Sizi Hemen Arayalım!
Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
hastane-ilaçlama-istanvul, hastane-ilaçlama-fiyat

Hastane ilaçlama

Hastane ilaçlama. Hastaneler devlet kurumları içinde en yoğun insan hareketliliğine ve aynı zamanda hastalık sahibi insanlar tarafından taşınan zararlı mikroorganizmaların bulunma potansiyeline sahip alanlardır.

Hastaneler genel itibari ile yüz ölçümü büyük binalardan ve çevre alanlarından oluştuğu için tüm ortam çok kapsamlı bir haşere, kemirgen ve dezenfeksiyon işlemi mutlaka yaptırılmalıdır. Hastane alanlarında öncelikli olarak çalışma şekline ve yapısal özelliklerine göre ihtiyaçların analizine gerek duyulmaktadır.

 

Hastane içinde Haşere, Kemirgen Mücadelesi ve Dezenfeksiyon İşlemi

Hastane benzeri işleve sahip kurumlarda 1. Öncelik kullanılan ortamın ve cihazların steril ve hijyen standartlarının sağlanmasıdır. Bu durum hastalar için hayati öneme sahiptir. Dezenfeksiyon işlemi, çok yoğun hasta insan sirkülâsyonunu ağırlayan, aynı zamanda tıbbi atık ve morg gibi alanlarının bulunduğu hastane ortamında strelizasyon işleminin bir parçasıdır. Dezenfeksiyon işlemi ile tüm ortam da var olabilecek zararlı mikroorganizmaların yok edilmesi ve etkisiz hale getirilmesi işlemlerini gerçekleştirmiş olmaktayız. Gerekli temizlik faaliyetlerine dikkat edilmesine karşın zararlı bakteriler vb gibi sebeplerle başarılı cerrahi operasyonlardan sonra bile hasta kayıpları yaşanmakta hem hayatını kaybeden hasta ve aile yakınları hem de hastane personeli çok zor durumlarla karşı karşıya kalabilmektedir. Hastanelerde dezenfeksiyon işlemi hastane yönetimleri tarafında mutlaka periyodik olarak planlanması gereken bir uygulamadır. Aynı zamanda hasta nakil araçları, ambulanslar da mutlak suretle hasta ve kendi can güvenlikleri için dezenfeksiyon işlemini mutlaka yaptırmaları gerekmektedir.

 

Hastane İlaçlama ‘da Diğer Aşamalar

Hastane alanlarında ki diğer mücadele konusu ise böcek ilaçlama işlemlerinin yürütülmesidir. Hastaneler bina içlerinde kantin, yemekhane ve personel özel kullanım odaları itibari ile yemek yenilen ve üretilen alanlara sahiptir. Bu gibi alanlarda su, besin ve sıcaklık faktörlerinin hepsini birlikte sağlanmaktadır. Su, besin ve sıcaklık faktörleri haşerelerin üremesine ve o ortamı yaşam alanı olarak seçmelerindeki en büyük etmendir. Hastane içindeki alanlara periyodik olarak sıvı ve jel ilaçlama yapılması bu mücadeledeki en etkin yöntemlerden biri olacaktır. Haşerelerin taşıdıkları birçok hastalık ile ortam sterilizasyonunu tehdit edebileceği asla unutulmamalıdır.

Pireler özellikle yaz aylarında bahçe, otopark ve bodrum katlarında çok fazla görüldüğünden bu dönemde profesyonel Pire ilaçlama hizmeti yapılması gerekir.

Hastane ilaçlama yapılırken karşılaşılan türler ;

Son konu başlığımız ise kemirgen/fare mücadelesidir. Hastane bölgelerinde kemirgenle mücadele dış alandan başlamalı ve hastane içinde son bulmalıdır. Öncelik bu canlıların bina içinden uzak durmaları olmalıdır. Aynı zamanda hastane dışındaki çöp ve atık alanları düzenli, kontrollü ve muhafazalı olmalıdır ki fare/kemirgenler için cezbedici olmamalıdır. Hem hastane hijyen kurallarını hem de hastane bulunan maddi değeri yüksek cihazları korumak için Fare ilaçlama çok önemli bir konudur.

 

İşyeri İlaçlama

İşyeri ilaçlama hizmetlerimizi haşereleri yılın 365 günü kontrol altına almak ve etkisiz hale getirmek için geliştirdiğimiz bir haşere mücadele yöntemidir.

ilaclama.com.tr 25 yılı aşan tecrübesi ve Sağlık bakanlığı ruhsatlı olması sebebiyle sektöründe en başarılı çözümleri sizlere ulaştırmayı hedeflemektedir.

 

 

 

5/5 - (9 votes)İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!
İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
İlaçlama Fiyat Modülü