Sizi Hemen Arayalım!
Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
esenler-böcek-ilaçlama

Esenler Böcek ilaçlama

Esenler böcek ilaçlama firması olarak her zaman en kaliteli ve güvenli yöntemler ile hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden beri etik, disiplinli ve profesyonel hizmet verme anlayışına sahip olan bir firma olarak müşteri odaklı çalışmalar yürüttük. Üstlendiğimiz her ilaçlama görevini profesyonel ve hızlı bir şekilde çözen uzman ekiplerimiz aracılığı ile İstanbul’da hizmet vermeye devam etmekteyiz. Hizmet verdiğimiz zaman içinde İstanbul’un birçok ilçesinde şubeler açtık ve İstanbul dışında kalan birçok ilde de ilaçlama hizmeti veren firmalarımız bulunmaktadır. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu olmak üzere her iki yakasında da aynı kalitede profesyonel hizmet vermekteyiz. Firma olarak ilaçlama yaptığımız bazı ilçeler şu şekildedir;

 • Büyükçekmece
 • Pendik
 • Küçükçekmece
 • Beyoğlu
 • Bahçeşehir
 • Beylikdüzü
 • Çatalca
 • Fatih
 • Eyüp
 • Esenyurt
 • Bayrampaşa
 • Beykoz
 • Kadıköy

Başta olmak üzere birçok ilçede böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

İstanbul genelinde böcek ilaçlama hizmeti veren lider bir firmayız. Sektörde uzun yıllardır kurumsal bir ilaçlama firması olarak hizmet sunuyoruz.

Esenler böcek ilaçlama olarak sizlere %100 memnuniyet garantili bir hizmet sunuyoruz. Ev, bina içi, AVM, mağaza, fabrika, depo, konut, işyerleri, ofis, özel kurum ve tüm kuruluşlar için ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Firmamız sektörde uzun yıllar boyunca ilaçlama hizmeti sunmuş lider bir firmadır. Müşterilerimize güleryüzlü, profesyonel ve üstün kalite de bir hizmet vaat ediyoruz. Böcek türleri ile tek başına mücadele etmek sandığınız kadar kolay değildir. Bu yüzden firmamız ile iletişime geçerek en uygun fiyat da hizmetlerimizi alabilirsiniz.

İstanbul’da böcek ilaçlama firması arıyorsanız doğru yerdesiniz! Siz değerli müşterilerimize hem etkili hem de kalıcı çözüm önerileri sunmaktayız. Firmamız bünyesinde hizmet veren tüm personellerimiz alanında profesyonel ekiplerden oluşuyor. Bizleri aradığınız da bulunduğunuz konuma gelerek analizler yapıyoruz. Böceklerin türlerine en uygun şekilde ilaçlar kullanarak kalıcı sonuçlar elde etmekteyiz.

Esenler’de Üstün Kalitede Böcek İlaçlama Hizmetleri

Esenler böcek ilaçlama firması olarak hem kokulu hem de kokusuz ilaçlar kullanıyoruz. Bu sayede kapalı ortamları ilaçladıktan sonra hayatınıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Kokusuz ilaçlamalarımızı genellikle ev, işyerleri, villa, apartman içerisi, kapalı yüzme alanları vb. mekanlar da yapıyoruz. Aynı zamanda sektörde en uygun fiyatta böcek ilaçlama hizmeti veren tek firma olduğumuzu da belirtmek isteriz. Sizler de üstün kalitede bir hizmet alacağınız firma arıyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

 

Esenler Belediyesi Böcek ilaçlama Firmamız ile Güvenilir haşere ilaçlama

Esenler böcek ilaçlama firmamız aracılığı ile en güvenilir ve kaliteli hizmet verilmektedir. Ayrıca en uygun fiyatlı hizmeti de sunan firmamızın fiyat – performans oranı son derece uyumlu olup müşterilerimizi hiçbir zaman mağdur etmemekteyiz. İlaçlama alanında kurulduğumuz günden beri etik bir iş ahlakı benimsedik ve her zaman bu duruma uygun olarak hareket ettik.

Böcek İlaçlama Esenler, Firmamızda görev alan her bir personel ve ekip için de bu durum geçerli olup müşterilerimize güler yüzlü, samimi ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Esenler’de hizmet verdiğimiz süre içinde birçok yeni yöntemi benimsedik ve her geçen gün kendimizi bu alanda geliştirmeye devam ediyoruz.

Esenler fare ilaçlama

Esenler fare ilaçlama firmaları arasında, deneyimli yapımızla bakanlık onaylı ilaçlama hizmetimizi sizlerle buluşturuyoruz. Esenlerde sertifikalı ekibimizin gerçekleştireceği fare ilaçlama işlemlerimizde çatı, fındık, tarla faresi, ev faresi, lağım kör fare gibi farklı fiziksel büyüklüklerdeki fareleri yaşam alanlarınızdan temizliyoruz. Esenler kokusuz fare ilaçlama çalışmalarımızda, her tip fare istilasına son vermek üzere etkili uygulamayı gerçekleştiriyoruz. Hizmetimiz kapsamında ilk olarak deneyimli ekibimizin keşfi ile fare yuvalarının tespit edilmesi, ardından ilaçlama aşamalarına geçiş yapılması esastır. Özel makinelerimizde alana uyguladığımız bakanlık onaylı kokusuz ilaçlarımız ise sağlığınıza zarar vermezler.

Esenler pire ilaçlama

Esenler fare ilaçlama şirketi olarak verdiğimiz pire ilaçlama hizmetimizle sizlere pire istilalarında da çözüm sunuyoruz. Yaşam alanlarınız veya bahçelerinizi saran pireleri imha etmek için tercihimiz, kokusuz sağlık bakanlığı onaylı ilaçlama yöntemleridir. Bizler hizmetimiz kapsamında buharlama, sisleme tekniklerinin önde olduğu, kokusuz ilaçlama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Sıvı ilaçlama uygulamaları, sıvı ilaçların kokuları yoluyla pire imhasını esas alan yöntemlerdir. Bu yöntem, kokusuz ilaçlama kadar etkili değildir. Sizlere sunduğumuz kokusuz pire ilaçlamada pireler ilaç ile temas ardından imha olular. Diğer yandan bu ilaçlama ile pire yumurtalarının da etkisiz hale gelmesini sağlıyoruz. Kokulu ilaçlama ardından evinizde veya iş yerinizde hemen vakit geçiremezsiniz. Bu teknikte ise aynı gün başka yerde konaklamak zorunda kalmaz, iş yerlerinizde hizmetimiz ardından mesaiye devem edebilirsiniz.

Esenler turgut reis mahallesi böcek ilaçlama

Esenler turgut reis mahallesi’nde iş yeri, konut veya bahçe alanlarında böceklerin konak edindiği yerler sizi tedirgin hale getirdiyse, esenler böcek ilaçlama firması olarak sizlere destek sunuyoruz. Böcek ilaçlama hizmetimizde ilk olarak sertifikalı ekiplerimiz alanda keşif gerçekleştirirler. Bu işlem ile böceklerin yaşam alanlarını tespit ediyor ve metrekare değerini öğrenerek en ideal ilaç dozunu ayarlıyoruz. Ardından alanda özel makinelerimizle ilaçlamayı gerçekleştiriyoruz. Hizmetimizin hemen ardından ise iş yerinize veya evinize girebilir, aynı gün başka bir yerde vakit geçirmek zorunda kalmazsınız.

Koksuz böcek ilaçlama hizmetimiz sizler için zahmetsiz koşulları yaratır. Hizmetimiz ardından dip köşe olmayacak şekilde temizlik yapabilir. İlacı soluma tedirginliği yaşamadan evde vakit geçirebilirsiniz. Dilerseniz evde camlar açık vakit geçirebilir ve ilaç etkisinin azalmasını düşünmek zorunda kalmazsınız.

Esenler oruçreis mahallesi böcek ilaçlama

Esenler oruçreis mahallesi’nde böcek ilaçlama için profesyonel destek arayışındaysanız, bizler sizin ihtiyacınıza yanıt veriyoruz. Sağlık bakanlığı onaylı ilaç kullanımının ve sertifikalı ekip uygulamasının esas olduğu hizmetimizle, hem iç hem de dış mekanda böcek istilalarına çözüm getiriyoruz.

Bakanlık onaylı ilaçlarımız böcekler ile temas halinde onlara fiziksel yönden saldırarak, sorunun çözüme ulaşmasın sağlarlar. Koku yoluyla değil temas yoluyla imhayı esas alan ilaçlarımız bulaştıkları böcekler ile yuvalara ve yumurtalara taşınırlar. Bu kapsamda sıvı ilaçlamada açığa çıkan gelişen yumurtalar üzerinden ikinci istila oluşumunun riski ortadan kalkmaktadır.

Esenler fatih mahallesi böcek ilaçlama

Esenler fatih mahallesi’nde böceklerin konak noktası olan iş yerleriniz ve yaşam alanlarınızı, tekrar sağlıklı koşullara kavuşturmak için hizmet sunuyoruz. Bizlerden destek talep etmeniz halinde ilk olarak sertifikalı ekiplerimizi adresinize yönlendiriyoruz. Sorunlu alanın keşfi ardından müşteri odaklı fiyatlarımızın bilgilerini sunuyoruz. Uygun dozda sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarımızla ilaçlama işlemini gerçekleştiriyoruz. Kokusuz ilaçlama ve ideal makine kullanımı sayesinde etkili sonuçları sizlere sunuyoruz.

Hamam böceği, pire, akrep, örümcek, arı, bit ve birçok haşereye yönelik istila problemleriniz için bizden destek alabilirsiniz. Bakanlık onaylı ilaçlarımız farklı böcek çeşitleri üzerinden etkilidirler. Kokusuz nitelikleri ile evcil hayvanlarınıza zarar vermezler. Tamamen kokusuz ve soluduğunuzda sizin için sağlıksal bir riski gündeme getirmeyecek ilaçlarla yaptığımız, böcek ilaçlama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Esenler fare ilaçlama fiyatları

Esenler fare ilaçlama fiyatları, iç veya dış mekan ilaçlama hizmetlerinden hangisinin tercih edildiğine göre, ilaçlama alanının metrekare değerine göre belirlenirler. Bizler ilaçlama hizmetimizde sarf ettiğimiz ilaç dozunu ve alanın genişliğini dikkate alarak fiyatlarımız belirliyoruz. Fiyat bilgilerimizi ise keşif ardından sizlere sunarak, hizmetimiz kapsamında belenmedik bir koşul ile karşılaşmanızın önene geçiyoruz. Esenler fare ilaçlama şirketleri arasından misyonumuz ile öne çıkarken, müşteri odaklı fiyatlarımızı silere sunarak, avantajları elde etmenizi sağlıyoruz. En etkili çözümler ile yaşam alanınızı işgal eden farelerden kurtulmanızı sağlıyoruz.

%100 Garantili Esenler Haşere ve böcek ilaçlama, Sıcak Sisleme 

Firma olarak her bir ilaçlama yöntemine hakimiz ve bu alanda birçok eğitime katılım göstermeye devam ediyoruz. Uyguladığımız tüm yöntemler böcek türlerine uygun olarak belirlenmektedir. En verimli cevabı alacağımız yöntemleri tercih ediyor ve müşterilerimizi mağdur etmemek üzere çalışmalarımızı güncelliyoruz. Sıcak sisleme motoru ile özellikle yazlıklarda ortaya çıkan sivrisinek, yılan ve kertenkele gibi hayvan türleri için uygulama yapmaktayız. Kesin çözüm içeren sıcak sisleme motorumuz aracılığı ile en kaliteli hizmeti esenler böcek ilaçlama firması olarak sunmaya devam etmekteyiz. ilaclama.com.tr olarak Sağlık bakanlığı ruhsatlı ve TSE belgeli olarak 20 yıldan fazla süredir profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Pire ilaçlama ve fare ilaçlama çözümleri ile ilgili en çok ihtiyaç duyan ilçeler ;
Bahçelievler böcek ilaçlama
üsküdar böcek ilaçlama
Kadıköy böcek ilaçlama
Beşiktaş böcek ilaçlama
Sarıyer böcek ilaçlama

Esenler Böcek ilaçlama Firma Tavsiyesi

İstanbul gibi büyük şehirlerde diğer pek çok sektörde olduğu gibi böcek ilaçlama firmaları arasında da tercih yapmak oldukça zordur. Evlerinizi veya işyerlerinizi teslim edeceğiniz firmanın güvenilir olması ve kullandığı ilaçlama yöntemlerinin sağlık açısından zararsız olduğundan emin olmak oldukça önemlidir. Bu nedenle firma tercihi sırasında tavsiye almanız gerekmektedir. Esenler Böcek ilaçlama Firma Tavsiyesi arayanlar için geçmişte hizmet sunduğumu müşterilerimizin referanslarını inceleyebilirsiniz.

Böcekler hayatı bize cehenneme çeviren ve sağlığımızı tehdit eden mahluklardır. Zamanında gerekli önlemlerin alınmadığı durumlarda birçok açıdan uzun vadede sorunlar ortaya çıkmaya başlar. Böcek ve haşerelerden korunmak, böceklerden kurtulmak ve böcekleri hayatınızdan tamamen uzaklaştırmak için firmamızdan kurumsal destek alabilirisiniz.

böcek-ilaçlama, böcek ilaçlama

Esenler Böcek İlaçlama ve Kokulu ilaçlama Hizmeti

Esenler böcek ilaçlama şirketi arıyor fakat aradığınızı bulamıyor musunuz? Merak etmeyin İstanbul Böcek ve Haşere ilaçlama var! Her türlü profesyonel ilaçlama servisi ile yanınızdayız. Esenler böcek ilaçlama servisini kokulu ilaçlama yöntemi ile mi almak istiyorsunuz? O halde ilaçlama öncesinde bunlara dikkat etmenizde fayda var:

 • Evde 12 yaş altında çocuk varsa, çocukların giysilerini poşet içine koyun.
 • Çocuk kıyafetleri ilaçlama sonrasında yıkanmalıdır.
 • Akvaryum varsa, akvaryumların üzerini kapatın.
 • Mutfak malzemelerini poşet içine kaldırın. İlaçlama sonrasında tedbir amaçlı yıkayın.
 • Ambajı olmayan gıda malzemelerinin tümünü buzdolabı içine yerleştirdiğinizden emin olun.
 • 3 yaş altı çocukların bulunduğu yerlere, pire sorunu olmadıkça ilaçlama yapılması uygun değildir.

Esenler Böcek ilaçlama Aşamaları ve Yöntemleri

Böcek ilaçlama sırasında birçok farklı aşama bulunmaktadır. Firmalar tarafından uygulanan her bir aşamada tüm unsurlar detaylıca incelenmeli ve buna göre ilaçlama planı oluşturulması gerekmektedir. Genellikle böcek ve haşere ilaçlama üç temel aşamadan oluşmaktadır. Bunlar:

 • Keşif ve sorun tespit aşaması,
 • Yöntem belirleme ve karar aşaması,
 • İlaçlama aşaması,
 • İlaçlama sonrası hususlar,

Olarak sınıflandırılabilir. Söz konusu bu aşamalar ilaçlama öncesi ve sonrası tüm süreçleri kapsamaktadır. Esenler böcek ilaçlama firması olarak tüm aşamalar uzmanlarımız tarafından büyük bir titizlikle hesaplanmaktadır.

Esenler Böcek ilaçlama Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Herhangi bir böcek ilaçlama firması ile çalışmadan önce dikkat etmeniz gereken birçok önemli unsur vardır. Bu unsurlara dikkat ederek firmanın güvenilirliği ve hizmet kalitesi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Firma seçimi sırasında:

 • Müşteri referansları,
 • Personel ve firma sertifikası,
 • Fiyat politikası,
 • Onaylı ürün kullanımı vb.

Başlıca unsurların iyice öğrenilmesi gerekmektedir. Firma güvenilirliği hakkında bilgi sahibi olmanın en kolay ve etkili yöntemi geçmişte firmanın hizmet vermiş olduğu müşterilerin yorumlarıdır.

Daima müşteri odaklı hizmet veren sertifikalı böcek ilaçlama firması, hayatınıza zorla dahil olan tüm böcek ve haşerelere karşı profesyonel destek sunar. Yüzde yüz garantili hizmet seçeneklerimiz sayesinde, her türlü böcek ve haşereden yaşam alanlarınızı temizlemekteyiz. Uygun fiyatlarla tüm ilaçlama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Pire ilaçlama ve fare ilaçlama çözümleri ile ilgili en çok ihtiyaç duyan ilçeler ;
Bahçelievler böcek ilaçlama
üsküdar böcek ilaçlama
Kadıköy böcek ilaçlama
Beşiktaş böcek ilaçlama
Sarıyer böcek ilaçlama

Dezenfeksiyon_işlemi_nasıl_yapılır, Dezenfeksiyon

Esenler Böcek ilaçlama Firmaları ve Fiyatları

Her insan hayatının bir defa da olsa böceklerle ve haşerelerle ciddi sorunlar yaşamışlardır. İnsan sağlığını tehdit eden bu canlılar zaman zaman insanların hayatını kaybetmesine bile neden olmaktadır. İstanbul Esenler böcek ilaçlama firması hayatınızı kolaylaştıracak çözüm önerileri sayesinde böceklerle veya haşerelerle yaşadığınız tüm sorunlar için size destek sunmaktadır.  Esenler haşere ve böcek ilaçlaması Firmaları ve Fiyatları.

İstanbul’un tüm bölgelerinde profesyonel ilaçlama hizmeti sunan firmamız, tüm böcek türlerine karşı en etkili çözüm önerilerini sunmaktadır. Böcek ilaçlama hizmeti kapsamında:

 • Uçan böcek ve haşereler,
 • Kemirgen ve sürüngenler,
 • Zehirli böcekler,
 • Gözle görülmeyen küçük böcekler vb.

Tüm zararlı böcek türleri için detaylı temizlik ve ilaçlama hizmeti sağlanmaktadır. Güvenli ve sağlık açından hiçbir zararı olmayan onaylı ilaçlarımız, ilaçlama sertifikası sahibi uzmanlarımız tarafından ilaçlama hizmeti kapsamında alanlara uygulanmaktadır.

Esenler Böcek ve haşere ilaçlama Hizmet Standartları

Yaşam alanlarımızda karşılaştığımız en can sıkıcı olaylardan biri böceklerdir. Evlerde kısa sürede çoğalarak sağlığı doğrudan tehdit eden bu canlılara karşı profesyonel destek alarak hayatınızı kolaylaştıracak çözüm önerileri alabilirsiniz. Firmamız tarafından sunulan böcek ilaçlama hizmet standartlarımız arasında:

 • Ücretsiz inceleme ve keşif,
 • Çevre dostu ilaçlama uygulamaları,
 • Garantili çözüm,
 • Kaliteli hizmet,

Yer almaktadır. Tüm böcek ve haşerelere karşı alacağınız güçlü önlemler sayesinde %100 etkili ürünler kullanılarak sorunlarınız ortadan kaldırılmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası’nın en büyük bölgelerinden biri olan Esenler’de firmamız tarafından gün içinde ilaçlama hizmeti verilmektedir. Esenler böcek ilaçlama fiyatları ve profesyonel teknikleri sayesinde tüm böceklere karşı kalıcı çözümler elde edebilirsiniz.

esenler-böcek-ilaçlama-firması, esenler-böcek-ilaçlama-fiyat

En İyi Esenler Böcek ilaçlama Firması

İstanbul’un en hareketli bölgelerinden biri olan Esenler bölgesi başta olmak üzere tüm bölgelerinde haşere ilaçlama hizmeti almanız mümkündür. Firmamız tarafından sağlanan ilaçlama hizmetleri sırasında kullanılan tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylıdır. İnsan sağlığına hiçbir olumsuz etkisi olmayan ilaçlar kullanılarak, garantili ilaçlama hizmeti sunulmaktadır.

İstanbul’un sektörde öncü firmalarından biri olan ilaçlama firmamız, yaşam alanlarınızda size rahat vermeyen davetsiz misafirlere karşı tam koruma sağlamaktadır. Böcek ilaçlama hizmeti kapsamında tüm böcek ve haşere cinslerine karşı uzmanlarımızdan tam destek alabilirsiniz.

Pire ilaçlama ve fare ilaçlama çözümleri ile ilgili en çok ihtiyaç duyan ilçeler ;
Bahçelievler böcek ilaçlama
üsküdar böcek ilaçlama
Kadıköy böcek ilaçlama
Beşiktaş böcek ilaçlama
Sarıyer böcek ilaçlama

Bu yazı size ne kadar yardımcı oldu?
Summaryİlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

böcek ilaçlama tavsiyesi : EGE YEŞİLYURT
EGE YEŞİLYURT
4 ay önce
hızlı hiizmet aldım kolay gelsin.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : NURİYE ŞEVKET
NURİYE ŞEVKET
6 ay önce
pire ilaçlama hizmetinizden çok memnun kaldım
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Galip ÖZER
Galip ÖZER
6 ay önce
Çok iyi bir hizmet aldım.Kolay gelsin.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : MUSTAFA ALATAŞ
MUSTAFA ALATAŞ
6 ay önce
Esenler'de en iyi ilaçlama firması
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Alper KANIK
Alper KANIK
6 ay önce
Hizmetinizden yararlandım çok memnun kaldım teşekkür ederim
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Nilay Gürbüz
Nilay Gürbüz
6 ay önce
ilaçlama hizmetinizden çok memnun kaldım teşekkür ederim.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Cihan SERHAT
Cihan SERHAT
6 ay önce
Esenler'de oturuyorum ilaçlama hizmetinizden çok memnun kaldım teşekkür ederim
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Yakup Kaplan
Yakup Kaplan
7 ay önce
Kaliteli hizmet aldım çok teşekkür ederim.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Azize Çeliktaş
Azize Çeliktaş
7 ay önce
hizmet çok hızlıydı teşekkürler
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Pelin ATAK
Pelin ATAK
7 ay önce
İşinizi titizlikle yapıyorsunuz tebrik ederim
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Halil Asan
Halil Asan
7 ay önce
Çok memnun kaldım teşekkür ederim.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Aykut YERLİKAYA
Aykut YERLİKAYA
7 ay önce
İşinizi severek ve kaliteli bir şekilde yapıyorsunuz kolay gelsin
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Oğuzhan Dereli
Oğuzhan Dereli
7 ay önce
Çok hızlı bir hizmet aldım kolaylıklar dilerim.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Orhan Deniz
Orhan Deniz
7 ay önce
Hizmetten çok memnun kaldım kolay gelsin.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Berk Altın
Berk Altın
7 ay önce
ilaçlama konusunda çok titizsiniz kaliteli bir hizmet aldım kolay gelsin
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Ayşe Işıl Saray
Ayşe Işıl Saray
7 ay önce
Her şey için çok teşekkürler böceklerden kurtuldum
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Ramazan ALTINKAYA
Ramazan ALTINKAYA
7 ay önce
Hızlı geri dönüş aldım çok güzel ilgilendiler teşekkür ederim
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Salih ÖZCAN
Salih ÖZCAN
8 ay önce
Yine bir sıkıntı yaşarsam sizi tercih edeceğim Teşekkür ederim.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Mehmet Anıl
Mehmet Anıl
8 ay önce
Çok ilgilisiniz teşekkürler.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

böcek ilaçlama tavsiyesi : Kerem AKSÖZ
Kerem AKSÖZ
8 ay önce
İlaçlama hizmetinizden çok memnun kaldım.Kolay gelsin.
Değerlendirme: Mükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldızMükemmel - 5 yıldız
E-posta adresiniz görünmeyecektir.

İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
İlaçlama Fiyat Modülü