Sizi Hemen Arayalım!
Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
pire neye gelmez

Pire Neye Gelmez ?

Pire neye gelmez ? sorusunun cevabı onlara karşı başlatacağımız mücadelenin ilk safhasını oluşturmaktadır. Pireler öncellikle evcil hayvanlar ile evimize bizlere gelirler. Yani pirelerin gelmesini istemiyorsak alacağımız önleme bu canlıları da dahil etmemiz gerekiyor.

Pireler, hayvan sahipleri için tam bir kabustur.  Onlar evinize geldikten sonra hem evcil hayvanlarınızı tahriş eder hem de yumurtalarını her yere bırakarak büyük istilalara ve ev sahiplerinin de ısırılmasına ve değişik sağlık sorunları yaşamasına sebep olur.

İlaçlama.com.tr olarak Evinizde, işyerinizde yada evcil hayvanlarınızda kullanmak amacıyla Pire neye gelmez? Sorusunu sizler için detaylıca cevaplandırdık. Unutmayınız ki tecrübelerimize ve oluşan mağduriyetlere göre hiçbir pire istilası bu yöntemlerle etkisiz hale getirilemez. Aşağıda sizlere anlatacağımız yöntemler itici ve uzak tutucu etkiye sahip olabilir.

Aradığınız tüm cevaplar için bu yazımızda mevcut.  Keyifli okumalar…

Doğal İlaçlar Kullanarak Köpeğinizdeki Pireleri Öldürün

 

 

 

Pireler Uçucu Yağları Sevmez

Bazı uçucu yağların pireleri uzaklaştırma özelliği bulunmaktadır. Sitronella, okaliptüs, nane, çay ağacı ve biberiye doğal olarak pireleri uzaklaştırır.

Burada belirttiğimiz uçucu yağları yarım litre sprey şişesine damlatarak pire bulunan alanlara ve evcil hayvanlarınızın tüylerine sıkabilirsiniz.

Bazı uçucu yağların uygun oranlarda seyreltilmesi evcil hayvanlarınız açısından önemlidir. Onların koku alma duyuları daha hassas olduğu ve kendilerini yalayarak temizleme ihtiyaçlarından dolayı olumsuz etkilenmemeleri için uygun seyreltme çok önemlidir.

 

Elma Sirkesi ve Tuz Pireleri Uzaklaştırır

Elma Sirkesi ve Tuz Pireleri Uzaklaştırır.

Yarım litre Elma sirkesini yarım litre su ile seyreltip içine de deniz tuzu atarak pirelere karşı doğal kovucu bir sprey yapabilirsiniz. Bu spreyi hem istediğiniz alana hem de evcil hayvanlarınızın tüylerine sıkabilirsiniz. Böylece bu alanlarda ve hayvanların üzerine pire gelmesini engelleyebilirsiniz.

 

Limon ve Pire

Limon ve Pire

Limonu kullanarak pirelere karşı bir sprey hazırlamak oldukça kolaydır. Pireler limon kokusunu sevmezler.

Limon suyunu sıkarak biraz suyla seyreltip istediğiniz alanlara uygulayabilirsiniz. Öldürücü bir etkiye sahip değildir sadece pireleri bulundukları alandan dağıtabilir.

Bununla birlikte limon suyunu evcil hayvanınızın duş şampuanına katarak yıkama esnasında tüylerine uygulayabilirsiniz. Böylece pirelerin gelmesini engelleyebilir ya da daha az gelmelerini sağlayabilirsiniz.

 

Biberiye Pire Kovucu olarak Kullanılır Mı ?

Biberiye Pire Kovucu olarak Kullanılır Mı

Biberiye yapraklarını kaynar suda demleyerek kendiniz pire kovucu yapabilirsiniz. Demlediğiniz suyu süzün ve daha fazl suyla seyreltin.

Bu ürünü bir sprey şişesine koyarak istediğiniz alana uygulayabilir yada evcil hayvanlarınızın tüylerine sıkabilirsiniz.

 

Pire Neem Yağına Gelmez ? 

Pire Neem Yağına Gelmez

Neem yağı doğal bir böcek kovucudur ve pirelere karşı da kullanılmaktadır. Hindistan bölgesine ait bir bitki olan neem bitkisi içerdiği yağ genel olarak haşerelere karşı kullanılmaktadır.

Nem yağını su ile seyrelterek bir sprey yapabilirsiniz. Bu spreyi hem istediğiniz alanlara hem de evcil hayvanlarınızın tüylerine sıkabilirsiniz.

 

Aromaterapi Yağları ile Pire Kovucu Yapılabilir mi?

Aromaterapi Yağları ile Pire Kovucu Yapılabilir mi

Aromaterapi yağlarını hem sprey olarak evinizde yada işyerinizde hem de evcil hayvanınıza pire gelmemesi için kullanabilirsiniz. Ağırlıklı olarak tatlı badem yağını kullanın ve diğer yağları bunun üzerine ekleyin. Bir damla Atlas sedir yağı, limon okaliptüs yağı, sardunya yağı, defne defne yağı, mür yağı ve lavanta yağı ekleyebilirsiniz.

Burada ifade edilen yağın her birinin hem pireler hem de diğer haşereler üzerinde itici bir koku yaydığı bilinmektedir. Birlikte kullanımı da bir etki yaratabilir.

 

Hindistan Cevizi Yağı ile Pireyle Mücadele

Hindistan Cevizi Yağı ile Pireyle Mücadele

Hindistan cevizi yağı virüs, parazit ve mantarlara karşı oldukça fazla iyi etkiye sahiptir. Bunla birlikte pireler Hindistan cevizi yağını sevmez. Bu ürünle hem pire gördüğünüz alanlara sıkabileceğiniz bir sprey ilaç hazırlayabilir hem de evcil hayvanınızın üstüne sıkarak pirelerin üzerine gelmesini engelleyebilirsiniz.

 

Karbonat ve Pire

Karbonat ve Pire

Karbonatı doğrudan halınızın üzerine serpebilirsiniz. Daha fazla nüfuz etmesi için fırça süpürge yardımıyla halının içine iyice yayabilirsiniz. Bu işlem buralarda buluna pire ve yumurtalarının kurumasını sağlar.

 

Tuzun Pireye Etkisi

Tuzun Pireye Etkisi

Tuzu halı, kilim ve pire olduğunu düşündüğünüz kanepelerin üstüne serpebilirsiniz. Tuz temas halinde pire ve yumurtalarını kurutur. 1 gün sonra ise ortamı süpürerek temizleyebilirsiniz.

 

Diyatomlu Toprak

pire Diyatomlu Toprak sevmez

Diyatomlu toprak mikroskobik alg kalıntılarından meydana gelen ince bir tozdur. Bu tozu uygun yüzeylere serperek orada 48 saat kalmasını sağlayacağız. Bu süre zarfında herhangi bir evcil hayvan veya insan bu alanın üstünden geçmemesi gerekir. Bu alanın belirli bir süre için kapatılması gerekir.

Sonrasında elektrikli süpürge ile iyice ortamın süpürülmesi gerekir.

 

Pire İlaçlama

Pire İlaçlama görsel

Pire ilaçlama hizmeti pireleri yok etmek ve öldürmek için en etkili ve doğru yöntemdir. Burada önemli olan bu hizmeti ilaclama.com.tr gibi Sağlık bakanlığı  Ruhsatlı, Tse belgeli tecrübeli çalışanlara sahip ve kaliteli ilaçlar kullanan firmalardan almaktır.

Doğal yöntemler ile elde edilen metodlar pireler üzerinde öldürücü bir etkiye sahip değildir ve herhangi bir pire istilası ile mücadele etme imkanları yoktur. Bu yöntemler pireleri rahatsız eden bulundukları alandan başka bir alana yer değiştirmelerini sağlayan uygulamalardır.

Pirelere zamanında müdahale durumun bir istilaya dönüşmesini engeller. Profesyonel pire ilaçlama hizmeti için bizlere tüm iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Pire ilaçlama hizmeti hakkında daha detaylı bilgi için Mutlaka Tıklayınız: Pire ilaçlama

5/5 - (38 votes)İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!
İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
İlaçlama Fiyat Modülü