Sizi Hemen Arayalım!

Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
gümüscün-böcegi-yumurtaları

Gümüşçün Böceği Yumurtaları

Gümüşçün Böceği Yumurtaları

Gümüşçün Böceklerine Son !

Dişi gümüşçün böceği, yaşamları boyunca birçok yumurta üretme yeteneğine sahiptir. Yumurtalar, türlere bağlı olarak günde iki veya üç kişilik gruplar halinde veya 2 ila 20’lik kümeler halinde serilir. İstila edilmiş bir evde çeşitli alanlarda depolanabilirler. Gümüşçün böceği yumurtaları genellikle küçük çatlakların veya yarıkların içine yerleştirilir, bu da bunların bulunmasını zorlaştırır.

Yumurtaları Nasıldır?

Gümüşçün böceği yumurtaları elips şeklindedir ve yaklaşık 1 mm uzunluğundadır. Başlangıçta yumuşak ve beyaz olan gümüşçün böceği yumurtası sertleşir ve birkaç saat sonra sarılaşır.

Yumurtadan çıktıktan sonra nasıl olur ?

Yumurtadan çıktıktan sonra gümüşçün böceği beyaz renktedir, ancak yetişkinlik döneminde gümüş ya da gri olmak üzere gelişirler. Gümüşçün böceği tamamen değişime uğramış olarak yumurtadan çıkarlar. Küçük yetişkinler gibi görünürler. Larvaları tam boyutlarına ulaşmadan önce birkaç defa kabuk değiştirirler. Yetişkin olduktan sonrada yaşamları boyunca tekrar ve tekrar kabuk değiştirirler. Bir gümüşçün böceği ömrü boyunca 50’nin üzerinde kabuk değiştirebilir.

Bizimle iletişime geçin !

Gümüşçün böceği yumurtaları insanlar için nadiren görülebilmesine rağmen, herhangi bir özelleştirilmiş imha planına dahil edilmesi zorunludur. Evde gümüşçün böceği kontrol yöntemleri sıklıkla gümüşçün böceği yumurtalarına karşı etkisiz kalmaktadır. Evinizde yetişkin gümüşçün böceği görülürse, yerel haşere kontrol uzmanınızla iletişime geçin.

Daha fazla bilgi için ilaclama.com.tr başvurabilirsiniz.

En çok aranan böcek ilaçlama hizmetleri şu şekildedir ;
Ev ilaçlama
Böcek ilaçlama
Haşere ilaçlama
ilaçlama firması
istanbul ilaçlama

Soru ve Görüşleriniz

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!

Haşere Sorununuz Mu Var?

Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Hemen Ara
Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
ilaçlama kampanyası