Sizi Hemen Arayalım!

Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
meyve-sineginin-ömrü

Meyve sineğinin ömrü

Meyve sineğinin ömrü

Meyve Sinekleri Ne Kadar Yaşar?

Meyve sineklerinin  ortalama doğal kullanım ömrü yetişkinlerde en uygun sıcaklıklarda 40 ila 50 gündür. Bu sürede dişi meyve sinekleri, birçok defa  çiftleşme ve yumurtlama kabiliyetine sahip olup, meyve sineklerinin bir evdeki nüfusu hızla artmasını sağlar. Meyve sineğinin ömrü sıcaklıktan büyük oranda etkilenir.

Yaşam Döngüsü Meyve Sineği

Meyve sineğinin yaşam döngüsü, dişi yumurtalarını bir fermente meyvenin veya çürüyen, tatlı organik maddenin bir parçasına bıraktığı zaman başlar. 500’e kadar yumurta bırakabilir , bu durum popülasyonu kontrol etmeyi zorlaştırır. Yumurtalar küçük, beyaz larvalara dönüştükten sonra, yuvalarında (bırakıldıkları meyvede)  dört gün boyunca beslenirler, yetişkine dönüşmek için gereken besinleri ve enerjiyi emerler.

Larvalar Nasıl Yerlerde Bulunur ?

Larvalar pupalama için karanlık ve kuru yerleri bulur. Bu aşamada, bacaksız olan  larva yetişkin olarak ortaya çıkmadan önce altı bacak ve bir çift kanat geliştirir. Bu süreç  yaklaşık dört gün sürer. Yetişkin olduktan sonra,  meyve sinekleri yaklaşık iki gün içinde çiftleşmeye hazırdır.

Meyve Sineklerinden Kurtulmak !

Meyve sineklerinden, haşere ve böceklerden kurtulmak için ilaclama.com.tr adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Etkili ve kesin sonuç için bize ulaşın, meyve sineklerinden kurtulun!

En çok aranan böcek ilaçlama hizmetleri şu şekildedir ;
Ev ilaçlama
Böcek ilaçlama
Haşere ilaçlama
ilaçlama firması
istanbul ilaçlama

Soru ve Görüşleriniz

E-posta adresiniz görünmeyecektir.

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!

Haşere Sorununuz Mu Var?

Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Hemen Ara
Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
ilaçlama kampanyası