Sizi Hemen Arayalım!
Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
gümüş-böceği-ilacı-istanbul, gümüş-böceği-korunma-yöntemi

Gümüş Böceği ilacı ve Korunma Yöntemleri

Gümüş böceği gün içinde karşılaştığımız en yaygın böcek türleri arasında yer almaktadır. Adını renginden alan bu böcekler, antenli ve garip fiziki özellikleri ile insanlarda ilk görüşte ürperti uyandırmaktadır. Lepismatidae familyasına mensup bu böcekler, 12 – 20 mm boyutlara sahip olabilir. Günde ortalama 2 – 4 arası yumurta bırakan gümüş böcekleri, kalorifer peteklerinin arasından, mutfaklara hatta kitaplıkta bile ortaya çıkabilir. Hızlı hareket eden ve kolay ürüyen bu böcekler için tek başınıza kullanacağınız yöntemler sınırlı bir koruma sağlar. Gümüş böceği ilacı kullanılarak kısa süre içinde firmamız tarafından sorun ortadan kaldırılmaktadır.

Doğrudan insanlar için bir tehdit oluşturmaz. Ancak, birçok farklı ürünün arasında yaşayabilecekleri için vücuda girmesi oldukça kolaydır. Kirli alanları seven bu böcekler için en etkili koruma yöntemi hijyendir. Olası bir gümüş böceği istilası için yapabileceğiniz tek şey profesyonel bir ilaçlama firmasından yardım almaktır.

Gümüş Böceği Kokusuz ilaçlama Hizmeti

İlaç teknolojisinin her geçen gün gelişmesi ve yenilenmesi insanlar açısından büyük avantajlar sağlamaktadır. Özellikle kokusuz böcek ilaçları, kısa süre içinde evlerinizi terk etmek zorunda kalmadan birçok böcekten kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. Gümüş böceği Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanılarak ortadan kaldırılmaktadır.

Gümüş böceklerinin yanı sıra evlerimizde:

  • Hamam böceği,
  • Kalorifer böceği,
  • Güve,
  • Karınca,
  • Deri böceği,
  • Ağaç kurdu vb.

Birçok farklı böcek türü görülmektedir. Bu böcek ve haşerelere karşı firmamızın uzmanlarından kapsamlı hizmet alarak kokusuz bir şekilde böceklerden kendinizi kurtarabilirsiniz.

Gümüş Böceği Nasıl Yok Edilir?

Gümüş böceklerinden kurtulmak için doğal veya kimyasal yollara başvurabilirsiniz. Fakat kendi başınıza derinlemesine bir ilaçlama yapamayacağınız için bu tür sorunlara karşı kurumsal destek almanız daha doğru bir seçim olur. Özellikle ilaçlama firması seçimlerinizde firmanın sertifikalı ve referanslı bir şirket olduğundan emin olmanız tavsiye edilmektedir.

Evlerimizde yaygın olarak görülen gümüş böceklerine karşı, özel ilaçlama teknikleri ve onaylı ilaçlar kullanılarak hizmet verilmektedir. Gümüş böceği çamaşır suyu, naftalin veya sirke gibi basit yöntemlerle kısa süreliğine ortadan kaldırılabilir. Fakat ilk fırsatta kapsamlı bir ilaçlama hizmeti almanız tavsiye edilmektedir.

Ev ilaçlama ve böcek ilaçlama hizmeti almadan tüm sorularınızın cevapları yazılarımızda ;
Fare ilaçlama,
Pire ilaçlama,
ilaçlama,
Ev ilaçlama,
Hamam böceği ilaçlama,
istanbul ilaçlama,

Bu yazı size ne kadar yardımcı oldu?İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!
İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
İlaçlama Fiyat Modülü