Sizi Hemen Arayalım!
Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
meyve-sineği-tuzakları

Meyve Sineği Tuzakları

Meyve Sineği tuzakları kurmadan önce onları tanımak gerekir. Meyve sineği küçük ev sineklerine benzer. Genellikle çöpler, meyve ve sebze artıklarının etrafında oldukça fazla görülürler. Birden fazla olacak şekilde ortama konarlar yada havada kümeler halinde dolaşırlar. Gıdaları kirletirler. Çevre kontrolü, tuzaklama ve ilaçlama yöntemleri ile profesyonelce kurtulmak mümkündür.

 

 

Meyve Sineği Tuzağı Çeşitleri

Yapışkan Tuzaklar

Sinekleri çekmek zorunda olmayan, ancak belirli sayıda yetişkin sinekleri tesadüfen yakalayan bazı yapışkan tuzaklar kullanılabilir.

 

Ev yapımı Tuzaklar

Bir ev yapımı meyve sineği kapanı türü, delikli bir kapağın altında sıradan beyaz veya elma sirkesi içeren bir kaptır. Yetişkin sinekler sirkeye çekilir ve sıvıya yakalanır. Bu,  sayıyı azaltmak için iyidir, ancak nüfusu ortadan kaldırmayacaktır.

 

 

Pratik  ev içi uygulamalar

Olgunlaşmış Meyve Sineği Tuzakları Olabilir, Dikkat !

Yaygın ev tipi meyve sineği, yumurtaları, fermente edilmiş yiyeceğin yıkanmış olabileceği ıslak zeminler ve meyvelerin üstesinden gelebilecek ıslak bir yiyecek kaynağının yanına bırakır. Larvalar, ıslak ve tatlı yiyecekleri tarar ve besler. Son olarak, sinek yavru olarak veya bir yetişkin olarak ortaya çıkana kadar dinlenir.

Taze meyveleri ortadan kaldırmak pratik olmasa da, meyvenin yenilmesine izin vermemek en iyisidir. Olgunlaşmış meyvelerin alınması, istilaların azaltılmasına yardımcı olacaktır.

 

 

Profesyonel denetim ve profesyonel tuzak

Yetişkin meyve sineği popülasyonlarını kontrol etmede yardımcı olacak birkaç böcek ilacı ve tuzağı olsa da, istila kaynağının hedeflenmesi uzun vadeli sonuçlar için gereklidir.

Genel olarak, meyvelerden veya sirke sineği popülasyonlarından kurtulmak kolay değildir. Eylemin en iyi yolu, profesyonel bir haşere kontrol şirketinin, yıllarca süren eğitim ve tecrübelerine dayanarak bir inceleme yapmalarını ve kaynak aramalarını sağlamaktır. Kaynak meyvelerde olabileceği gibi meyvede doğrudan da olmayabilir. Meyve konulan kabinlerin altında veya paspaslarda kalan fermente sıvılarında olabilir.

Meyve sineği istilasını başarılı bir şekilde kontrol etmek için tüm olası üreme ve besin kaynakları bulunmalıdır. Bazen ev sahiplerinin olası her kaynağı bulması zordur ve meyve sineği popülasyonları geri gelebilir. Haşere kontrolü uzmanları, kalıcı popülasyonları  yok etmek için eğitilir.

Not:

Evlerde bulunan en yaygın meyve sinekleri, özellikle mutfak alanlarında çok sinir bozucu zararlılar olabilir. Adi meyve veya sirke sineği, tarlada meyve üretimine ciddi zarar veren meyve sineği ile karıştırılmamalıdır. Adi meyve veya sirke sineği sıcak havada açık havada bulunsa da, bu sineğin ağaçlardaki taze meyvelere çekilmediği görülmektedir.

En çok aranan böcek ilaçlama hizmetleri şu şekildedir ;
Ev ilaçlama
Böcek ilaçlama
Haşere ilaçlama
ilaçlama firması
istanbul ilaçlama

5/5 - (12 votes)İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!
İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
İlaçlama Fiyat Modülü