Sizi Hemen Arayalım!
Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
yılan ilaçlama

Yılan İlaçlama

Yılan ilaçlama hizmetimiz ile sizleri yaşam alanlarınıza ve işyerlerinize yönelen yılan istilalarından kurtarmayı hedefliyoruz. İçeriğimiz sizi bu tehlikelerden korumak için nasıl çalıştığımızı ve hangi yöntemleri kullandığımızı açıklamaktadır.

Yılan istilaları hayatımızı tehdit eden ve birçok kişinin kâbusu haline gelen bir sorun olduğunda yılan ilaçlama hizmeti ile alakalı talepler ve sorular daha da artmaktadır. Özellikle yaşam alanlarının zehirli böcek ve sürüngenler tarafından istila edilmesiyle birlikte ölümle veya yaralanmayla sonuçlanan zararlar ortaya çıkabilir.

Ülkemizde yılanlara evlerde, işyerlerinde ve diğer yaşam alanlarında çok nadir rastlanmaktadır. Genellikle yılan ilaçlama bahçeli evi veya işyeri olan kişilerin zaman zaman karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır. Oldukça tehlikeli olan bu sürüngenlerden kurtulmak veya hiç karşılaşmamak için firmamızdan kurumsal ilaçlama desteği alarak önceden önlem alabilirsiniz.

Yılan ilaçlama ile alakalı öne çıkan 2 hizmet başlığımız bulunmaktadır. bunlar kükürt ile yılan ilaçlama ve uzaklaştırma çalışması ile yılan kapanı ile yılanları etkisiz hale getirme çalışmasıdır.

 

 

Yılan ilaçlama Kükürt Kullanımı Nasıl Yapılır?

kükürt-kullanımı, yılan-ilaclama-fiyat

Yılan ilaçlama Kükürt Kullanımı Nasıl Yapılır? Yılan ilaçlama işlemleri için sıradan böcek ilaçlama firmaları ile çalışmanız mümkün değildir. Bu firmalar genellikle böcekler ve haşereler üzerinde uzmanlaştığı için yılanlara karşı etkili çözümler sunamayabilir. Kurumsal firmamız bünyesinde hizmet veren ve her biri farklı uzmanlıklara sahip çalışanlarımız, sizi yılan ve diğer sürüngenlere karşı koruyacak garantili yöntemi sağlamaktadır.

Yeşil alanları bol, bahçeli ve kırsal bölgelerdeki evlerde çok sık yaşanan sorunlardan biri olan yılan saldırıları, ölümcül sonuçlara neden olabilir. Zehirli veya zehirli olmayan yılanlara karşı kullanılan en etkili yöntemlerden biri kükürttür. Yılanların kokulara karşı duyarlı olmasından yararlanılan bu yöntem, yılan ilaçlamada kükürt uygulamasının önemini arttırmaktadır.

Kükürt vb.  ürünler uygulanırken çok dikkatli olunmalıdır. Kükürtün toz hali oldukça zehirli ve insan sağlığı için risk oluşturabilir. Bu sebeple uygulamanın profesyonel ve tecrübeli ilaçlama personeli ile yapılması çok önemlidir. Bununla birlikte kokulu uygulamaların yanı sıra, yılanlardan korunmanız adına teknik araçlarla uygulanmalıdır.

Kükürt ile yılan ilaçlama yapılırken diğer canlıların yoğun olarak gezdiği alanlar göz önüne alınmalıdır. Uygulama bariyer oluşturma amacı taşımaktadır, yani yılanın yaklaşmasını istemediğiniz alanın çevresine uygulama yapılmalıdır. Böylelikle yılanlar bu bariyerin içine giremeyecek ve sizleri rahatsız edemeyecektir.

 

 

Yılan Kapanı Kullanarak Yılan İlaçlama

Yılanlar sıvı ilaçlarla ölebilen canlılar değildir. Genellikle açık alanlarda yaşadıklarından dolayı diğer haşerelere uygulanan sıvı ilaçlama, yem ilaçlama onlarda işe yaramaz.

Yılanlar hem sıcaklardan hem de soğuklardan korunmak için  kapalı, karanlık ve muhafazalı alanları tercih ederler. Bu sebeple ilaclama.com.tr ilaçlama uzmanımız uygun noktalara yılan kapanlarını kurmaktadır. Dış hava şartlarından etkilenmeyen ve içindeki yüksek kuvvetli yapışkan bulunduran yılan kapanları içine saklanmak ve korunmak üzere yılanları çeker. Kapana gelen yılan yapışarak bir daha dışarı çıkamaz.

Yılan kapanlarını mutlaka uzman kişiler kurmalı ve kontrol etmelidir. Çünkü yılanların olduğu alanlara kurulan kapanların içlerinde genellikle ölü veya canlı yılanlar bulunmaktadır. Yılan ilaçlama uzmanımız kapanın emniyetini alır ve canlıyı etkisiz hale getirerek tekrar kapan kurulumu yapar.

 

Yılan ilaçlama Şirketi Nasıl Seçilir?

Profesyonel bir ilaçlama şirketi seçmek için dikkat etmeniz gereken birçok farklı unsur vardır. Bu unsurlar sizin hem sağlığınızı korumanızda hem de söz konusu haşerelere karşı kesin çözüm elde etmenize yardımcı olmaktadır. ilaçlama şirketleri arasından en doğru seçimi yapmak için:

 • Resmi onay,
 • Sertifikalı ilaçlama personeli,
 • Kurumsal fiyat politikası,
 • Alternatif ilaçlama seçenekleri,
 • Uzmanlık vb.

Kriterler dikkate alınarak en uygun firmayı seçebilirsiniz. Yılanlar yapıları gereği diğer zararlı canlılara karşı daha tehlikeli ve zor etkisizleştirilen canlılar arasında yer almaktadır. Bu canlılara karşı kesin çözüm arayan kişilerin mutlaka kurumsal bir firma ile anlaşması gerekmektedir.

 

Kurumsal Yılan ilaçlama Ücretleri

Yılan ilaçlama hizmetlerinde olduğu gibi benzer diğer tüm ilaçlama hizmetlerimiz için farklı ücretler uygulanır. İlaçlama yöntemine göre:

 • Kokusuz ilaçlama,
 • Kokulu ilaçlama,
 • Sıvı ilaçlama,
 • Tuzaklar vb.

Değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte ilaçlanan alanın özelliklerine göre de fiyatlarda değişiklik yaşanabilir. Yılan ilaçlama fiyatları 400 tl den başlamaktadır. Hizmetlimize başladığımız ilk günden itibaren daima müşteri memnuniyeti hedef alınarak belirlenmektedir.  

Sektörde her zaman ilk tercih edilen firmalardan biri olan firmamız, yılan, örümcek, kertenkele, kene, kalorifer böceği, akrep, uçan haşereler, böcekler ve daha birçok farklı tür zararlı canlı için size kalıcı çözümler sunmaktadır. Tüm haşere sorunlarına gerçek çözüm önerileri, kurumsal firma.

 

 

Yılan ilaçlama İşlemlerinde Kullanılan İlaçlar Nelerdir?

Kurumsal böcek ilaçlama firmaları tarafından her bir böcek türü ve mekâna göre farklı türden ilaçlar kullanılmaktadır. Yılan ilaçlama şirketleri tarafından sunulan hizmetlerden en iyi verimi almak için firma tarafından kullanılan ilaçlar ve yöntemler hakkında detaylı bilgi almanız tavsiye edilmektedir. Yılanlarla karşılaştığınız ilk andan itibaren yılanla tek başınıza mücadele etmeniz oldukça zordur. Karşılaşmanın ardından yılan evi terk etmiş olsa bile zaman içinde yeniden ziyaret edebilir. Bu nedenle profesyonel ekiplerimizden destek alarak ilaçlama hizmeti talep edebilirsiniz. Yılanlara karşı bakanlık onaylı ilaçlar kullanan firmamız tarafından ilaçlama yapılmaktadır.

 

 

Profesyonel Yılan ilaçlama Fiyatları

 

yılan ilaçlama fiyatları

Akrep ve yılan gibi zehirli unsurlara karşı sıradan böcek ilaçları ve zehirler etkili olmamaktadır. Özel kimyasal içeriğe sahip ilaçlar kullanılarak yapılan ilaçlamada, yılanlara ve diğer zehirli sürüngen veya böceklere karşı tam koruma sağlayabilirsiniz.

Böcek ilaçlama hizmetleri kapsamında firmalar tarafından farklı fiyat belirleme politikaları uygulanmaktadır. Yılan ilaçlama ücretleri belirlenirken:

 • İlaç özellikleri,
 • İlaçlama süresi ve alanı,
 • Ek hizmetler vb.

Unsurlar dikkate alınmaktadır. Bu nedenle hiçbir kurumsal ilaçlama firması tarafından tek bir işlem için sabit bir fiyat verilemez. Fiyatların belirlenmesinde bir diğer unsurda ilaçlama alanıdır.

Yılanların günümüzde şehirlerde karşımıza çıkması nerdeyse imkânsızdır. Şehirlerde bu ihtimalin düşük olmasının yanı sıra kırsal alanlarda da bu risk oldukça yüksektir. Yılanlara karşı veya diğer tüm zararlı haşeratlara karşı firmamızdan profesyonel destek alarak uygun fiyatlı ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

 

 

Yılan

Yılanlar kol ve ayaklara sahip olmayan sürüngen canlılardır. Bazı türleri ölümcül zehirleri ile bazı türleri ise sıra dışı büyüklükleriyle tanınmıştır. Yılanlar dış alanlarda yaşarlar ve şartlar zorlaştığında güvenli alanlara yönelirler. Yiyeceklerin kokusunu çok iyi analiz edebildiklerinden dolayı kapalı alanlara gelmeye de meyillidirler.

Havalar hem çok ısındığında hem de çok soğuduğunda bu canlılar kapalı alanlara gelmeye eğilim gösterirler.

Yılanlar Hakkında daha fazla bilgi almak için mutlaka tıklayınız: Yılan 

 

 

4.9/5 - (10 votes)İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!
İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
İlaçlama Fiyat Modülü