. İşyeri ilaçlama hizmetleri siz bir çok tehlikeden korumaktadır.

Plaza vb. yapılarda Dezenfeksiyon işlemi Ne işe yaramaktadır?

Gündelik ofis çalışması ve koşuşturması esnasında gözle göremediğimiz birçok canlı mikroorganizmalar bizlere eşlik etmektedirler. Hele bir de ofis çalışma alanımız sürekli bir sirkülâsyona sahipse yılın belirli dönemlerinde bu zararlı bakteri ve mikroorganizmaları, yaşam alanımızdan uzaklaştırmak ve yok etmek amacıyla dezenfeksiyon işlemi mutlaka yapılması gerekmektedir.

Tüm plaza vb gibi yapılarda çalışma alanlarınızı her türlü haşere, kemirgen ve mikroorganizmalara karşı ilaçlıyoruz ve dezenfekte ediyoruz. Bu gibi hizmetleri sizlere periyodik olarak uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti kapmasında sunuyoruz.

 

5/5 - (6 votes)İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!
İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
İlaçlama Fiyat Modülü