Sizi Hemen Arayalım!
Bugün arama talebine geri dönüş yapıldı.
Tüm ilçelerde servisimiz vardır.
halı-ve-kilimdeki-pireler

Halı ve Kilimdeki Pireler

Pireler, hayvanların  kürkü içinde günde 50 yumurta bırakır. Evcil hayvanlar içeride dolaştığında yumurtalar yer çatlaklarına ve halılara düşer.

Yumurtadan çıktıktan sonra larva, halı liflerinin ve evcil hayvanların yataklarının içine gömülür ve çıkarılması zorlaşır. Pire larvası aylarca halıda pusuda kalabilir ve konakçıdaki yetişkinlerin kuru kanını ve dışkısını bekler.

Yığın halılar pire için mükemmel saklanma yeridir. Ev sahipleri ararken, zararlılar yerden 20cm sıçrayabilir. Dış iskeletleri, basıldığında halı üzerinde girinti oluşmasını sağlar, böylece ezilmeye karşı dayanıklı olurlar.

 

Halıdaki Pirelerden Kurtulma

Halıdaki Pireleri içeriye almaktan kaçınmak için, evcil hayvanları yoğun bitki örtüsüyle dış mekanlardan uzak tutun. Sizinle veteriner hekimlerinizle evcil hayvanlarınızın önleyici seçenekleri hakkında konuşun.

Elektrik süpürgesiyle vakum işlemi, halıdaki pire azaltma yolunda iyi bir ilk adım olan böceklerin bir kısmının giderilmesine yardımcı olabilir. İstila ile ilgili uzman yardımı almak için danışmayı planlamak için ilaclama.com.tr yi arayın. Profesyonel pire ilaçlama hizmetleri ile evinizde sizleri rahatsız eden pirelerden kurtulabilirsiniz.

 

 

Pireler içeri nasıl girer?

Pireler içeri nasıl girer

Bu minik haşereler genellikle yabani kedilere, kemirgenlere veya diğer vahşi hayvanların üzerine atlar ve bu hayvanlar ile bahçenize veya evinize gelirler. Dışarıda oynayan evcil hayvanlar daha sonra pire alabilir ve onları içeriye getirebilir.

Parazitler hayvan konaklarında yaşamayı tercih eder, fakat aynı zamanda insanlarla beslenir veya yatak örtüleri, döşemeler ve halılarda konak bekleyebilirler. Halıda gizlenmiş pirelerin tespit edilmesi özellikle zordur.

 

En çok aranan Haşere ilaçlama hizmetleri için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

5/5 - (6 votes)İlaçlama Fiyat Modülü
Footer ilaçlama logo ikon Türkiye'nin En Akıllı İlaçlama Fiyat Modülünü Hemen Dene!
İlaçlama parasite Mekan ve Haşere Türünü Seç, Kendi İndirimini Yarat!
ilaçlama modül indirim Özel İndirimlerle En İyi İlaçlama Fiyatını Yakala!
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli

Çalışanlarımızı önemsiyoruz. Yorum sizden bahşiş bizden.


Hizmet Değerlendirme :

Bu kısımda müşteri yorumu bulunmuyor. İlk ekleyen siz olun!
İlaçlama İkon

Haşere Sorununuz Mu Var?

En iyi Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizimle İletişim Geçin!

Tıkla Ara
444 34 71
Whatsapp
Danışma
Whatsapp Danışma
İlaçlama Fiyat Modülü