Sizi Hemen Arayalım!
Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
restoran ilaçlama

Restoran ilaçlama

Restoranlar gıda sektörü üzerine kurulu olan ve insanlara evlerinin dışında profesyonel yemek hizmeti sunan işletmelerdir. Genellikle büyük mutfak alanlarına sahip bu işletmeler, mutfaklarında uzman ekipler ile çalışmakta ve lezzetli yemek menüleri üreterek kendilerini müşterilerine beğendirmeyi amaçlamaktadırlar. Yoğun mutfak iş temposuna sahip Restoran işletmelerinde diğer hizmet alanı ise sunumdur. Ürettikleri gıdaları müşterilerine eksiksiz hazırlıklar ile sunmaya çalışan Restoran işletmeleri tüm bu işlemleri uzmanlıkla yürütmeyi hedeflemektedirler.

 

 

Lokanta ilaçlama yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Lokanta ilaçlama, ilaçlama yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Tüm restoran işletme sahipleri ve şefler bilmektedirler ki hijyen sektörün içinde olmazsa olmaz bir yere sahiptir. Restoran işletmelerinde hijyenin eksik bırakıldığı yerlerde ciddi değer kayıpları yaşanmaktadır. Tam olarak burada hijyen kavramının bir unsuru olarak haşere ve kemirgenle mücadele konusu ön plana çıkmaktadır. Mutfaklar besin, su ve sıcaklık etmenlerinin hepsine bir arada sahip alanlardır. Tüm bu etmenler haşere ve kemirgen türü canlıları Restoran işletmeleri için tehdit olarak ön plana çıkarmaktadır. Restoran alanlarında böcek ilaçlama hizmeti sunacak firmalar kesinlikle sağlık bakanlığı onaylı olmalı ve gerekli profesyonel bilgi, donanıma sahip olmalıdırlar. Böylece gıda üretilen ve bulunan bir alanda hangi uygulamaları tercih etmesi gerektiğini bilen ve buna yönelik periyotları doğru belirleyen ilaçlama firmaları çalıştıkları işletmelere etkili çözümler üretebilmektedir. Ortamda görülen haşere ve kemirgen tüm hijyen zincirini bozmakta ve sağlık açısından çok ciddi tehdit oluşturmaktadır. Bununla beraber haşere ve kemirgenle mücadele kapsamında yanlış kullanılan ilaçlar ve metotlar da gıda kirlenmelerine ve zehirlenmelerine sebep olabilmektedir.

 

 

Mutfaklarda sık Görülen Haşereler Nelerdir?

Mutfaklarda sık Görülen Haşereler Nelerdir

 

Restoran alanlarında en çok görülen haşere/böcek türü hamam böcekleridir. Sürekli olarak sıcak, ıslak ve gıda bulunan bu alanlarda hamam böceğinin istediği tüm özellikler mevcuttur ve kısa zaman içerisinde alanı istila edebilme potansiyeli çok yüksektir. Diğer en büyük tehdit ise fare/kemirgen türü canlılardır. Bu canlıların koku alma duyuları çok gelişmiştir. Herhangi bir ihmali kullanarak ya da en ufak boşlukları dahi kullanarak içeri girebilmektedirler. Fare/kemirgen türü canlılar birçok farklı gıdayı aynı anda tatma ve kemirme gibi merak dürtüsüne sahip hayvanlardır. Bu durumdan dolayı birçok farklı gıdayı aynı anda kirletebilmektedirler.

 

 

Restoran İlaçlama Hizmetinde Neden ilaclama.com.tr?

Restoran İlaçlama Hizmetinde Neden ilaclama.com.tr

İlaclama.com.tr haşere ve kemirgen kontrol servisi olarak Restoran işletmelerinde sizlere memnuniyet garantisi ve uygun fiyatlar çerçevesinde hizmetler sunuyoruz. Restoran işletmelerinde yapılan işlemlerin periyodik olması gerekliliğine uygun olarak çözüm planlarımızı sizlere özel hazırlıyoruz.

Faydalı linkler ;

1-) https://www.ilaclama.com.tr/is-yeri-ilaclama-ve-bina-ilaclama/işyeri ilaçlama

 

4.9/5 - (53 votes)İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

böcek ilaçlama tavsiyesi : Güngören böcek ilaçlama 2019 | Haşere ilaçlama ilaçlama.com.tr
Güngören böcek ilaçlama 2019 | Haşere ilaçlama ilaçlama.com.tr
5 yıl önce
[…] yöntemi sık tercih edilir. Bu yöntem genellikle elektrik aksamların fazla olduğu iş yeri, mutfak ve fabrikalar gibi alanlarda tercih edilir. Bu yöntemde böceğin ilacı yemesi sağlanır. Böcek […]
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
0850 532 9997
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
İlaçlama Fiyat Modülü