Sizi Hemen Arayalım!

Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
sivrisinek-ilaçlama-istanbul, sivrisinek-ilaçlama-fiyat

SİVRİSİNEK

DURUMLAR,TANIMLAMA VE MÜCADELE

LATİN ADI: Family Culicidae

 

GÖRÜNÜŞ

Sivrisinekler Diptera ile aynı gruba aittir. Bu nedenle, tek bir çifti kanada sahiptir. Tipik olarak uzun, ince bacaklara ve belirgin bir hortuma sahip bir kafaya sahiptirler. Sivrisinek gövdeleri ve kanatları  küçük ölçeklerde kaplıdır. Yetişkin boyutları 3 ila 9 mm arasında değişebilir.

İlgili Türler

Sivrisinekler yaşadığım ortama nasıl gelirler?

Bu haşereler açık kapı ve pencerelerden kapalı mekanlara girerler.Genellikle kapalı alanlarda karanlık alanlarda bulunurlar,fakat geceleri kan ile beslenmek için harekete geçecektir.ev sahipleri genellikle bu haşereleri lavabo ,klozet ve çamaşırhane gibi bölgelerde görürler.Fakat çoğunlukla mekanların bahçe ve avlularında bulunur.Bazı türleri ise kalın çimenlik ve çalılılarda beslenebilecekleri uygun canlının yakınlarına gelmesini beklerler.

Sivri sinekler durgun sularda üreme gerçekleştiriler. Bundan dolayı göletler, yağmur toplayan su çukurları, bataklıklar vb alanlar risk oluşturan bölgelerdir.

 

Sivrisinekler ne kadar ciddi ? Sivrisineklerin İnsanlara Zararları Neler ?

Sivrisinekler, Zika virüsü de dahil olmak üzere insanlara çeşitli tehlikeli hastalıklar gönderebilir. Bu nadir hastalık gebe kadınları etkiler ve doğum kusurlarına yol açabilir. ABD’de daha yaygın olanı, Batı Nil virüsü ve birkaç tür ensefalittir. Bu sivrisinek kaynaklı hastalıklar da ciddi yan etkilere sahip olabilir. Yakın tarihli bir CDC bildirisine göre, sivrisinek ısırıklarının neden olduğu hastalık sayısı 2004 ile 2016 arasında üçe katlandı.

 

sivri, sinek, sivrisinek, sivrisinek-ilaclama,

Sivrisinek İstila belirtileri

Isırıkları ve Dişi sivrisineklerin çıkardığı rahatsız edici ses onların istila belirtileridir .İnsanlar hafif tahrişten yoğun iltihap ve şişmeye kadar ısırıklara karşı farklı tepkilere sahiptir.

 

Sulak alanlara üreme

Sivrisinek yavruları , saksı bitkilerinin suları gibi durgun sudaki varlığıdır.

 

Sivrisineklerden Nasıl Kurtulurum?

Sivrisinek istilasından kurutulmanın en önemli yolu bulundukları ve üreyebilecekleri alanların mücadele kapsamına alınmasıdır.Özellikle üreme alanlarının ortadan kaldırılması ve gerekli doğru böcek ilaçlama hizmetinin yapılması atılacak en doğru adımlardan biridir. İstanbul kimya ilaçlama olarak sivrisinek probleminde size her türlü uzman yardımını sağlamaya hazırız.

 

Sivrisinek Probleminize Özel Profesyonel denetim

Sivrisinek mücadele planı, haşere yönetimi konusunda profesyonel bir teftiş gerçekleştirerek ve sorunlara neden olan sivrisinek türlerini tanımlayarak başlar. Gerekli incelemeler  tamamlandığında, haşere yönetimi uzmanınız hem kaynak eksilterek hem de gerekli kimyasal ürün kullanımı için tavsiye ve yardım sağlayan bir sivrisinek tedavi planı hazırlayacaktır. Kaynak azaltma önerilerinden bazıları şunları içerebilir.

 

Sivrisineklerin Nereden Geldiklerini Öğrenin

Gerçek veya potansiyel sivrisinek gelişim bölgelerini gösteren mülkünüzün bir krokisini hazırlayın. Sivrisinek gelişim bölgeleri  normal olarak su bulunan doğal ya da insan yapımı bir alan olarak tanımlanır.Örnek olarak: yağmurdan sonra su toplamaya eğilimli olan çukur alanlar, tıkanmış yağmur olukları,teneke kutularda biriken su, çocuk yüzme havuzları, kaplanmamış tekneler, ağaç oyukları veya çöp ve döküntüler su tutan alanlardandır.

 

Sivrisinekleri Evden Çıkarın

Sivrisineklerin ev içine girmesini önlemek için önerilerde bulunun.

 

Sivrisineklerin Saklanma Noktalarının Ortadan Kaldırılması

Gün içinde ev içindeki bazı alanları saklanmak için kullanabilirler.Bu gibi alanlar ve eşyalar ortadan kaldırılmalıdır.

 

En Uygun Fiyatlarla Sivrisinek ilaçlama İçin ÇAĞRI NO 

4443471

Soru ve Görüşleriniz

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!

Haşere Sorununuz Mu Var?

Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Hemen Ara
Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
ilaçlama kampanyası