Sizi Hemen Arayalım!

Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.

Türkiye'nin
1 numaralı
ilaçlama firması!

90 TL'den başlayan fiyatlarla!
amerikan-hamamböceği-ne-kadar-büyük

Amerikan hamamböceği ne kadar büyük?

Amerikan hamamböceği ne kadar büyük?

Amerikan Hamamböceği Nasıldır ?

Palmetto böceği olarak da bilinen Amerikan hamamböceği,  Türkiye’de ki  en büyük hamam böceği türlerinden biridir ve yetişkinleri  5 cm’den daha uzun olabilirler. Vücutları parlaktır ve renkleri  kırmızımsı kahverengiden koyu kahverengiye kadar değişir.

Kendine özgü Sarı İşaretler

Amerikan hamamböceği başın hemen arkasındaki sarı kenar boşluğu ile tanımlanabilirler. Olgunlaşmamış Amerikan hamamböceği, yetişkinlerin renklerine benzer, karnında sarı lekeler vardır ve gelişmemiş kanatlara sahiptir.

Erkek Vs. Dişi Amerikan hamamböceği

Erkek ve dişi Amerikan hamamböceği benzer görünür ve aynı boyda büyür. Her ikisinin de karınlarının ucunda bir çift parmak uçları vardır. Cerci olarak bilinen bu ekleri, hamamböceği çevresindeki hava akımlarını tespit etmek için kullanır. Erkek hamamböceği, karınlarında cerci arasında bulunan, bir çift çıkıntı içerir. Bu çıkıntılar, cerci’den daha küçük ve daha hassastır. Erkek ve dişi böcekleri birbirinden ayırt etmeye yarar. Amerikan hamamböceği ne kadar büyük?

Amerikan hamamböceği neye benziyor?

Amerikan hamamböceği diğer hamamböceği türlerine anatomik olarak benzer. Başları ağız, tükürük bezleri, gözler ve antenlerden oluşur. Vücutları düz ve ovaldir. Görünüşe göre yağlı bir dış iskelet tarafından korunurlar. Antenler son derece hassastır ve Amerikan hamamböceğiyle koku alma hissini ve hava hareketinin algılanmasını sağlar.

Daha fazla bilgi almak için ilaçlama servisimize başvurabilirsiniz.

En çok aranan böcek ilaçlama hizmetleri şu şekildedir ;
Ev ilaçlama
Böcek ilaçlama
Haşere ilaçlama
ilaçlama firması
istanbul ilaçlama

Okuma: 7

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

Haşere Sorununuz Mu Var?

Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Hemen Ara
Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
ilaçlama kampanyası