Sizi Hemen Arayalım!

Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.

Hemen formu doldurun
En uygun fiyatlarla
ilaçlama yaptırın!

90 TL'den başlayan fiyatlarla!
haşere-ve-böcek-ilaçlama, hemen-ilaçlama

Haşere ve Böcek ilaçlama

Türkiye’nin lider ilaçlama firması ilaclama.com.tr’den en iyi böcek ilaçlama yöntemi ve hizmetini alma fırsatını kaçırmayın, 20 Yıldır sektörümüzün hem lideri hem öncüsüyüz. İstanbul’un tüm ilçelerinde profesyonel bir ilaçlama hizmeti vermek tek hedefimiz.

Profesyonel Haşere ve Böcek ilaçlama

Böceklerden tek başınıza kurtulmanız neredeyse imkansızdır, çok hızlı üreyen ve evinize, işyerinize yayılan bu canlılar için her zaman en doğru çalışma böcek ilaçlama firması’na başvurmaktır. Bu firmalardan alacağınız hizmetlerde de olası sorunlarla karşılaşmanız mümkündür. Bu nedenle piyasada bilinen ve kurumsallaşmış böcek ilaçlama firmalarıyla çalışmanız gerekir.

Haşere ve Böcek ilaçlama nasıl yapılır ?

Aşağıda sıraladığımız yöntemleri inceleyebilir ve bizi arayarak size özel sunacağımız böcek ilaçlama yöntemi hakkında fikir edinebilirsiniz. Hemen iletişime geçmek için geç kalmayın !

böcek ilaçlama, böcek ilaçlama istanbul, böcek ilaçlama firmaları, fiyatları

Sıvı ilaç Uygulama

Genel ilaçlama yöntemi, böcek ilaçlamayapılacak ihtiyaca göre mekan iç alanlarına ve çevresine uygulanan sıvı ilaçlamadır. Bu ilaçlama yöntemi ile ortamda bulunan karınca, çıyan, akrep, örümcek, gümüşçün böceği, uçan haşereler (sivrisinek, karasinek, meyve sineği vb), kırkayak, hamamböceği gibi birçok genel haşere türünün etkisiz hale getirilmesi amaçlanmaktadır.

Pire ve Tahtakurusu ilaçlama

Bu böcek ilaçlama yöntemi diğer haşerelere kıyasla çok daha dayanıklı olan pire ve tahtakurusu böceklerine karşı kullanılır . Kan ile beslenme şekline sahip bu haşereler ile mücadele edilirken özellikle bulundukları tüm alanlara özel uygulama yapılmaktadır.

Böcek ilaçlama firmaları hangi yöntemleri kullanır ?

Jel ilaç Uygulama

Jel ilaç uygulama yöntemi uygulandığı alana göre ve haşere türüne göre değişkenlik göstermektedir. Özellikle hamam böcekleri tarafından  istila edilen alanlarda jel uygulaması ile verimli sonuçlar alınmaktadır. Jel ilaç uygulama aynı zamanda gıda alanları ve medikal sahalarda kimyasal kalıntı riskini minimize etmek açısından sağlık bakanlığı tarafından istenen ve tercih edilen bir yöntemdir.

Haşere ve Böcek ilaçlama Sonrasında  Yapılması Gerekenler:

1-)Özel ilaçlama yapılan pire,tahta kurusu, kene ve  bit türleri;
İlaçlama sonrası mekan 4 saat terk edilir ve tekrar kullanılmadan önce 2 saat havalandırılır. Gerek görüldüğünde teknisyen zamanı uzatabilir

2-)Özel ilaçlama yapılan bölge ıslak bir bez yardımıyla herhangi bir temizlik deterjanı kullanmadan silinir. koltuk ve sandalye yüzeyleri nemli bez ile silinir.

3-)Genel ilaçlama yapılan hamam böceği çeşitleri, sinek, karınca, akrep, gümüşçün, kertenkele, kırkayak, çiyan, güve, tatarcık, tırtıl, örümcek, salyangoz, toz akarı.

Haşere Sorununuz Mu Var?

Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Hemen Ara
Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma