Sizi Hemen Arayalım!
Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
ev-faresi-istilası-belirtileri

Ev faresi istilası belirtileri

Ev faresi istilası belirtileri

Görülmeler

Akşamları daha yaygın olarak aktif olmasına rağmen, gündüz evinizde dolaşan bir ev faresi görmek mümkündür. Çoğunlukla bu hayvanlar duvarlar boyunca sürtünerek lekelenir veya normal olarak bozulmamış bir saklanma yerinden kaçarlar.

Dışkılar

Farelerin olduğu yerde, dışkı vardır. Bu küçük topaklar genellikle hayvanların ziyaret ettiği ya da seyahat ettiği her yerde bulunur. Yaklaşık 3 ila 6 mm uzunluğunda, dışkılar sivri uçlu çubuk şeklinde olabilir.

İnsanlar ev faresi dışkılarını Amerikan hamamböceği ile karıştırırlar. Bu dışkıların genel boyutu ve görünüşü benzer olsa da, fare dışkıları genellikle farelerin kendilerinin baktıkları yerlere gömülü saçlara sahiptir.

Ayak izi

Fareler bölgelerini keşfederken, sıklıkla yüzeylerde ayak izlerini bırakmaktadır. Dört parmaklı bir ön ayağın ve beş parmaklı bir arka ayak izinin belirgin deseni bir farenin geçtiğinin açık bir işaretidir. Ev faresi istilası belirtileri

Kemirme/ Çiğneme

Ev fareleri, çok çeşitli maddeleri çiğneme yetenekleriyle bilinir. Çoğu durumda, talaş veya yenmiş  bir  materyalin birikimi genellikle hasarın ilk göstergesidir. Diş veya kemirme izleri farenin  sıkça seyahat ettiği rotaların kenarları boyunca, nesnelerin köşelerinde görülür.

Tüneller

Ev fareleri, yalıtım ve diğer yumuşak malzemeler gibi karanlık ve koruyucu bir ortam sağlayan malzemede yuva oluşturma eğilimindedir. Bu yuvalar genellikle toz ve örümcek ağları içermeyen açıklıklar veya tüneller ile karakterize edilir, ancak dışkılarla kirletilebilir.

Sesler

Akşam saatlerinde, özellikle karanlık ve sessiz olduğunda, bu küçük hayvanların kemirme, tırmalama, yürüme veya yemek yeme sesi duyulabilir.

Koku

Ev faresi idrarı, diğer kemirgenlerle iletişimde önemli bir rol oynar. Çoğu zaman, kemirgenler dişileri çekmek veya diğer erkekleri uyarmak için bir alan işaretler. Büyük bir kemirgen popülasyonuna sahip bir alanda veya kemirgenler uzun süredir mevcut olduğunda belirgin bir koku fark edilebilir.

Daha fazla bilgi almak için ilaclama.com.tr başvurabilirsiniz.

En çok aranan böcek ilaçlama hizmetleri şu şekildedir ;
Ev ilaçlama
Böcek ilaçlama
Haşere ilaçlama
fare ilaçlama
istanbul ilaçlama

3/5 - (5 votes)İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!
İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
İlaçlama Fiyat Modülü