Sizi Hemen Arayalım!
Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
fabrika-ilaçlama

Fabrika ilaçlama

Fabrika ilaçlama  başlığı altında bu tarz işletmelerde yaşanabilecek muhtemel sorunlarını nedenlerini ve dikkat edilmesi gereken konuları ve uzman desteğine ihtiyaç olduğu zamanı belirleyebilme konu başlıklarını incelemeye alacağız. Çünkü fabrikalar genel itibari ile geniş alanlı yapılardan oluşan ve dış ortamla iç mekan arasında yapı yalıtımının. (boşluklar, çatlaklar, açık kapı ve pencereler, kapı alt boşlukları, temel boşluk ve çatlakları, iç mekandan dış alana doğru açık veya büyük gider sistemleri) iyi olmadığı yapılardır. Bu durum birçok haşere/böcek ve kemirgen/fare’ nin fabrika içine girişine müsaade etmektedir. Her haşere türü bilimsel olarak belirli özelliklere sahiptir.

Fabrikalar ilaclama.com.tr olarak bizim genelde periyodik olarak işyeri ilaçlama hizmeti sunduğumuz alanların başında gelmektedir. Profesyonel hizmetlerimiz veya sorun yaşadığınız konuyla ilgili bize danışabilirsiniz.

 

 

Fabrikalarda Fare Tehditi

Fabrika  içinde gördüğünüz herhangi bir canlı tek tük diye tabir ettiğimiz bir sayıda değilse, yani belirli bir kalabalığa ulaşmış veya birçok alanda görüyorsanız, o haşerenin fabrikanızın içini habitat(yaşam alanı) olarak belirlediği sonucuna ulaşabilirsiniz. Bazen bu canlılar yuvalarını fabrikanıza yakın yerlerde kurabilirler bu gibi durumlarda da haşereler mekan içinde çok fazla görülebilmektedir.

Fabrika ve benzeri yapılarda en çok karşılaştığımız canlı türü kemirgenlerdir. Bu sebeple fare ilaçlama hizmeti bu tesislerde oldukça önemlidir Çünkü fabrikalar çok fazla personelin çalıştığı, yeme ve içme faaliyetinin de ağırlıklı olarak mekan içinde veya yakınında yapıldığı alanlardır. Çok yüksek koku alma duyusuna sahip bu canlılar herhangi bir kırıntının dahi kokusunu alabiliyorken, pişen veya da yemek yenen ortamda ki kokuya yönelmeleri çok daha kolay olmaktadır.

 

böcek-ilaçlama-istanbul, böcek-ilaçlama-fiyat

 

  • Bu kapsamda farelerin bilimsel olarak ortaya konan özelliklerinde yuvalarını su ve besin bulunan alanlara yakın ve korunaklı bölgelere yaptıkları tespit edilmiştir.
  • Fabrika gibi özellikle ileri teknoloji malzeme ve teçhizatın kullanıldığı alanlarda kemirgen/fareler cihazların kablolarını, sentetik ve plastik aksamlarını kemirerek cihazlarda çok büyük maddi zararlar oluştururlar.
  • Aynı zamanda bu sürede ki üretim aksaması ve zaman kaybını da göz önüne alınırsa çok ciddi büyüklükte maddi kayıplara sebep olurlar.
  • Bu konu Fabrika benzeri yapılar için asla göz ardı edilmemesi gereken çok önemli bir konudur.

 

Gıda zehirlenmelerinin kaynağı görmediğimiz böcekler mi ?

Diğer konu ise haşere ve böceklerdir. Genellikle fabrika içindeki mutfak banyo gibi kısımlarda görülseler bile her alanda görülebilirler. Birçok hastalık ve mikrobu taşıyan ve bulaştıran bu canlılar, gıda zehirlenmelerine, personelin hastalanmasına vb gibi konulara sebep olarak iş ve emek kaybına sebep olmaktadırlar.  Aynı zamanda böcekler/haşereler elektronik cihazların ısınması sebebiyle üreme ve yaşamak için cihazların içine girerler ve arızalara neden olurlar. Tüm Bu durum  maddi kayıplara,sıhhat kaybına ve bazı soruşturmalara sebep vermesi nedeniyle adli problemlere sebep olabilir. profesyonel böcek ilaçlama hizmeti talep ederek bu gibi durumlarla asla karşılaşmazsınız.

 

Fabrika İlaçlamalarında Neden İlaclama.com.tr?

Biz 20 yılı aşkın süredir haşere/böcek ve kemirgen ile mücadele konusunda hizmet veren bir firma olarak Fabrikalarınızı ve kazancınızı koruma altına alıyoruz. Fabrika vb gibi yapılarınızı koruma altına almak ve tüm merak ettikleriniz her zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Memnuniyet garantisi ve uygun fiyat politikası ile size özel koruma periyotlarını düzenlemeye hazırız.

 

kokulu-ilaçlama, kokusuz-ilaçlama

 

 

Fabrika ilaçlama Neden Önemlidir ?

Fabrikaların büyük alanlara sahip olması ve burada çalışan insanın fazla olmasından kaynaklı fabrika ilaçlama işinin düzgünce yapılması gereklidir. Fabrikalarda fare ya da kemirgen gibi hayvanlar bulunabilmektedir. Ayrıca zararlı bu hayvanlar tüm fabrikaya kısa sürede yayılabilmektedir. Bundan dolayı profesyonel bir yardım almadan mücadele etmek neredeyse imkansızdır.

Böylesi durumlar için de şirketimiz hizmet vermektedir. Alanında deneyimli kişiler ile çalışan ekibimiz yalnızca müşteri memnuniyetine değil aynı zamanda sağlık konusuna da önem vermekte ve çalışmalarını o yönde ilerletmektedir. Fabrika haşere ilaçlama ihtiyacı olan kişiler uzman bir ekipten yardım alabilmek adına firmamız ile iletişime geçebilmektedir.

 

 

Fabrika ilaçlama Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ülkemizde birçok farklı fabrikalar hizmet vermektedir. Bu fabrikalar mobilya gibi eşyalar üretebildikleri gibi gıdalar da üretebilmektedir. Bu durum da fabrika ilaçlama konusunu oldukça hassas kılmaktadır. İlaçlama yapılırken seçilecek ilaçtan önce muhakkak fabrikanın analizi yapılmış olması gereklidir.

Özellikle gıda üreten fabrikalarda daha da hassas davranılmalıdır. Aksi taktirde oldukça büyük ölçüde sağlık problemleri ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Fabrika ilaçlama servisi kullanacağı ilaçların kesinlikle yasal ilaçlar olması gereklidir. İlaçlamaya başlanmadan önce de fabrikanın alanları iyi bir şekilde gözden geçirilmelidir. Böylece haşere, böcek ya da farenin olabileceği tüm yerler tespit edilmektedir.

Oldukça hassas olan bu konuda alanında uzman profesyonel ekiplerden yardım talep edilmelidir. Böylece ilaçlama sırasında yaşanabilecek olumsuzluklar da önlenmiş olacaktır.

 

Fabrika ilaçlama ücreti

Fabrika ilaçlaması  konusu birçok önemli detayı barındırmaktadır. Özellikle gıda üretimi yapan fabrikalarda titizlik seviyesi iki katına çıkarılmalıdır. Fabrikalarda kullanılacak ilaçlar hangi canlıya karşı kullanılacağı ve fabrikanın ne fabrikası olduğuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bundan dolayı ilk olarak fabrikanın keşfi gerçekleştirilmelidir.

Fabrikanın büyüklüğü ve fabrikanın içinde bulunan malzemelerin çeşitleri ilaçlama işinin zorluk derecesini de belirlemektedir. Bu gibi etkenler de aynı zamanda ilaçlama fiyatını da etkilemektedir. Bundan dolayı en doğru ücret bilgisinin alınabilmesi için firmamız ile iletişime geçilmesi gereklidir.

Fabrika ilaçlama şirketleri arasında yer alan firmamız hem müşteri memnuniyeti hem de sağlığın korunmasına önem vererek fabrika ilaçlama işlemini gerçekleştirmektedir.

5/5 - (12 votes)İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!
İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
İlaçlama Fiyat Modülü