Sizi Hemen Arayalım!
Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
ev ilaçlama nasıl yapılır

Ev ilaçlama nasıl yapılır ?

Ev ilaçlama nasıl yapılır ? İlk olarak evinizdeki böcek ve haşere türünün tespit edilmesi gerekir. Sonrasında nereden geldikleri yoğun olarak bulundukları alanlar analiz edilerek detaylıca incelenir. Bu hususlara göre yapılacak ilaçlama türü ve kullanılacak ilaç tercihi belirlenir. Detaylı bir ilaçlama hizmeti gerçekleştirilerek haşereler etkisiz hale getirir.

 

İyi bir ilaçlama hizmeti sonrası yapılması gereken işlemler vardır. Bunlar birincisi profesyonel ilaçlama teknisyenlerimizin tavsiye ettiği hususlara maksimum seviyede dikkat etmektir. İkincisi ise ilaçlama sonrasında bir haşere aktivitesi ya da yoğunluğu görüldüğü durumda hızlıca bizimle iletişime geçmek olacaktır Özellikle bahar ayına girmekle beraber ortaya çıkan ev ilaçlama nasıl yapılır? Sorusunu ortaya çıkarmaktadır. Her mevsimin trend olan bir haşeresi mutlaka olmaktadır. Uzun yıllar tecrübesi olan firmamız bu konuda sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı garanti etmektedir.

 

Ev ilaçlama şirketleri arasından ilaclama.com.tr ile ev ilaçlama konusunda destek almak, böcek ve haşerelerin eve dadanması ve üremesi ile artış gösterdiği zaman yapılabilecek en etkili yöntemlerin başında gelmektedir. Başka türlü baş etmesi kolay olmayan böcek ve haşereler ile ancak bu şekilde çözüm getirilebilir. Ev ilaçlama firması olarak uzun yıllar sektörde çalışan bizler insan ve çevre sağlığı için olumsuz etkileri en az olan uygulamaları tercih ediyoruz.

 

Ev ilaçlama, ilaclama.com.tr İle Artık Çok Kolay!

 

Ev ilaçlama özellikle yaz aylarına gelindiğinde her ailenin canını sıkan bir konu oluyor. Oysa ki sağlığı tehdit etmeyen, çevre dostu ve zaman almayan uygulamalar ile ev ilaçlamak artık dert olmaktan çıkıyor. Ev ilaçlama, akla gelecek her türlü haşere için yapılabiliyor. Bunlar arasında hamam böceği, pire, karınca, bit, kene, gümüş böceği, fare gibi pek çok böcek çeşidi bulunuyor. Bu haşereler çoğunlukla hava almayan, fazla kullanılmayan, nemli ya da karanlık alanlarda konumlanıyor. “Ev ilaçlama ilacı nedir?”, “ev ilaçlama ne kadar?”, “ev ilaçlama nasıl yapılır?” gibi tüm sorularınızı bize ulaşarak sorabilirsiniz. Evlerde haşerelerin en çok barındığı yerler arasında;

 

 • Prizler ve köşeleri
 • Tablo, çerçeve gibi dekoratif ürünlerin araları
 • Yatak altları ve içleri
 • Kanepe araları
 • Mutfak dolap arkaları ve tezgah arkaları yer alıyor.
 • Profesyonel bir şekilde kısa bir süre içerisinde tüm alanların hijyen kurallarına uygun bir şekilde ilaçlama hizmetinin sunulmasını en iyi şekilde sağlıyoruz. Ev ilaçlama yapacağımız alanı en iyi şekilde güvenli bir biçimde haşere ilaçlama işlemlerini tamamlıyor ve bu sayede meydana gelebilecek her türlü haşere problemini ortadan kaldırıyoruz. 20 yılı aşkın süredir evlerde ilaçlama hizmetleri sunuyoruz. Evler özel yaşam alanlarımızdır. Herkesi evimize davet edemeyiz. Bu kapsamda ilaclama.com.tr olarak evinizde gördüğünüz tüm haşerelerle 20 yıldan fazla süredir mücadele ediyoruz.

 

Ev ilaçlama hizmetin de sağladığımız ayrıcalıklar şunlardır:

 • %100 memnuniyet garantili ilaçlama hizmeti sağlıyoruz.
 • Evinizde ilaçlama yapıldığı esnada evinizi ve eşyalarınızı sigortalayarak eviniz güven altına alıyoruz.
 • Sağlık bakanlığı ruhsatlı , TSE ve ISO sertifikalı bir firma olarak evinizde biosidal ilaçlarla sağlığınıza zarar vermeden sizi haşerelerden kurtarıyoruz.
 • İlaçlama sonrasındaki talep ve isteklerinize etkin çağrı merkezimizle anında cevap veriyor ve sizleri mağdur etmiyoruz.
 • İstanbul’un en geniş servis ağınıza sahibiz ve 30 dk içerisinde talebinize servis imkanı sunuyoruz.

 

24 yıllık haşere ilaçlama ve dezenfeksiyon firması olan işletmemiz daima müşteri memnuniyeti odaklı Kalıcı ve etkili çözümler üretmektedir. Sizlerin istediği gün ve zamanı uygun olacak şekilde randevu sürecini oluşturarak bu noktada herhangi bir noksanlığa düşmenize izin vermiyoruz. Aradığınız hizmete sahip olmanız amacıyla kullandığımız ilaçlar da özellikle en etkili olan ürünleri tercih ediyor ve bu şekilde aldığınız hizmetten en iyi şekilde memnun kalmanızı sağlıyoruz.

 

Araştırmalara göre İstanbul’da 10binden fazla sertifika sahibi olmayan merdiven altı ilaçlama firması var. Ailenizi riske atmayın. Sağlık bakanlığı ve TSE sertifikalarımızla 20 yıldır İstanbul’a hizmet veriyoruz!

 

 

ev ilaçlama şirketi ilaclama.com.tr

 

 

 

Böcek ilaçlama fiyatları sayfamızda bulunan akıllı fiyat modülünü kullanarak ve gerekli bilgileri girerek ev ilaçlama fiyatları sorgulamasını anında yapabilir ve size özel fiyat teklifini hemen öğrenebilirsiniz.

 

Böcek ilaçlama Nasıl Yapılır ?

böcek ilaçlama nasıl yapılır

Böcek ilaçlama hizmetini Sağlık bakanlığı ruhsatlı olarak ev ve işyerlerinde halk sağlığı birimlerinin izin verdiği biosidal ürünleri kullanrak yapıyoruz. Kurallara riayet edilmeden yapılan ilaçlama işlemleri insanların ve canlıların ölümüne, yaralanmasına veya eşya hasarına neden olmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinmek için böcek ilaçlama nasıl yapılır ? yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

4.6/5 - (146 votes)

İlaçlama süresi: 15-60 dk
Yaklaşık haşere ölüm süresi: 1-10 gün arası
İlaçlama esnasında ortam terki: Haşere türüne bağlı
İlaçlama sonrası temizlik: 6-24 saat haşere türüne bağlı olarak
İlaçlama öncesi ortam düzenlemesi: Gerekli
Türü: sıvı, jel, sisleme
Ev ilacı kokulu mu: Hayır
Fiyatı: 300₺’den başlamakta
Garanti: Memnuniyet garantili


İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!
İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
İlaçlama Fiyat Modülü