Sizi Hemen Arayalım!
Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
doğal-örümcek-kovucu

Doğal örümcek kovucular

Birçok insanın “doğal örümcek kovucular” ın ne olduğunu merak etmesi çok normal bir durumdur. Sert kimyasallar içermeyen yeşil haşere kontrol yöntemleri özellikle çocuklara ve evcil hayvanlara hitap etmekte, aynı zamanda çevre dostu ev sahipleri arasında destekçi bulmaktadır.

Bilinen isimleri ve hoş kokuları olan malzemeler içeren bu ev ilaçları işe yarasaydılar ideal olurdular. Doğal örümcek kovucu olduğu söylenen maddeler arasında limon ve nane gibi esans yağları, ayrıca lavanta, kestane, sedir, tarçın ve karanfil bulunur.

 

 

Evdeki Örümceklere Doğal Çözüm

Evdeki Örümceklere Doğal Çözüm

  1. Nane Spreyi

Nane esansiyel yağları örümceklerin düşmanlarından bir tanesidir. Normal bir sprey şişesini suyla doldurun ve buna 25 damla nane esansiyel yağı ekleyin. Bunu evinizin her yerine, mobilyalarınıza ve perdelerinize de püskürtün.

Bu ürün örümcekleri öldürmek amacıyla değil, rahatsız etmek ve uzaklaştırmak amacıyla kullanılabilir. Tüm Haşerelerde yavrulama ve üreme durumlarına dikkat etmeniz ve profesyonel tedbirler almanız gerekebilir

  1. Okaliptüs Yağı

Örümcekler okaliptüsü sevmezler. Okaliptüs esansiyel yağlarının çok sayıda faydası vardır. Soğuk algınlığı ile savaşırlar ve vücut gözeneklerinizi detoksifiye etmeye yardımcı olurlar.

Okaliptüs esansiyel yağlarını evde kullanmanın bilinmeyen faydalarından biri, örümceklerin istilasını önlemeleridir. Nane yağını uygulama tekniğinin aynısını okaliptüs yağı için deneyebilirsiniz

 

  1. Çay Ağacı Yağı

Örümcekleri rahatsız eden bir başka uçucu yağ ise çay ağacı esansiyel yağıdır. Yukarıda belirtilen karışıma çay ağacı yağı ekleyin veya doğrudan mobilyaların, giysilerinizin ve hatta kendinizin üzerine birkaç damla uygulayın. Ayrıca pamuk topaklarını çay ağacı yağına batırabilir ve şüphelendiğiniz alanlara bırakabilirsiniz.

 

  1. Sirke

Sirke ev de örümceklere karşı kullanılabileceğimiz doğal ürünlerden en kolay ulaşabileceğimiz ürün olabilir. Sirkenin örümcekleri ciddi rahatsız ettiği bilinmektedir.

Yarım litre suya yarım litre sirke ekleyin ve evinizin etrafına püskürtün. Sirkeyi şüphelendiğiniz alanlara kâse ile bırakabilirsiniz. Örümcekler için caydırıcı olacaktır.

 

  1. Ceviz ağacı

Bu sağlıklı öğlen atıştırması da örümcekler için caydırıcı olarak kabul edilir. Örümcekler cevizlere dayanamazlar, onlardan korkarlar. Nedeni bilinmemektedir, ancak örümcek istilasına karşı doğal bir caydırıcı olarak, evinizin köşelerine bir kâse ceviz yerleştirebilirsiniz. Ara ara cevizi kontrol etmeniz gerekir çünkü başka haşereler ceviz ile beslenmek isteyebilir.

 

  1. Limon Kabukları

Limon kabuğunun ve yaydığı kokunun içindeki kimyasal bileşenler sebebiyle örümcekleri rahatsız ettiği bilinmektedir. Limon kabuklarını soyun ve evinizde istediğiniz alanlara bırakın.

 

  1. Narenciye Bitkileri

Örümcekleri evinizin etrafından uzaklaştırmak amacıyla dış alanlarda veya saksıda narenciye bitkisi bulundurabilirsiniz.

 

 

Doğal Kovucuların Eksiklikleri

Doğal Kovucuların Eksiklikleri

Uygulamada, çoğu ev yapımı örümcek caydırıcısı etkisizdir, bu da zehirli karadulların ve kahverengi yalnız örümceklerin evlerin etrafında gizlenmesini sağlar. Sınırlı bir itici kabiliyetine sahip olanlar sık ​​sık tekrarlanmalı ve pahalı olabilirler.

En iyi doğal örümcek kovucular

Dış mekân örümceklerini doğal olarak azaltmanın en iyi yolları, ağaçlıkların ve diğer kalıntıların bahçelerden uzaklaştırılmasını içerir. Akşamları yapay aydınlatma kullanımını sınırlamak, örümceğin ana besin kaynağı olan böcekleri azaltır ve bu nedenle aç örümceklerin önlenmesine yardımcı olur.

 

 

Profesyonel Böcek ilaçlama 

Profesyonel Böcek ilaçlama

Kimyasal olarak veya doğal, örümcek kovucu olsalar da, reçetesiz satılan böcek ilaçlarının çoğu, uzun vadeli bir çözüm sağlamaz. Örümcekler için en iyi bilinen kontrol yöntemleri, eğitimli profesyoneller tarafından uygulanan tedavilerdir.

Örümceklerin ve diğer zararlıların güvenli, etkili ve kalıcı yönetimi için bugün ilaclama.com.tr yi arayın.

 

 

Örümcek ilaçlama

ilaclama.com.tr olarak 25 yıldır Profesyonel Örümcek ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Örümceklerin bulunabileceği alanları, evlere nasıl girebileceklerini, örümceklerin nasıl tehdit oluşturduklarını ve Başarılı bir örümcek ilaçlama hizmetinin nasıl olacağını çok iyi biliyoruz.

Firmamız Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı, Tse ve Iso Sertifikalı örümcek ilaçlama hizmetleri sunmaktadır. Örümceklerin bir çok türü bulunmaktadır. Her birinin yaşam ve davranış şekli farklıdır. bazı türler tehlikeli ve zehirlidir. Örümcekler diğer ev haşerelerinden farklı olarak zemin veya üst kısımlarda bulunabilirler.

ilaçlama yapmadan önce ortam analizi daha fazla önem kazanmaktadır.

Örümcek ilaçlama ve örümceklerle alakalı tüm detaları için mutlaka tıklayınız: Örümcek ilaçlama

 

4.9/5 - (48 votes)İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!
İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
İlaçlama Fiyat Modülü