Sizi Hemen Arayalım!
Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
Site İlaçlama icon

Site ilaçlama

Site ilaçlama için genel olarak tercih edilen yöntem kokulu ya da kokusuz ilaçlama yöntemleri olacaktır. Kokusuz ilaçlama, haşerelerin biraz daha az olduğu durumlarda tercih edilir çünkü bünyesinde çok öldürücü kimyasallar barındırmaz. Kokulu ilaçlama ise, bünyesinde bir takım zararlı kimyasallar barındırır fakat yine de böcekleri öldürmek için kullanılan en kesin çözümdür. Bu tarz bir ilaçlama yöntemi kullanılması için ilaçlanacak bölgenin böcek ve haşere yoğunluğunun fazla olması gerekir. Haşereler ve böcekler için kullanılabilecek başka bir yöntem de sıvı ilaçlamadır. Bu sıvı ilaç, püskürtme ya da buhar yöntemiyle uygulanacaktır.

Site ilaçlama Şirketi olarak doğru İlaçlama Yöntemi

Site ilaçlama firmamız, günün her anı haşerelerden korunmak adına haşere ilaçlama hizmeti vermektedir. bu verilen hizmetlerden bir tanesi de, kokulu ilaçlama yöntemidir. Bu yöntemin kullanılması için, söz konusu olan haşerelerin ve böceklerin, geri kalan diğer tüm yöntemlerle ölmüyor olması gerekir. Kokulu ilaçlama kullanıldığında, bölgenin boşaltılması gerekecektir. Ilaçlanan bölge yaklaşık 4 saat boyunca, içerisinde ilaç olduğu halde kapalı kalacaktır. Daha sonra bölgenin 2 saat kadar havalandırılması neticesiyle, bölge kullanıma tekrar açılacaktır. Firma olarak, çok kapalı alanlarda, dairelerde, ofislerde kesinlikle kokulu ilaçlama yöntemi kullanmamaktayız. Bu yöntem oldukça ekstrem durumlarda başvurulacak olan son çaredir.

Site ilaçlama Makineleri, Firmamız Site İlaçlamada En Çok Hangi Yöntemi Tercih Eder?

Firmamızın site ilaçlama konusunda, kokusuz ilaçlama yöntemine öncelik verir. Bu yöntem hem haşereleri ve böcekleri öldürecek kapasiteye sahip olacak, hem de kişilerin sağlığını tehlikeye atmayacaktır. Kokusuz ilaçlama yönteminin seçilme sebepleri ise, şöyledir;

  • Ilaçlama esnasında alanın boşaltılması gerekmeyecektir.
  • Kişiler, özellikle ilaçlanma yapıldığı için, uzun süre bölgeyi havalandırmak durumunda değildir fakat elbette, bir bölgenin havalandırılması doğal süreçte zaten gereklidir.
  • Kokusuz ilaçlamanın sağlık bakanlığı tarafından onayı bulunmaktadır bu nedenle, rahatlıkla tercih edilebilir.

 Neden ilaclama.com.tr yi tercih etmeliyim?

Yine de bu ilaçlama yönteminde, ilaç ne kadar sağlığa çok zararlı olmasa da gıdalarla temas etmemelidir. Aksi takdirde, kişileri zehirleyebilir. Sitelerinde yaşamakta olan haşerelerden kurtulmak isteyenler, en iyi ilaçlama şirketleri arasında bulunan site ilaçlama firmamıza günün her saati ulaşarak, bir an önce, yeniden hijyenik bir hayata kavuşabilirler.

Site ilaçlama fiyatları

Bu yazı size ne kadar yardımcı oldu?İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!
İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
İlaçlama Fiyat Modülü