Sizi Hemen Arayalım!
Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
kafe

Kafe ilaçlama

Kafe ilaçlama, Kafelerde karşılaşılan sorunlar ve yapılması gereken işlemler adlı makalemizde kafe çalışma şeklinin tüm yönleriyle ortaya konulması ve bu çalışma şekli etrafında bizim 20 yılı aşan sektör tecrübemizle karşılaştığımız sorunları ve bilimsel verilere dayanarak karşılaşılması olası problemleri ele alacağız.

 

 

Kafelerde En Çok Karşılaşınan Sorunlar ve Yapılması Gereken İşlemler nelerdir?

Kafelerde En Çok Karşılaşınan Sorunlar ve Yapılması Gereken İşlemler nelerdir

Kafeler genel itibari ile bir mutfak alanına sahip ve aynı zamanda Müşterilerine rahat vakit geçirmek için sınırlı süre ile konaklama imkanı sunan işletmelerdir. Mutfak alanına sahip olması beraberinde sağlık ve hijyen kurallarına daha da üst düzeyde balı kılınmasını zorunlu kılmaktadır. İnsanlar kafelerde vakit geçirirken işletmenin sunduğu yemek ve içecek gibi hizmetlerinden faydalanmaktadırlar. Bu hizmetleri alan müşterilere sağlık bakanlığının gerektirdiği hijyen kurallarına bağlı kalınarak sunum ve hazırlık yapılması gerekmektedir. Temizlik kurallarına bağlı kalınması ve yemek yapılan içecek hazırlanan alanların her daim temiz olması en öncelikli konudur. Sonrasında en çok dikkat edilmesi gereken konu başlığı ise haşere/böcek ve kemirgen mücadelesidir. Bu sebeple işyeri ilaçlama hizmetleri bu alanlarda çok daha detaylı planlanmalıdır.

 

 

Kafe ilaçlama | Kafelerde Haşere ve Kemirgen Kontrol hizmeti

Kafe ilaçlama Kafelerde Haşere ve Kemirgen Kontrol hizmeti

Dünya Sağlık Örgütü’nün de ortaya koyduğu verilere göre böcekler ve kemirgenler çok geniş yelpazede ki birçok hastalığı taşıyarak ortamı ve kullanılan malzemeleri kirletmekte, bu şekilde birçok hastalığı bulaştırmaktadırlar. Kafe mutfaklarında ki haşere problemleri ortamın temiz olmamasına bağlı olmakla birlikte, temiz olan mutfaklarda sadece su ve sıcaklık unsurlarına bağlı olarak ta ortaya çıkabilmektedir. Genellikle en çok karşılaşılan problem Hamamböceği türleridir. Bu haşere türünü kolera, tifüs, hepatit gibi hastalıklardan astım hastalığına kadar birçok hastalığı insanlara bulaştırabilirler. Ortamda bulunmalarına asla müsaade edilmemelidir. Unutulmamalıdır ki ortamda bulunan tek bir dişi hamam böceği sıcaklık, su ve besin gibi etmenleri çok iyi kullanarak hızla çoğalabilmekte ve mutfağınızı istila edebilme kapasitesine sahiptir. Her türlü ortam ilaçlamanızda mekanın türüne göre size özel çözümler üreterek böcek ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Bu kapsamda gıda üretilen ve bulunan ortamların nasıl ilaçlanması gerektiğine hakim ilaçlama teknisyenlerimiz ile uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ilkemiz ile hizmet vermekteyiz.

Diğer bir sorun ise kemirgen mücadelesidir. Kemirgen/fareler çok iyi koku alma yeteneğine sahip hayvanlar olduklarından Kafe iç alanı ve mutfak alanı sürekli olarak onları mekana çeker. Çünkü bu alanlarda sürekli olarak yemek hazırlanma faaliyeti gerçekleştirilir ve ortaya çıkan kokular burada en önemli etkendir.

 

Kafelerde Dezenfeksiyon İşlemi Ne işe yarar?

Kafelerde Dezenfeksiyon İşlemi Ne işe yarar

En son ele alacağımız konu başlığı ise Kafelerde dezenfeksiyon işleminin önemidir. Kafeler sınırlı süre ile olsa da konaklama ve vakit geçirme olanağını insanlara sunar. Bu durum sürekli olarak bir insan sirkülasyonunu beraberinde getirir. İnsan kullanım alanlarının çok olduğu ve ortak paylaşımda olduğun yerlerde zararlı mikro organizmalar bulunmakta, üremekte ve insanlar vasıtasıyla taşınmaktadırlar. Bu canlılar insan sağlığı için görünmeyen tehditlerdir. Bu mikro organizmaların ortamdan uzaklaştırılması için dezenfeksiyon işlemi yapılması gerekmektedir.

Kafelerinizde karşılaşabileceğiniz tüm sorunlara hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılık vermekteyiz. Sektörün öncü firmalarına verdiğimiz profesyonel destek bizim içim parlak bir referans ve işimizde ki kalite standartlarımızın yüksek olduğunu göstermektedir. Tüm merak ettikleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

5/5 - (1 vote)İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!
İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
İlaçlama Fiyat Modülü