Sizi Hemen Arayalım!
Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
lojman-site-ilaçlama

Lojman Ve Site ilaçlama

Lojman ve site ilaçlama ile  birçok binanın ve dairenin bir arada bulunduğu, ortak yaşam alanlarını birlikte kullanıma sunan özel yaşam alanlarındaki sorunları bitirmeyi hedefliyoruz. Bu tarz yaşam alanlarının sağladığı birçok avantaj olmakla birlikte kalabalık yaşamı bir arada sunduğu için beraberinde getirdiği dezavantajlar da vardır. Bu makalemizde Lojman ve site alanlarında en çok karşılaşılan haşere/böcek türleri ve kemirgen/fare gibi canlıları ortaya koyarken, özellikle bu gibi yaşam standartlarına sahip yerleşkelerde neden karşılaşıldığında ele alacağız.

 

 

Lojman ve Site ilaçlama Alanlarında Karşılaşılan Haşere ve Kemirgen Sorunları

Lojman ve Site ilaçlama Alanlarında Karşılaşılan Haşere ve Kemirgen Sorunları

Site ve lojman özellikli alanlarda ortak kullanıma açık parklar, bahçeler, kapalı ve açık otoparklar, depo alanları vb gibi özellikler bulunmaktadır. Bir çok aileye ev sahipliği bu yerleşkeler kısıtlı bir alanda insanların daha güvenli ve günün nerdeyse her saati kullanımına açık özellikte bir yapıdadır. Site ve lojman özellikli yaşam alanlarında en çok karşılaşılan sorun kemirgen/farelerdir. Bu kısıtlı alanlarda ada mini bir ekosistem kuran bu canlılar. Özellikle binaların depo, otopark gibi alanlarında yuvalanır ve yapıların içlerine giriş yaparlar. Bu gibi yerleşkeleri tercih etmelerinin sebebi ise istedikleri barınma ,su ve besin ihtiyacını kolay bir şekilde karşılayabilme imkanını elde etmeleridir.

 

 

Neden lojman ve site ilaçlama yaptırmak gerekiyor ?

Yüksek koku alma duyusuna sahip bu canlılar her dairede pişen yemek kokularını çok uzak mesafelerden alabilmekte ve buralara yönelmektedirler. Aynı zamanda ortak alanlarda biriken çöpler onlar için tam bir cazibe merkezidir. Fakat kemirgen/fare’ler sadece bu alanlarda değil evlerimizin içine girme ve otopark alanlarında bulunan araçlarımıza ciddi oranda maddi zararlar vermek suretiyle bizler için büyük sorun teşkil etmektedirler.

Diğer bir sorun depo ve otopark alanlarına giren kemirgen/fare ve kedi, köpek gibi sahipsiz hayvanların çeşitli sebeplerle yaşadığımız alanda pirelenme durumlarına sebebiyet vermeleridir. Pireler kan emerek beslenen canlılardır ve bir çok hastalığı bizlere bulaştırma potansiyeline sahiptirler.

Son konu başlığımız ise bina ortak alanlarında ve daire içlerinde oluşan haşerelere karşı alınması gereken önlemlerdir. Bir dairede oluşan haşere/böcek problemi çeşitli tesisat boşlukları, çatlaklar ve bunun gibi sebeplerle diğer dairelere ve bina alanlarına yayılabilmektedir.

Haşere ve kemirgen kontrol servisi olarak 20 yılı aşkın bir süredir müşteri memnuniyeti ekseninde kaliteli ve güvenilir böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Prestijli ve büyük sitelerin referansını kazanarak edindiğimiz tüm tecrübelerimizi ve bilimsel yöntemlerimizi sizin yaşam alanlarınıza özel çözüm önerileri üreterek sizlere sunmaya hazırız.

25 yıl üzerinde çeşitli yapıdaki site, fabrika, tesislerde işyeri ilaçlama hizmetlerini kalıcı çözümler sağlayacak şekilde sunmaktayız.

 

5/5 - (18 votes)İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!
İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
İlaçlama Fiyat Modülü