Sizi Hemen Arayalım!
Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
eğitim,ilaçlama

Eğitim Kurumlarında Haşere Böcek İlaçlama

Eğitim Kurumlarında Haşere Böcek İlaçlama hizmeti dikkat ve profesyonellik gerektirir. Bunun için ilaclama.com.tr olarak Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı, TSE VE ISO sertifikalı ilaçlama hizmetleri sunuyor ve tüm evraklarımızı sizlere ibraz ediyoruz. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin eğitim hayatlarını başarılı kılabilmek her şeyden değerlidir

OKUL VE ÖZEL ETÜT MERKEZİ İLAÇLAMA

Eğitim kurumlarında tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize uygun fiziksel şartların sağlanması eğitim-öğretimde kalite standartlarını arttıran bir durumdur. Bu kapsamda öncelikle uygun eğitim binalarının seçilmesi veya inşa edilmesi sonrasında ise bu yapıların fiziksel ihtiyaçlarının giderilmesi konusu önem kazanmaktadır. Bu yazımızda eğitim kurumlarını haşere ve kemirgen konusu olarak bekleyen riskler, karşılaşılan ağırlıklı sorun türlerini ve yapılması gerekenler hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Eğitim kurumlarında yapılan işlemler ağırlıklı olarak 3 ana başlık altında toplanabilir. Bunlar; haşere/böcek ilaçlama, Kemirgen/Fare ile mücadele ve Dezenfeksiyon işlemidir.

Okul ilaçlama hizmetlerimiz için :okul ilaçlama

Eğitim Kurumlarında Haşere/böcek İlaçlama

Eğitim kurumları gün içinde çok fazla bireye ev sahipliği yapan müesseseleridir. Bu kapsamda her eğitim kurumu dahilinde kantin ve yemekhane gibi gıda üretiminin ve satışının yapıldığı alanlar mevcuttur. Eğitim kurumlarında en çok karşılaştığımız sorun gıda bulunan ve tüketilen ortamlara bağlı olarak oluşan haşere/böcek sorunlarıdır. Haşerelerin ortama olan ilgini arttıran su, gıda ve sıcaklık gibi faktörler okul kantin ve yemekhane gibi alanları tarafından karşılanmaktadır. Dolayısıyla okul alanı içindeki bu ve benzeri yapılar daima en büyük risk altında olan alanlardır.

Bu alanlarda oluşan böcek/haşere istilaları eğer yeterli önlem alınmazsa tüm alanı tehdit etme potansiyeline sahiptir. Aynı zamanda tüm okul ve eğitim alanları iç kısımlarına oluşabilecek haşere türlerine karşı genel haşere ilaçlaması yapılması gerekmektedir. Okul alanlarında ortamı uzun süre kullanan öğretmenler ve öğrenciler yapılan ilaçlama işleminden etkilenmemeleri için kullanılan ilaçların sağlık bakanlığı onaylı olması ve uygulama sertifikalı personel tarafından doğru uygulamalarla yapılması gerekmektedir.

Tüm tesis ve bina türlerine uygun olarak geliştirdiğimiz işyeri ilaçlama konseptimiz için her zaman bizlere güvenebilirsiniz.

Eğitim Kurumlarında Kemirgen ile Mücadele

Eğitim kurumlarında kemirgenle mücadele uzmanlık gerektiren bir konudur. Özellikle kolay besin bulmak maksadıyla okul kantinlerine, yemekhanelerine ve çöp alanlarına ilgi gösteren bu canlılar okul içleri içinde tehdit oluşturmaktadırlar. Dış alanlara ve iç alanlara  nasıl uygulamalar yapılması gerektiği doğru belirlenmelidir. Böylelikle kemirgen/fare mücadelesinde etkili çözüm üretilirken bazı olumsuz durumlarında önüne geçilmiş olacaktır.

Eğitim Kurumlarında-Okullarda Dezenfeksiyon işlemi Ne işe Yarar?

Yaşantımızda gözle göremediğimiz bir çok zararlı tarafından risk altında bulunmaktayız. Bu durum Okul sahaları gibi  kalabalık etkileşim alanlarını içeren kurumlarda daha da ön plana çıkmaktadır. Zararlı mikroorganizmaların kalabalık ortamlara taşınması ve bulaştırılması insanların çok fazla ortak etkileşim alanı olduğundan dolayı çok daha kolay olmaktadır. Okul alanlarında dezenfeksiyon işlemi ortamı paylaşan eğitmen ve bu alanlarda çok fazla zaman geçirmek durumunda olana öğrenciler için önemli olmaktadır. Dezenfeksiyon işlemi ile ortamda ki zararlı mikroorganizmalar etkisiz hale getirilmektedir. Böylece sağlıklı ve huzurlu eğitim için gerekli olan ortam standartları yakalanmış olmaktadır.

Eğitim Kurumlarında Neden İlaclama.com.tr?

İlaclama.com.tr olarak okul ve diğer eğitim alanlarında profesyonel olarak böcek ilaçlama , fare ilaçlama ve dezenfeksiyon işlemi alanında 20 yılı aşan deneyimimizle hizmet veriyoruz. Tüm bu hizmetleri sizleri tam koruma kapsamı altına alabilmek maksadıyla periyodik olarak düzenliyoruz. Aynı zamanda Uygun fiyat ve Memnuniyet garantisi çerçevesinde sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz.

 

5/5 - (20 votes)İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!
İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
İlaçlama Fiyat Modülü